xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kadife Blazer Modelleri /Kombinleri (Erkek)

0 5.829

Erkek blazer ceket modelleriyle şahane kombinler yapabilirsiniz beyler; bu spor kesimli ceketleri uygun parçalarla kombinleyerek sinemaya da, maça da, partiye de, işe de gidebilirsiniz.

Jean pantolon ve kadife blazer kombini elde bir; sadece yırtık kot pantolon modellerini bu işin dışında bu işin dışında tutmanız tavsiye ediliyor. Beyaz ve taşlanmış kotlar da blazerların altına tavsiye edilmiyor bazı yerlerde ama bu bana o kadar aykırı gelmedi nedense.

Kadife blazerleri kot pantolon ve spor ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz genel olarak. Beyaz gömlekle jean pantolon klasik ve güzel bir ikilidir her zaman, bu kombini her renkteki blazer ceketlerle tamamlayabilirsiniz.

Renk uyumuna dikkat etmekte fayda var tabii; mesela düz veya desenli siyah gömlek, gri veya siyah tonunda jean pantolon ve gri kadife blazer; nasıl olur, herhalde gayet güzel olur. Kemer ve ayakkabılar da siyah oldu mu şahane bile olabilir.

Başka neler yapabilirsiniz; kahve tonlarında ekose desenli gömlek üzerine kahverengi blazer giyebilirsiniz mesela. Altına kahve tonunda kumaş pantolon da olur, mavi kot pantolon da olur. Siyah pantolon da olur aslında. Kemer ve ayakkabılar kombine göre kahverengi veya siyah olabilir.

Erkek kombinleri arasında çok güzel bir şey gördüm; onu yapabilirsiniz. Arkadaş beyaz gömlekle kot pantolon giymiş, mavi beyaz kravat takmış, lacivert yelek giymiş, onun da üstüne lacivert kadife blazer çekmiş. O kravat düz lacivert ve o yelek desenli de olabilir mesela.

Kadife blazerlar 70’li yıllarda çok modaymış, sonra o kadar popüler olmaktan çıkmış falan filan ama bana sorarsanız dolabınızda bir tane bulundurun, güzel şeyler bunlar. Fakat biraz hassasmışlar ve dikkatli kullanmak, temizliği için kuru temizlemeciye vermek lazımmış.

Bu tip bir ceket seçerken yumuşak bir dokunuşu olan, ince kadifeden yapılmış modelleri tercih etmekte fayda var. Ayrıca kumaşın yüzeyi hassas olduğundan ve kolayca kırışıp lekeleneceğinden ötürü ‘n’olur bir dokunayım şuna’ diyenlere izin vermemeniz iyi olurmuş. Başkasının malı da kıymetli tabii, siz de milletin kadife blazerine öyle kedi sever gibi dokunmayın.

Saten yakalı bir kadife blazerla herhangi bir davetin en havalı erkeklerinden biri olmanız işten değil ama diğer parçalara da dikkat etmeniz lazım tabii. Bu durumda blazerinizin altına dar kesim bir siyah pantolon giyerseniz güzel olur, boynunuza da papyon bağlayabilirsiniz.

Mendil kullanma alışkanlığınız yoksa bile bir davet veya partide kıyafetinize renk katmak için kullansanız o da güzel olur. Hem niye mendil kullanma alışkanlığınız yok anlamıyorum ben, fazla bir süsünüz püsünüz yok zaten, ceket cebinde mendil ne güzel duruyor resimlerde, kullansanız ya? Ufak bir kumaş parçası altı ucu ama renk katıyor kıyafete.

Seçtiğim görsellerde beyaz gömlek, açık mavi kot, koyu mavi kravat ve lacivert kadife blazer kombini var, çok hoş durmuş. Açık gri gömlek, siyaha yakın koyu gri pantolon ve siyah blazer ceket kombini var; o da gayet güzel. Will Smith’in giydiği bir kıyafet var bir de; beyaz gömlek, düz gri pantolon, ekose desenli gri yelek, koyu gri düz kravat, siyah blazer ve siyah ayakkabılar; müthiş güzel duruyor.

Kadife blazer ceketinizin altına altına ortamına göre V yaka düz bir tişört de giyebilirsiniz mesela, veya baskılı tişört de olur. Gömleği pantolonun dışına çıkarabilirsiniz, blazer ceketler bunu kaldırıyor. Beyaz gömlek, siyah pantolon, siyah kravat ve bordo blazer ceket kombini yapabilirsiniz. Bu tarz ceketler pek çok kombine olanak veriyor gerçekten, güzel tarafları da bu.

Tepeden tırnağa aynı renge bürünüp üstünüze kontrast renkte bir blazer almak da güzel sonuç verir. Griler giyinin mesela, üstünüze bordo veya kahverengi kadife blazer alın. Ne gibi; düz gri gömlek, gömleğin renginde veya ona yakın gri pantolon, gri kemer, gri veya siyah ayakkabı ve bordo blazer gibi. Siyah ayakkabı mı giydiniz, ona eşlik etmesi için cebinize bir siyah mendil koyabilirsiniz mesela.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.