xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kadıköy Belediyesi 2. El Giysi Mağazası

0 1.234

Bugün yine Kadıköy’de keşfe çıktım. Hakkında yazmak için değişik bir yerler bulur muyum derken Evlendirme Dairesi’nin karşısındaki sokakta ilgi çekici bir tabela gördüm: 2.El Açık Gardırop Giysi Mağazası. Detayları öğrenmek için sokakta ilerledim. Dükkanın dışında tabela olmadığı için burayı bulmak pek kolay değil. Hatta ben önce kapalı  zannettim. Camlara içeriden bilgi yazıları asılmış ama cam koyu renkli olduğu için onlar da zor görünüyor. Ama sağ olsun içerdeki görevli beni görünce kapıyı açtı buyurun size nasıl yardımcı olabilirim dedi. Sohbetimiz böyle başladı.

 

İsminden de anlaşılacağı üzere ihtiyaç sahiplerine giysi temin eden bir yer burası.  Satış söz konusu değil. Kadıköy Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projelerinden biri olan 2. El Açık Gardırop Mağazası’nın sağladığı imkanlardan faydalanmak içim Kadıköy Belediyesi sınırları içinde yaşıyor olmak gerekiyor. Belediye sınırları dışında yaşayanlar da, uygun görülürse, bir defaya mahsus olmak şartıyla yardım alabiliyorlar. Tabii gerekli yerlerden  izin alındıktan sonra. Her iki durumda da Belediye Sosyal Birimlerden izin alınması gerekiyor. Başvuru yaptığınızda belediye sosyologları tarafından ev tespit edilip ziyaret ediliyor. Uygun görülürse yardım yapılıyor.

Kabul Edilen Yardım Malzemeleri

Her türlü çocuk giysisi

Kadın – erkek giysisi

Her yaş grubu için kitap ve roman (özellikle çocuk)

Çocuklar için temiz ve sağlam oyuncak

Ev tekstil ürünleri (Perde, çarşaf vb.)

Bir de bu işin diğer boyutu var; siz de evinizde kullanmadığınız ,küçülmüş , daralmış eşyalarınızı buraya verebilirsiniz.  Yeter ki tamir edilebilecek ve temizlenebilecek durumda olsun. Temizlik konusunda bir firma yardımcı oluyormuş. Gene tamirat konusunda da yardım alıyorlarmış.

İnanın içerisi tertemiz ve pırıl pırıldı, eşyalar grup grup ayrılmış ve düzenlenmişti. Kazaklar düzgün katlı,  palto ve pantolonlar dolapta asılıydı. Gözüme oyuncuklar da çarptı .

Kadıköy Belediyesi her zaman çok güzel sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyor. Çoğu zaman kendi Belediye sınırları içinde olan AVMlerde bir köşe görüyorsunuz ve buralarda ihtiyaç sahipleri için büyük kumbaralar hazırlanıyor . Bu kumbaralarda kimi zaman kitap oluyor, kimi zaman kullanmadığımız bir kıyafet. Bazen doğudaki  ihtiyaç sahipleri için farklı kampanyalar da düzenleniyor.

Maltepe Belediyesi de aslında çok güzel eşya kumbaraları hazırladı. Her yere yerleştirdi. Düzenli olarak eşyalar toplanıyor . Fakat ne yazık ki insanlar arabadan yarı beline kadar sarkıp kumbaranın içindeki giysileri alıp arabaya koyuyorlar. Bunu defalarca gördüm.  Böylelerine de söyleyecek bir söz bulamıyorum. Lütfen size ait olmayan hiçbir şeye el uzatmayın. Bu şekilde ihtiyaç sahibi insanların hakkını gaspettiğinizi unutmayın.

Siz de evinizde kullanmadığınız ve kullanılabilir durumda olan eşyaları buraya vermek isterseniz iletişim bigileri aşağıda. Kitap ve oyuncakları da unutmayın. Çocukları mutlu etmek gibisi yoktur.

2. El Giysilerini Vermek İsteyenler İçin Adres Ve İletişim Bilgileri

Adres: Eğitim Mh. Azra Sk. Sadıkoğlu Plaza No:1 10/14 Kadıköy / İstanbul

Telefon: (216) 545 72 28 (Sadece mesai saatleri içinde aramalısınız. Öğlen tatilinde telefonlara cevap verilmiyor.)

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.