xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kadın Kapri Pantolon Modelleri

0 1.367

Kapri pantolonlar kadınların da, erkeklerin de sevdiği giyim eşyaları arasında yer alıyor. Galerimizde sizin için seçtiğimiz kadın kapri pantolon modellerini görebilir ve bu tip pantolonlarla yapılabilecek kombinler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Boyunuz ve bacaklarınız kısaysa bayan kapri pantolon modelleri sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir. Yine de kendinizi kaprilerden mahrum etmek istemiyorsanız bazı kurallara dikkat ederek buna bir ölçüde engel olabilirsiniz: Bu durumda boyu uzunca olan, dizden epeyce aşağıya inen kaprileri tercih edin ve topuklu ayakkabılar giyin. Ayakkabıların pantolonun renginde olması uzunluk algısı yaratır, baştan aşağıya aynı renkte giyinirseniz bu algı daha da pekişir. Bacaklarınız kısaysa kapri giyip bir de bunu kontrast renkte bir üst ve ayakkabılarla kombinlerseniz vücudunuz fena halde bölünür ve daha da kısa görünürsünüz.

Günlük hayatta kaprileri mevsimine göre penye atlet ve bluzlarla, kazak ve hırkalarla, blazer ceketlerle kombinleyebilirsiniz. Kapri giyerek bir ofis kıyafeti oluşturacaksanız kemerli kaprileri tercih edin ve bluzla ayakkabıların günlük modellerden daha şık olmasına özen gösterin.

Vücudunuz ince ve orantılıysa dar kesim kadın kapri pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Boyu baldırların ortasına kadar gelen ve çok bol veya çok dar olmayan modeller en risksiz modellerdir. Kiloluysanız iri desenli kaprilerden uzak durun, aşırı bol kesimli olanlarından da. Yaz sezonunda giyilen kapri pantolonlar bacakların alt kısmını ve ayakları açıkta bıraktığından dikkat bu kısımlara toplanır. Bu yüzden bacaklarınız ve ayaklarınız bakımlı olmalı. Birkaç halhal edinmenizi de tavsiye ederiz, halhal modelleri kaprilerin altında güzel durur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.