xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kafede Evlenme Teklifi

2 1.311

Başlığa kafede evlenme teklifi değil de kafede kişiye özel evlilik teklifi yazmalıydım belki de. Çünkü Luke Kim, sevgilisi Ettie’ye bu büyük teklifi yapmaya karar verdiğinde tanışmalarıyla, ortak hayalleriyle bağlantılı bir ortam hazırlamak istedi ve bunun için titizlikle çalıştı. Sonuçta ortaya son derecede kişisel, duygusal ve sevimli bir dekor çıktı.

İkisi bir scrabble grubunda oynarken tanışmışlar ve ilk olarak da bir kahvecide, Peddler Coffe’de buluşmuşlardı.  Luke, bu iki unsuru da teklifine dahil etmek niyetindeydi. Hazırlıklara teklif için planladığı günden bir ay önce başladı.

Kahve dükkanını teklif günü için birkaç saatliğine kiraladı ve  birkaç arkadaşıyla içini dekore etmesine yardımcı olmaları için anlaştı. Ayrıca Ettie’nin en yakın arkadaşlarına ulaştı ve hepsini bu mutlu plana dahil olmaları için davet etti.

İlişkileri sırasında yarı şaka, yarı ciddi bir hayal kurmuşlardı. Bir gün birlikte bir kahveci açacaklardı. Dükkanın ismine bile karar vermişlerdi. Yaratıcı bir insan olan Ettie üstünde bu ismin yazdığı bir kartvizit tasarlamıştı. Luke, hala cüzdanında saklamakta olduğu o kartı bir kağıda yapıştırıp kafenin kapısına astı.

Arkadaşlarıyla birlikte kafenin tavanına sıralı parti ışıkları astılar ve çiftin fotoğraflarını tavandan aşağıya sallandırdılar. Luke, fotoğrafları bu şekilde asmayı kesinlikle istiyordu. Bunun için ipleri ve sarmaşıkları örmeyi öğrenmişti.

Ettie Yukarı Bak (Up) filmini çok seviyordu. Öyle ki cep telefonu çaldığında bu filmin müziği duyuluyordu. Filmin kahramanları olan Carl ve Ellie’nin, üstünde isimlerinin ve ellerinin izlerinin yer aldığı bir posta kutuları vardı.  Luke, orijinaline mümkün olduğu kadar sadık kalmaya çalışarak bu posta kutusunun bir benzerini yaptırdı. Üstüne Luke – Ettie yazdırdı ve elini bastırdı. Ettie’nin el izi için yer bırakmayı da unutmadı.

Bir masanın üstüne ahşap kasalarla, fotoğraflarla, çiçeklerle ve posta kutusuyla güzel bir dekor hazırladılar. Üstlerinde ikisinin isminin ve teklif sözlerinin yazılı olduğu scrabble harfleri serpiştirdiler.

Masanın arkasındaki duvara yine scrabble harfleriyle I Love You yazıldı. Onun etrafı da yeşillikler ve seyyar ışıklarla süslendi.

Bol miktarda yeşillik ve çiçek kullandılar. Hem ortamı güzelleştiriyorlardı, hem de Ettie onları seviyordu. Zemine, tavana, masanın üstüne, her yere dallar ve yapraklar koydular.

Amacı mükemmel bir sürpriz evlilik teklifi yapmaktı. Kız arkadaşı o günün gelmekte olduğunu kesinlikle anlamamalıydı. Bunun için aklına gelen bütün tedbirleri aldı. Ettie’ye o gün Peddler Coffe’de bir arkadaşının akşam yemeği davetini organize edeceğini söyledi ve gelmek için müsait olduğundan emin oldu. Sevgilisinin kız kardeşinden o gün onu oyalamasını istedi. Böylece Ettie teklif gününde Luke’la pek ilgilenemeyecek, onun nerede olduğunu, ne yaptığını sorgulamayacaktı.

Luke hazır olduğunu haber verdiğinde Ettie ve kız kardeşi kafeye geldiler. Kapıda dükkanın özel bir etkinlik için kapatıldığını belirten bir tabela vardı. Biraz daha yaklaştıkları zaman Ettie kapıda, bir gün böyle bir dükkan açarlarsa koymayı düşündükleri ismin yazılı olduğunu gördü. Ve her şeyin kendisi için planlandığını anladı.

O içeriye girdiğinde Luke bir köşeye saklanmıştı. Hemen ortaya çıkmadı. Kız arkadaşına ilişkilerinin anıları arasında gezinmesi için biraz zaman verdi. Ettie her şeyden etkilenmişti – ama onu özellikle duygulandıran şey posta kutusu oldu.

İkisinin şarkısı (Is This Love) çalmaya başladığı zaman, Luke saklandığı yerden çıktı. Ettie için özel olarak tasarlanan yüzük posta kutusunun içindeydi. Onu aldı ve kız arkadaşına uzatarak hayatının geri kalanını onunla geçirmek istediğini söyledi. Ettie onun teklifini kabul etti. Sonra bunu arkadaşlarıyla ve aile üyeleriyle birlikte kutladılar.

Luke, bu ilk buluşma mekanında evlenme teklifi projesi için gerçekten çok çaba göstermişti. İkisi birbirlerini seviyorlardı ve daha mütevazı bir teklif de yapsa “Evet” cevabını alırdı ama bunu tercih etti. Böylece ortak anılarının arasına muhteşem bir daha eklemiş oldu. Bu onun da günüydü ama sürpriz Ettie için hazırlanacaktı, bu yüzden bütün planlarını onda mutluluk, keyif ve sevinç uyandıran, onu duygulandıran şeyleri ve ilişkilerine dair hatıraları dikkate alarak hazırladı.

2 Yorumlar
  1. Derya

    Kafede evlenme teklifi çok güzel organize edilmiş çok beğendim 😊

    1. Hilal Uslu

      Değil mi? Böyle organizasyonlar ille de gerekli değil ama ne kadar güzel bir hatıra olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.