xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kaptan Phillips

0 861

Tom Hanks’in oyunculuk yeteneğinin özellikle son 15 dakikasında tavan yaptığı Kaptan Phillips filminin hikayesi 2009’da yaşanan gerçek bir olaya dayanıyor. Bir Amerikan kargo gemisi olan MV Maversk Alabama Somali’nin doğu kıyılarında Amerika’nın yaklaşık 200 yıldır yaşamadığı tarzda bir korsan saldırısına uğrar. Gemiyi deneyimli bir denizci olan Kaptan Richard Phillips idare etmektedir. Oldukça yüksek tansiyonlu sahneleri olan dram/gerilim türündeki film tayfasını kurtarabilmek için kendini rehine olarak feda eden kaptanla korsan grubu ve özellikle liderleri Muse arasındaki psikolojik savaşı başarıyla yansıtıyor. Bu arada gemicileri kurtarmaya çalışan bir ekip de faaliyettedir tabii ki.

Paul Greengrass yönetmenliğindeki Kaptan Phillips 2 saat 14 dakika sürüyor. Etkileyici bir finali olan bu biyografik aksiyon filmi insanı dünyanın korsanlıktan başka seçeneği olmayan yoksul insanları hakkında düşündüren sahneler de barındırıyor. Korsanların liderini oynayan Somali kökenli Amerikalı oyuncu Barkhad Abdi’nin mükemmel bir performans sergilediği yapımın oyuncuları şu isimlerden oluşuyor: Tom Hanks, Catherine Keener, Barkhad Abdi, Barkhad Addirahman, Faysal Ahmed, Mahat M. Ali, Michael Chernus ve Corey Johnson.

Film kategorisinde ilginizi çekecek başka seçenekler de olabilir.  Leonardo DiCaprio’yu seviyorsanız ‘En İyi 10 Leonardo DiCaprio filmi‘ konulu yazımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Guguk Kuşu da güzeldir, romanı da güzel onun, okudum ben.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.