xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kare Yaka Elbise Modelleri

2.571

Masa üstümde her zaman 3-5 görselli birtakım klasörler oluyor bu ara. Galeri ekleyeceğim konular için internette gezinirken gördüğüm resimler aklıma başka konular getiriyor, onlarla ilgili birkaç görseli de indiriyorum bir gün yazarım diye. ‘Kare yaka elbise modelleri’ isimli klasörümün hikayesi böyle işte. Altı ucu masa üstünde bir moda yazısı klasörü; enteresan bir hikayesi olmuyor tabii. Gerçi istesem uydururum ben ona öyle bir hikaye şimdi. Ama uydurmuycam, kendime hakim olucam ve kare yakalı elbise modelleri hakkında yazmaya çalışıcam; ha gayret!

Vintage elbise modellerini seviyorsanız görseller arasında o tarz elbiseler göreceksiniz. Yaka kenarlarına ve kol uçlarına dantel geçirilmiş vintage tarzı bir çiçek desenli elbise var mesela, çok şirin. Etnik desenli elbise görmek isterseniz öylesi de var; kahverengi tonlarında kısa bir elbise buldum, bir çift bej rengi sandaletle ve açık renk çantayla çok güzel durur. Bu tarzda iki tane maksi elbise de ekledim; bohem giyim tarzı tutkunlarına hoş gelir sanıyorum. İspanyol kol elbise kategorisine de giriyor bunlar; ikisi aynı model aslında, renkleri farklı. Beden kısmıyla eteklerin ve kolların yarıdan aşağısı desenli, aradaki kısımlar düz; dökümlü, rahat ve uzun yazlık elbiseleri sevenlere hitap edebilir-bana etti bile.

Küçük siyah elbise tarzında elbiseler ve kare yaka abiye modelleri de göreceksiniz galeride. Asimetrik etekli bir lacivert abiye var, çok hoş görünüyor. Başka kare yaka elbise modelleri de ekledim; bir adet haki elbise var mesela, ben yeşilin o tonuna bayılırım. Kırmızılar, maviler, beyaz elbise modelleri falan da buldum. Kloş elbise modelleri de var ayrıca.Gelsinler mi artık? Peki, bana uyar, uykum geldi zaten.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.