xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Karlar Ülkesi / Frozen (2013)

0 997

Walt Disney yapımı animasyon filmi Karlar Ülkesi veya Frozen (2013) iyi kalpli ve serüvenci bir kız olan Anna ile onun yol arkadaşı tecrübeli dağcı Kristoff’un basit görünen iyi niyetli planlarını uygularken yaşadıkları maceraları hikaye ediyor. Karlar Kraliçesi tarafından lanetlenmiş olan Arendelle Krallığı sonsuza kadar kış mevsimini yaşamak durumundadır. Anna kız kardeşi Prenses Elsa’yı bulup laneti sona erdirmesini sağlamaya ve şehrin eski güzel günlerine döndüğünü görmeye kararlıdır. Kristoff ve onun ren geyiği Sven’le beraber bu kolay görünen planı gerçekleştirmek üzere yola koyulan Anna yoluna çıkan dağların Everest’ten aşağı kalmayan koşullarında zorlu bir mücadele verecektir ve üstelik bir yandan da zamana karşı yarışmak durumundadır. Yolculuk sırasında karşılarına mitolojik yaratıklar, esrarengiz muzip cüceler, Olaf adlı patırtıcı bir kardan adam, ürkütücü büyüler ve daha birçok sürpriz çıkacaktır.

Chris Buck ve Jennifer Lee yönetmenliğindeki Karlar Ülkesi 1 saat 42 dakika sürüyor. İzleyiciyi o maceradan bu maceraya çekerken bir yandan da komedi sahneleriyle eğlendiren yapımın karakterlerini orijinal sesleriyle seslendiren sanatçıların listesi şöyle: Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff, Josh Gad, Alan Tudyk, Eva Bella, Santino Fontana ve Chris Williams.

Bu sıcacık ve eğlenceli film yetişkinlerin de ilgini çekiyor. Filmi izleyenlerin büyük kısmının 3D efektlerine ve müziklere tam not verdiği görülüyor. Hikayesiyle erişkin izleyicileri çocukluklarına döndüren yapım küçük-büyük kimsenin bitmesini istemediği sımsıcak bir prenses hikayesi niteliğinde. Frozen’ın fantastik yaratıklar kadrosundaki kardan adam Olaf ve cüceler yapımı unutulmaz animasyon filmleri arasında sokacak unsurların başında geliyor. Profesyonel bir ekibin elinde izleyicinin kalbini ısıtarak akıp giden film bazı temel dürtü ve duyguları en saf halleriyle sunuyor. Filimin gideceği noktanın belli olması başka bir yapım için dezavantaj olabilecekken bu güzel Disney yapımında aksine seyir zevkini arttırıyor. İnsanları çocukluklarının masumiyetine götüren bu sıcak masallar arada bir önümüze sürülmeli ki içimiz ısınsın. Böyle başarılı bir şekilde elbette; efektleriyle, senaryosuyla, müzikleriyle, tiplemeleriyle; her şeyiyle başarılı böyle yapımlar olarak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.