xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kaya Tuzuyla Ayak Bakımı

0 1.359

Daha önce birkaç kere yapıp bıraktığım bir şeyi tekrar denemeye; kaya tuzuyla ayak bakımı yapmaya karar verdim sayın ziyaretçi ve bu konuda bilgiler bulmak için girdiğim bir yerden…hemen çıktım, en sevmediğim şeylerden biri bir siteye ziyaretçi çekmek için orada olmayan bir konunun sadece başlığı itibarıyla kullanılması. Makale yazarlığı yapan biri olarak sıklıkla konular, bilgiler, resimler arıyorum; bu ve buna benzer şeyler çok çıkıyor karşıma, ayar oluyorum. Google’da n’apsın; başlığı görüyor, başlığın cümle içinde kullanıldığını görüyor ve sıralamaya koyuyor siteyi, robot aklıyla bu kadar oluyor tabii. O sitede o konuda bir içerik bulunmadığını, ifadenin siteye tıklatmak amacıyla konulan bir yemlik olduğunu ayırt edemiyor. Ben kullanmıycam bu yöntemleri, işe yarıyor olsa da kullanmıycam, hiç hoşlanmıyorum. Neyse, biz konumuza geçelim.

 

Deniz tuzu, başka ne var, Himalaya tuzu, başkaa, heh, ölü deniz tuzu olarak anılan tuz çeşitleri yorgun, şişmiş, nasırlı ayaklar ve ayak mantarları üzerinde olumlu etki yapıyor; bunu daha önce de duymuştum. Himalaya tuzunun (benim aldığım şey bu) cam gibi şeffaf ve saydam olanlarıyla beyaz süt renginde olanlarını sofra tuzu olarak da kullanabiliyorsunuz ama turuncu ve pembe olanlarının sadece banyo tuzu olarak kullanılması gerekiyor. Ben nasıl yaptım; plastik bir leğene ılık su doldurdum ve içine de kafama göre bir bir miktar Himalaya tuzu attım. Bu tuzu önce biraz suyla beraber ocağa koyup erittim. Okuduğum bazı şeylere göre bunun şu kadar suya şu kadar tuz diye bir ölçüsü var ama onu dikkate almadım, bilmiyordum daha doğrusu. Ürünün kullanımı için bir ölçü veriliyorsa buna uymak gerekir tabii. 1 saat kadar ayaklarımı içinde beklettim TV seyrederek, bunun kesin bir süresi olduğunu sanmıyorum, daha uzun veya daha az bir süre olabilir herhalde. Ama suyun içinde ayakları en azından 15-20 dakika bekletmek gerekir sanırım.

bakımlı ayaklara sahip olmanın yolları

Kaya tuzu rafine edilmemiş tuz demekmiş ve kaya tuzuyla ayak bakımı dışında bir şeyler de yapılabiliyor, peeling ürünü olarak kullanılabiliyor örneğin. Ama bizim konumuz ayak bakımı, hemen hepimizin ayaklarında değişik boyutlarda birtakım sorunlar vardır; ayakları içine kaya tuzu, deniz tuzu veya Himalaya tuzu katılmış suyun içinde bekletmek bu sorunların bir kısmına olsun çare olabiliyor. Ayaklar dinlenip rahatlıyor o elde bir; bunun dışında bu tuzların ayak ağrıları ve nasırlar üzerinde de olumlu etkileri var. Ayrıca ayak derisi temizleniyor ve bu bölgedeki kan dolaşımı rahatlıyor. 1-2 kullanımda olmuyor bunlar tabii; mesela bir markanın ayak bakım tuzu var ki bu tuzla 6 seans bakım yapmanız tavsiye ediliyor. Ben şu kadar seans falan diye düşünmedim de haftada 1-2 kere düzenli olarak yapayım diye düşündüm. Çünkü bazı ayak parmaklarımda şişkinlik var, ayak tabanlarımda 1-2 sert nokta var, Himalaya tuzuyla ayak bakımı yaparak bunları halledebilmeyi umuyorum, ben ondan aldım. Üstüne ayaklarım kuruyunca bolca vazelin sürüp çorap giydim ve 1-2 saati de öyle geçirdim.

Ayaklarıma onları temiz tutmak dışında özel bir ilgi gösterdiğim yok bu ara, oysa hakkaten önemli, gün oluyor saatlerce ayakkabıların içinde kalıyor bu ayaklar, rahatsız etmeyen bir ayakkabı bile bir noktadan sonra rahatsız edici olabiliyor, ayağı sertleştirebiliyor vesaire.  Bi de şu var ki vazelinle şununla bununla bakım yapıyorsunuz, topuklar yumuşuyor, ayaklar bakımlı ve hoş görünüyor ama kısa bir süre yapmayın bunu yine başlıyor sorunlar. Yine dışarıya çıkıp duruyorsunuz; çalışmak için, gezmek için, alışveriş için; yine yoruluyor o ayaklar, yine şişiyor, yine ayakkabı vuruyor, yine nasır oluşuyor vesaire. Düzenli ilgilenmek lazım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.