xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kaynes Eğitim Gebze Center AVM’deydi

0 1.412

Gebze’de 2006 yılında Çetin Temel ve Serdar Üklimek ortaklığında kurulan Kaynes Eğitim firması 2016’nın son, “Kariyer günleri” etkinliğini yılın son günü Gebze Center AVM’de gerçekleştirdi. Kaynes Eğitim Danışmanı Ayla Aydın ve Satış Uzmanı Süleyman Subaşı gün boyunca firmanın standına konuk olanlara firmanın eğitim konuları ve faaliyetleri üzerine detaylı bilgilendirmede bulundu.

 

            Talep ve İhtiyaca Göre Eğitim Programı

Ayla Aydın gün boyunca gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirtip, “Geride kalan 10 yıllık süreçte kendisini kanıtlayan firmamız eğitim konuları ile gerek iş hayatına, gerekse yeni bir kariyer edinmek isteyen her bireye yönelik eğitimleri ile ilgi odağı oldu. Eğitim çalışma ve programlarımız talep ve ihtiyaçlar üzerine de sürekli yenilenecektir” dedi.

kaynes-egitim-kurumu

                          Türkiye’ye Yayılıyor

Geçen yıldan itibaren şubeleşme atağına da geçen Kaynes Eğitim firması bugüne kadar İzmit, İstanbul Tuzla, Samsun, İzmir Aliağa ve Sakarya’da şube açtı. Franchising diye adlandırılan bayileşme sistemi ile Kaynes Eğitim adıyla Türkiye’ye yayılan firma mesleki yeterlilik, teknik, kalite, iş ve yönetim, bilişim ve yazılım konularında gerek kurumlara ve firmalara, gerek kişilere yönelik eğitimler veriyor, danışmanlık yapıyor.

kaynes-egitim

                       Paydaş ve Referansları Sağlam

Değişim mimarı Demet Demirer de  Kaynes Kariyer  firmasının paydaşları arasında yer alıyor. Firma bugüne kadar PLC Programlama ve Uygulama, 6111 SGK Teşvikleri gibi konularda da eğitim verdi. Kaynes Eğitim’in referansları arasında Aksa Enerji, Çelik Motor, Tempa Pano, Esitaş Elektik, Belgin Madeni Yağlar, Modern Ambalaj, Gapsan Galvaniz’in de aralarında bulunduğu çok sayıda sektörünün öncüsü firma yer alıyor.

http://kayneskariyer.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.