xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kelebek Etkisi/The Butterfly Effect (2004)

0 1.337

Eric Bress ve J. Mackye Gruber’in yönetmenliğini yaptığı 2004 ABD ve Kanada ortak yapımı filmin başrollerinde Ashton Kutcher, Amy Smart ve Melora Walters oynuyor.

Türkçeye Kelebek Etkisi diye çevrilen Butterfly Effect filmindeki ana karakter Evan Treborn kendisine babasından gelen garip bir yeteneğe sahip bir insandır. Bu yetenekle zamanda geriye gidebiliyor ve ileride hataya yol açacağını düşündüğü olayları değiştirebiliyor. Bu şekilde bazı şeyleri değiştiren Evan bu sefer başka şeylerin değişmesine sebep oluyor. Hafızası kendisini yenileyerek oluşan yeni evrendeki kimlik beynine işleniyor.

Böyle okununca pek ilgi çekici olmayabilir ama şunu söyleyebilirim ki son yıllarda izlediğim en başarılı kurguya sahip bir filmdir. Geleceğe Dönüş gibi zamanda yolculuk filmlerini sevdiyseniz bu filmi sevmemeniz için hiçbir neden yok. Kelebek Etkisi (2004) bu tarz filmlerin en iyileri arasında yerini almıştır diye düşünüyorum. Şunu da söylemek gerekir ki film hakkında hiç bilginiz olmadan izleseydiniz daha çok keyif alırdınız ancak yazının burasına kadar okuduğunuz için böyle bir şansınız yok. Filmdeki tempo hiç düşmüyor ve devamlı insanı şaşırtacak olaylar yaşanıyor. Özellikle beklenmedik şok edici sonuyla izleyicisine tam 113 dakikalık bir sinema keyfi yaşatıyor.

Filmdeki oyuncuların oyunculuklarına söyleyecek söz yok, film bu açından tam anlamıyla mükemmel. Ashton Kutcher ve Amy Smart filmin ön planındalar tabii ama çocuk oyuncuların oyunculukları da takdire şayan.

Filmin IMDB puanı  7,7

IMDB linki

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.