xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kendin Yap: Piramit Hediye Kutusu

0 3.049

Arkadaşım Zülal Aydın renkli karton, delgeç, cetvel ve makas kullanarak şık görünümlü piramit hediye kutusu çeşitleri yapmış ve bunları ‘Haber Seyri‘ isimli bloğunda yayınlamış. Ben de size tanıtmak istedim bunları, belki ‘Kendin Yap‘ kriziniz tutar ve bir denemek istersiniz. Unutmadan; bu kutuları yapmak için ip, kurdela veya rafya da temin etmeniz gerekiyor.

Vereceğiniz hediye belli ise bu dekoratif kutu modellerinin boyutlarını ona göre ayarlayabilirsiniz. Kutunun içine küçük bir nesne koyacaksanız kare kısmı 7×7 cm, üçgen kenarlarının yüksekliği 8 cm olan bir kutu sizin için yeterli olabilir. İmalata başlamadan önce renkli kartonun üstüne, cetvel yardımıyla şöyle bir piramit çizmeniz gerekiyor:

 

Çizdiğiniz piramidi makasla keserken kenar payı da bırakmayı unutmayın. Delgeç kullanarak üçgenlerin uçlarına birer delik açıyorsunuz, katlanacak kısımları katlıyor ve piramidi kapatıyorsunuz.

hediye kutusu yapımı

Kurdelanızı veya rafyanızı üçgenlerin tepelerindeki deliklerden geçirip fiyonk yaptınız mı kutunuz tamamlanmış oluyor.

mavi piramit kutu

Hediyeyi alan kişi  fiyongu açınca üçgenler devrilecek ve o da hediyesine kavuşmuş olacak. Üçgenler yana doğru devrilirler herhalde, değil mi, öyle görünüyor. Bu güzel hediye kutusu sonra ipleri yeniden bağlanarak dekoratif aksesuar niyetine bir köşeye koyulabilir. Hatta ben şöyle bir şey düşünmüştüm konuya başlarken; böyle birkaç tane renkli piramit kutu yapıp bir rafın üstüne dizilebilir mesela.

 

Çocuğunuz varsa el becerilerini geliştirmek için onunla beraber de yapabilirsiniz bu kutuları. Bu işi 1 – 2 arkadaşıyla yapmasını ayarlayabilirsiniz hatta. Böylece çocuklar keyifli ve verimli bir şeyle zaman geçirmiş olur ve ortaya bir eser, bir ürün çıkarmanın keyfini yaşarlar.

Renkli Piramit Kutu

kırmızı piramit kutu

Ellerine sağlık Zülal. Yapmayı düşünenlere de kolay gelsin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.