xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Keyifli Zamanlar İçin Keyifli Oturma Odaları

0 2.354

Ben böyle o site senin bu site benim dolanıp duruyorum ya bu yazılar için, görsel seçicem diye şaşı oluyorum ya; bir yandan zevkim gelişiyor sanki – iyi oluyor, diğer yandan bazen o kadar zaman kaybediyorum ki sinir oluyorum. Şimdi de size şöyle güzel, keyifli oturma odası dekorasyonu örnekleri sunucam diye dört dönmeyi henüz bitirmiş haldeyim. Onu beğenme, bunu ele, şu siteye gir falan, nevrim dönmüş vaziyette ama ‘Binkelam‘ için feda olsun sonuçta. (:

Girişi bir aydınlık salon dekorasyonu örneğiyle yaptım. Bu bir salonun veya oturma odasının tamamı değil, bir köşesi, ama amaç dekorasyon fikirleri vermek olduğundan iş görür pekala. Bakın açık ve koyu renkler ne güzel harmanlanmış.

Sırada bir küçük oturma odası düzenlemesi örneği var. Krem – kahve tonlarının ağırlıklı olduğu ve mavi renkli detaylarla canlandırılmış bir oda bu. Kanepenin altındaki alçak kitaplı ne kadar hoş duruyor. İnsan büyük, ferah mekanlarda yaşamak ister belki ama birçoğumuzun böyle bir imkanı yok ve şöyle bir araştırırsanız küçük alanları güzel ve ferah gösterecek öyle güzel dekorasyon detayları var ki.

küçük oturma odası dekorasyonu

Şimdi de daha koyu renklerle yapılmış bir oturma odası dekorasyonu örneği görelim. Koyu kırmızı kanepe, 2 tane çiçekli koltuk, krem rengi bir puf ve oturacak yerlerin üstünde renkli dekoratif yastıklar; bakın ne güzel:

living room design ideas

Şimdi de renkli yastıklar ve tablolarla canlandırılmış pastel renkli bir oda:

Eşyalar ve aksesuarlarla duvar kağıdının uyumuna dikkat:

living room design

Şu krem – mavi köşe nasıl?

floral living room

Galeriye size ilham verecek başka resimler de ekliycem. Şimdilik hoşça kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.