xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kişiye Özel Hediyeler: Triko Örme Battaniye

0 862

Kişiye özel hediye trendi giderek yükseliyor. Ürün tasarımcıları durmadan bu kategoride yeni şeyler üretiyorlar. Bu yazıda size böyle bir ürünle tanıştırıcam, üstüne çiftin isimlerinin yazıldığı triko örme battaniye ile. Akrilik malzemeden üretilmiş olan bu battaniyenin üretimi 2 hafta sürüyor ona göre. Sevgililer Günü hediyesi olarak düşünürseniz Ocak ayının son haftasında sipariş etmek lazım. Evlilik yıldönümü hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak düşünenlerin de zamanlamaya dikkat etmesi gerekiyor. Böyle durumlarda 2 haftadan bile önce sipariş vermekte fayda var bence, daha bi garanti olur.

‘Mecbur muyum özel bir günde hediye etmeye?’ sorusuna cevap veriyorum; değilsiniz tabii. Durduk yerde hediye vermek de başka bir keyiftir, arada bir yapmak lazım. Unutmadan; battaniyenin boyutları 170 x 220 cm.

kişiye özel triko örme battaniye

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın:

Akrilik malzemeden üretilen bu battaniyeyi 30 derecede yıkayabilirsiniz. Üstündeki isimler baskı ile değil örerek yapılıyor, bu yüzden yıllarca battaniyenin üstünde kalıyorlar.

kişiye özel hediyeler

Üstü kalplerle süslü olan bu güzel battaniye yatak odalarına romantik bir boyut getiriyor. Yatağın üstüne serdiğiniz zamanlarda etrafına battaniyeyle uyumlu birkaç dekoratif aksesuar serpiştirirseniz ortam daha da güzel görünür. Bu aksesuarlar masa lambası, uygun renkte biblolar veya duvar panosu gibi şeyler olabilir.

Renk seçeneği tek; dinamizmin, azim ve hareketliliğin, kararlılığın rengi olan kırmızı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.