xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kıyafete Uygun Ayakkabı Seçmenin 6 Yolu

2 1.051

Kadınlar ve ayakkabılar… Bu ikisini birbirinden ayrı düşünmek neredeyse imkansız, değil mi? Hangi kadın ayakkabı sevmez ki? Mümkün olsa, her kadın dolabını her kıyafetine uygun model ve renkte ayakkabı ile tıka basa doldururdu. İster topuklu ayakkabı sevin, ister spor ayakkabıdan vazgeçemeyen biri olun; bu tutku asla değişmez.

Ancak, her kadın kıyafete uygun ayakkabı seçmeyi bilir mi acaba? Görünüşünüzü tamamlamak için ayakkabınızın da kıyafetinizle uyum içinde olması gerekir. Bu konuda doğru seçimi yapmak için dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var.

1.Doğru ayakkabı rengini seçmek

Seçtiğiniz ayakkabı mutlaka kıyafetinizle aynı renkte olmak zorunda değildir, önemli olan kıyafetinizi tamamlamasıdır. Desenli bir kıyafetin altına tek renk ayakkabı, sade düz renk kıyafetin altına da kontrast renkte veya desenli bir ayakkabı giymek doğru olacaktır.

2.Sade kıyafetinizi renkli bir ayakkabı ile canlandırın

Sade, tek renk bir kıyafetin altına giyeceğiniz canlı renkte bir ayakkabı, kıyafetin tüm havasını değiştirir. Örneğin beyaz pantolon ceketin altına parlak kırmızı bir ayakkabı giymek gibi.

3.Desenli kıyafetinizin içindeki bir renge göre ayakkabı seçmek

Örnek olarak giydiğiniz desenli kıyafetin içinde mor renk var. Ayakkabınızı mor renkte seçebilirsiniz.

4.Ofis hayatına uygun ayakkabı seçmek

Çalıştığınız ofis ciddi bir iş yeri ise, dikkat çekici parlak renkte ayakkabı giymekten kaçınmalısınız. Siyah, lacivert, kahverengi gibi renkleri seçebilirsiniz. Ancak rahat ve katı kuralları olmayan iş yerlerinde, ayakkabı seçiminde daha özgür davranabilirsiniz.

5.Mevsime uygun ayakkabı seçmek

İlkbaharda doğa gibi kıyafetlerimiz de canlanır ve renklenir. Değişken ilkbahar havasına uygun birkaç. Çift ayakkabınız olması akıllıca olur. Yağmurlu havalara uygun, sıcak havalara uygun ve tatil günlerine uygun ayakkabılar gibi.

Yazın sıcak günlerinde ise, ayaklarınızın şişmesine ve size zor anlar yaşatmaya neden olacak rahatsız ayakkabılardan kaçının. En doğru seçim ayakları terletmeyecek, rahat ayakkabılar tercih etmek olacaktır.

Sonbaharda da ilkbahar gibi yağışlı havalara hazırlıklı olmalısınız. Günümüzde botlar hem ilkbahar hem sonbaharda giyilebilir.

Kış aylarında ise ayağı sıcak tutan ve buzlu havalarda kaymayı engelleyecek ayakkabılar seçmek en doğrusu olacaktır.

6.Uygun topuk seçimi

Stilettolar bacağınızı olduğundan daha uzun gösterir. Hem ofiste, hem de daha kadınsı bir görünüm için stiletto tercih edebilirsiniz.

Fazla bağcıklı, bilekten yukarıya doğru bağlanan ayakkabılar bacağı olduğundan daha kısa gösterir. Önü açık, parmakları açıkta bırakan ayakkabılar ofiste giymeye uygun değildir. Her tarafı kapalı, topuklu veya orta topuklu ayakkabıları ofiste rahatlıkla giyebilirsiniz. Önden açık ayakkabılar ve topuklu sandaletleri ise gece gezmelerinde tercih edebilirsiniz.

Düz sandaletler hemen her kıyafetle uyumludur. Parmak arası terlikleri ise sadece günlük kullanımda ve plajda tercih edin.

Siz de yukarıda bahsettiğimiz noktalara dikkat ederek, kıyafetinize en uygun ayakkabıyı seçebilir ve mükemmel stile sahip olabilirsiniz.

Teşekkürler Derya Soygül

Bu yazı blogger arkadaşım Derya tarafından yazıldı. Kendisinin moda, yaşam tarzı gibi konulardaki başka yazıları için Deria’s World isimli İngilizce içerikli sitesine göz atabilirsiniz.

Eline sağlık Derya. Sohbetlerimizin, fikir alış verişimizin, dayanışmamızın her zaman devam etmesini dilerim.

2 Yorumlar
  1. Derya

    Ben teşekkür ederim. Keyif aldim bu yazidan. Sonucta her kadinin tutkusudur ayakkabilar ☺️. Seninle yazi degistokusunu da seviyorum devam eder umarim uzun zaman 😘. Tüm okuyacaklara simdiden teşekkürler ☺️

    1. Hilal Uslu

      Ben de yayınlamaktan keyif aldım, tekrar teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.