xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kız Arkadaşa Oriflame Eclat Femme Weekend Edt

2 4.453

Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi fikirleri arayan beylere güzel bir parfümden söz etmek istiyorum; Oriflame Eclat Femme Weekend Edt. Fomülünde şeftali, bergamot ve Frenk üzümü barındıran bu çiçeksi parfüm hafif kokuları seven kadınlar için mükemmel bir alternatif teşkil ediyor. Parfümün açılış notalarındaki bu öğelerin ardından Mayıs gülü, beyaz frezya ve yeşil bitki özleri geliyor. Eşinize veya kız arkadaşınıza bu kokuyu takdim ederken rahatlıkla ona kendisi kadar zarif bir koku aldığınızı söyleyebilirsiniz. Eclat Femme Weekend Edt kadınlara çiçeklerin ve meyvelerin tatlı esintisini vaat ediyor.

Bazı kadınlar sonbahar – kış sezonunda daha ağır kokuları tercih ederler ki en güzel Oriflame parfümleri arasında yer alan Amber Elixir bu tercihi mükemmel bir şekilde karşılayan bir kokudur, ondan ayrı bir yazıda söz edeceğim. Bazı kadınlarsa her mevsimde hafif ve çiçeksi bir parfüm sürmeyi severler. Ağır ve yoğun kokular ilkbahar – yaz mevsimlerinde fazla kaçabilir ama hafif kokular her mevsimde kullanılabilir. Tercihi bu yönde olan kadınların Eclat Femme Weekend Edt’nin iç açıcı kokusundan  hoşlanacaklarını düşünüyorum.

Belki de bu kız arkadaşınızın zaten sevdiği bir kokudur ve onun yılbaşını kendisine sevdiği bir parfümü hediye ederek kutlamak istersiniz. Parfüm size pastel renkli zarif şişesiyle ve kutusuyla beraber geliyor, güzel bir paket yapıp içine de bir not yazarsanız çok hoş bir 2017 yılbaşı hediyesi olur. Ya da küçük, özel bir yılbaşı hediye sepeti hazırlayıp içine bu güzel kokuyu da koyabilirsiniz. Fiyatı da orijinal ve kaliteli bir parfüm için gayet makul; 50 mililitrelik ambalajda 47 TL. Oriflame Aralık 2017 katalogunda yer alan bu ürünü çevrenizdeki bir satış temsilcisinden isteyebilirsiniz.

Kız arkadaşınıza hediye seçerken önce bütçenizi belirlemenizi tavsiye ederim. Ayırdığınız bütçeyle alabileceğiniz hediyelik ürünler arasından tercih yapmaya çalışırken onun zevkini de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Ne alırsanız alın mutlaka güzel bir ambalaj yapın, özenli bir ambalaj hediyeyi daha çekici gösterir.

Oriflame erkek parfümleri için tıklayın

2 Yorumlar
  1. derya soygül

    Ben de çiçek kokulari severim.

    1. Hilal Uslu

      Bu gerçekten güzel bir koku. Geçende bir arkadaşa sattım, o da çok beğenerek aldı. Ziyaretin için teşekkürler, yine gel. Ben de gelicem yakında. =)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.