xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kız Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi

0 1.444

Sevgilinize zinciri ve ucu 925 ayar gümüşten yapılmış çok zarif bir inci kolye vermeyi düşünür müsünüz Sevgililer Günü hediyesi olarak? Bu hediye kadife kaplı kırmızı veya siyah bir kutunun ya da kalp biçiminde kırmızı bir peluş kutunun içinde gelecek üstelik. Kutudan zincirle kolye ucunun yanı sıra bir de konserve kutusu çıkacak, bunun içinde bir istiridye; istiridyenin içinde de gerçek bir inci olacak.

Kolye ucuna takılacak olan incinin 5 farklı rengi var ve her renk farklı bir şeyi sembolize ediyor. Beyaz inci sağlıkla, siyah inci bilgelikle, altın rengi inci servetle, şeftali rengi inci sevgiyle ve krem rengi inci de mutlulukla ilişkilendiriliyor. Hediyenizin yukarıda söz ettiğim 3 farklı ambalajdan hangisine koyulmuş olarak geleceğini seçebiliyorsunuz. İncinin rengine gelince, ne çıkarsa bahtınıza. Yani sevgilinizin bahtına.

İdeal bir bayan sevgiliye hediye alternatifi olan bu güzel kolye kız arkadaşınızın hoşuna gidecektir sanırım.

istiridye içinde çıkan gerçek incili gümüş kolye sevgililer günü hediyesi - kadın

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın:

Kolyeyi saat 15.00’e kadar sipariş ederseniz aynı gün kargoya veriliyor. Hediyeniz adresinize 1 ila 2 gün içerisinde teslim ediliyor. Ödemeyi kapıda nakit olarak yapabiliyorsunuz.

sevgililer günü hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü için bir program yapmayı düşünüyor musunuz? Mekanların çeşit çeşit Sevgililer Günü organizasyonları var. Sevgililer Günü tekne organizasyonları da güzel görünüyor, hatta o konuda da 1 yazı yazsam iyi olur. Bir yazıyı yazarken aklıma başka bir yazı fikri gelmese dişimi kırıcam zaten. ( =

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.