xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kızarmış Yeşil Domatesler

0 1.042

ABD yapımı 2 saat 10 dakika süreli Kızarmış Yeşil Domatesler (Fried Green Tomatoes)  izleyiciyi alıp götüren, ailecek seyredilebilecek son derecede etkileyici bir yapım. 90’lı yılların en başarılı filmlerinden biri olan John Avnet yönetmenliğindeki yapım yolları bir yaşlılar evinde kesişen 2 kadının etrafında dönüyor.

Kocasıyla beraber bir ziyaret için huzurevine giden Evelyn orada oldukça yaşlı bir kadınla tanışır. Bu sempatik, çıtı pıtı ve kıvrak zekalı kadın ona anılarını anlatırken Evelyn de hayata ve kendi hayatına dair yeni bakış açıları edinmeye başlar. Ninny Threadgood adındaki yaşlı kadın ona 1920’lerde Whistle Stop’ta yaşamış olan 2 kadının hikayesini anlatır.

Idgie ve Ruth adındaki bu kadınlar, karakterleri arasındaki büyük farklılıklara rağmen benzersiz bir dostluk yaşamışlardır. İzleyicilere 1930’ların Amerika’sı hakkında da fikir veren filmde zenci düşmanlığı ve Ku Klux Klan örgütüne değinen sahneler bulunuyor.

Kızarmış Yeşil Domatesler filminde hayatından sıkılmış ve onu daha anlamlı kılmak isteyen sıkıntılı bir kadınla huzurevinde karşılaştığı kadının arkadaşlıkları da bir başka dostluk hikayesi oluşturuyor. İzleyicilere yirminci yüzyılın ilk yarısını her yönüyle yaşatan ve bir an bile sıkmayan filmin 90’larda geçen bölümlerinde Kathy Bates, canlandırdığı sıkıntılı kadının geçirdiği değişimi ve isyanını muhteşem bir performansla canlandırıyor.

Son derecede başarılı bir senaryosu olan ve oyuncuların da çok başarılı olduğu film, izleyiciyi hikayeye bağlama konusunda büyük bir başarı gösteriyor. Arkadaşlık ve dostluk hakkındaki en iyi, en izlenesi yapımlar arasında yer alan Kızarmış Yeşil Domatesler’i birçok filmsever ‘süper bir film’ olarak tanımlıyor.

Ağlatan, güldüren, duygulandıran sahneleriyle pek çok sinemaseverin gönlüne taht kurmuş olan Kızarmış Yeşil Domatesler filminde roller Jessica Tandy, Kathy Bates, Mary Stuart Masterson, Mary-Louise Parker, Cicely Tyson, Chris O’Donnell, Gailard Sartain ve Stan Shaw tarafından paylaşılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.