xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Klasik Dekorasyon Sevenler İçin Dresuar ve Konsollar

0 2.871

Tercihiniz klasik dekorasyon ise ağırbaşlı, gösterişli, hacimli mobilya ve eşyalar kullanmanız gerekiyor. Klasik salon dekorasyonu standart apartman daireleri için pek uygun değildir bu açıdan, çünkü oturma grupları falan geniş hacimlidir çoğunlukla. Yine de her türlü ürün için pek çok seçeneğin bulunduğu bu zamanlarda küçük hacimli klasik eşyalar da bulmakta zorlanmazsınız sanırım.

Bu yazıda Cassoni Furniture sitesinden seçtiğim klasik dresuar ve konsolları göreceksiniz. Bunlar işçilikli, ağır parçalar; oymalı, yaldızlı, kıvrımlı şeyler; klasik tarzda, görkemli bir dekorasyon için ideal parçalar yani.
Şimdi yarımay biçiminde kahverengi bir konsol geliyor, bu da Rus tarzıymış.

Kulpları ve kenar kısımları pirinçten yapılmış olan konsolun bir sürü çekmecesi var. Klasik ev dekorasyonu yapılmış bir mekanda antre dekorasyonu için kullanılabilir, salonun uygun bir köşesine veya yatak odasına konulabilir.

 

Ayaklarındaki figürlerle dikkat çeken bir Rus tarzı konsol görüyorsunuz aşağıda.

rus tarzı klasik konsol

 

Şu altın oymalı antika konsol ne kadar haşmetli görünüyor, bakar mısınız? Yüzde 100 klasik; böyle bir parçanın bulunduğu yerde perdeydi, halıydı, tabloydu; ne varsa bu havada olmalı.

Aşağıdaki barok tarzı konsol ıhlamur ağacından yapılmış. Dresuarın ayaklarındaki, aynanın kenarındaki gös

 

terişli oymalar el işçiliği ürünü

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu tarz eşyaların görünümü işçiliğiyle, süslemesiyle insanı hayran bırakıyor bazen. Fakat öte yandan böyle bir salon müze havası uyandırır insanda biraz, içeriye parayla alsalar şaşırmam ben.

Galeride başka klasik konsol modelleri de görebilirsiniz. Binkelam iyi seyirler diler.

altın yaldızlı dresuar aynalı fransız konsol bölmeli konsol modelleri çekmeceli klasik konsol french console - cassoni furniture klasik konsol - cassoni klasik konsol modelleri klasik salon aksesuarları mermer tablalı klasik dresuar oymalı dresuar oymalı klasik dresuar oymalı sehpa modelleri rus tarzı klasik konsol yarımay biçimli konsol

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.