xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Klasik Kahve Masaları

0 1.638

Klasik dekorasyon tarzını seviyorsanız önünüzde birkaç seçenek var: Bütünüyle bu tarzda dekorasyon yaparsanız veya modern ve klasik parçaları harmanlarsınız. İkincisine modern klasik dekorasyon deniliyor. ‘Ne klasiklerin ağır ve ihtişamlı havası, ne modernlerin sert ve düz hatları’ diyenler bu tarzı tercih ediyorlar. Aylar önce keşfettiğim Cassoni Mobilya’da farklı dekorasyon tarzlarında birçok mobilya bulabilirsiniz. İtalyan tarzı mobilya, eşya ve aksesuarların satıldığı bu site hoşuma gitmişti ve modern tarzdaki salon mobilyaları ve klasik dresuar modelleri hakkında yazmıştım. Ara ara başka ürünlerini de tanıtmak hep aklımdaydı, bu üçüncü yazı olacak. Bu yazıda firmanın klasik kahve masaları, orta ve yan sehpa modelleri ile tanıştırıcam sizi.

Sehpalar, kahve masaları mekanlara hem estetik katıyor, hem de işe yarıyorlar. Sırf çay kahve, pasta börek servisi için de değil, ufak tefek eşyaların dağınık görünmesini istemiyorsanız çekmeceli veya raflı sehpa modelleri sayesinde onları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

raflı sehpa modelleri               klasik sehpa modelleri

Klasik sehpa deyince oymalar, hayvan figürleri, kıvrımlar, yuvarlak hatlar, ağır ve asil bir duruş söz konusu oluyor tabii. İnsan böyle şeylerden anlamasa bile şu kahve masası modellerindeki işçiliği gözden kaçırması mümkün değil.

klasik altıgen sehpa  french side table  kiraz ağacı yan sehpa

Yastıklar, sehpalar, tablolar, perdeler, halılar, biblolar; bu gibi parçaların dekorasyonu tamamlamak ve şıklaştırmak açısından büyük katkıları var. İnsan ikide bir mobilyalarını değiştiremez ama böyle parçaların yerine yenilerini alarak mekanların havasını değiştirmek mümkün.

Klasik eşyaları sevenlerin hoşuna gideceğini sandığım diğer parçaları da ekleyip şimdilik kayboluyorum. Binkelam iyi seyirler diler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.