xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Klasik Mutfak Dekorasyonu

0 1.975

Vinzio Mobilya ve Tasarım (Vinzio Mobili&Design) diye bir siteye rast geldim sayın ziyaretçi, İtalyan tarzı mobilya ve eşyalar var burada, ilgimi çekti. Başlangıç olarak markanın klasik mutfak dekorasyonu yapmak isteyen ziyaretçilerimize hitap edecek ürünlerini sergileyeyim dedim.

Günümüzün teknolojik olanaklarına ve rahatlıklarına sahip ama klasik dekorasyon anlayışına göre düzenlenmiş bir mutfağınız olmasını istiyorsanız fotoğraflarda göreceğiniz klasik mutfak dolapları ve diğer eşyalar hoşunuza gidecektir sanırım.

 

Klasik tarzda düzenlenmiş bir mutfakta dolaplar ve aksesuarlar ahşaptan yapılıyor. Böyle bir mutfakta çok canlı, çok göz alıcı renkler değil daha yumuşak ve pastel tonlar kullanılması gerekiyor.

Oymalı kapaklar, eskitme görünümlü ve yumuşak hatlı mobilyalar da klasik mutfakların özellikleri arasında yer alıyor. Sonuçta ortaya yatıştıran, sıcak, huzurlu bir atmosfer çıkması hedefleniyor. Üstteki krem rengi lake mutfak  dolapları ile dekore edilmiş mutfakta olduğu gibi mesela.

Country tarzı bir havası olan şu mutfak nasıl? Gölgeli bir şekilde boyanmış dolaplar, açık rafların arasındaki kıvrımlı ayaklar, raflarda sergilenen tabaklar ve diğer aksesuarlar, pencerenin önündeki berjer koltuk, sehpanın üstündeki abajur; hepsi klasik, romantik, yumuşak bir havası olan parçalar.

Aynı mutfak; başka bir açıdan ve başka bir yemek takımı ile geliyor şimdi. Masa beyaz olunca ortam daha aydınlık olmuş, sandalyeler de daha bir romantik – klasik havalı. Bu gibi ayarlamalar zevkinize kalmış, klasik mutfak dekorasyonu yaparken mekana yer yer modern eşya ve aksesuarlar da koyabilirsiniz. Buna modern klasik dekorasyon deniyor.

Bu da Vinzio Mobilya’dan başka bir klasik mutfak dolabı modeli:

Sırada kahverenginin 2 kontrast tonunun beraber kullanıldığı bir mutfak modeli var.

Mutfakta beyazı tercih edenlerin hoşuna gidecek bir fotoğraf geliyor şimdi de.

Biraz daha fotoğraf var, onlarla da galeri yapayım. Saat 00.27, gözlerimden de uyku akıyor. Ama bu noktaya kadar gelmişim, bunu yayımlamadan yatmak istemiyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.