xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 1.525

Sürprizleri seven, sevgi dolu ve coşkulu bir adam olan Koç burcu erkeği kendine güvenen ve dişilik yönü yüksek olan kadınları tercih eder. Partnerinin kendisini önemsemesini, ilgi göstermesini ister ama fazla yapışmasından hoşlanmaz. Hoşlandığı bir kadını elde etmekte pek güçlük çekmeyen bu erkeğin ilişkileri genellikle hızlı başlayıp hızlı biter.

Koç burcu erkeği aşk hayatında çabuk sıkılan biridir, onu elinde tutmak isteyen bir kadının sıkılmasını engelleyecek şekilde davranmayı başarması gerekir. Ne istediğini bilen, net bir erkektir ve aynı özellikteki kadınları sever. Duygusal karmaşalar içinde olan bir kadınla olan ilişkisi pek iyi gitmez.

Bu adamın sıradanlığa alerjisi vardır, hayatı veya ilişkisi tekdüze bir hal aldığı zaman bu durumu değiştirmek için çareler arar. Bir ilişkisi olsa bile, kendisine farklı gelen bir kadına rastladığında ilgisi ona kayabilir.

Flört sürecini sever. Onun ilgisini hissettiğiniz zaman, siz de ilgi duyuyorsanız karşılık verin, örneğin anlamlı bakışlarla bakın veya hafifçe gülümseyin ama sizi çabucak elde etmesine izin vermeyin; çünkü yakalamaktan çok kovalamayı sever.

Bir kadına neler söyleyeceğini, nasıl bakacağını bilir; ondan etkilenmemek kolay değildir. Fakat ateşli gözlerle baktığı bir kadını hemen elde ederse içindeki ateş de çabucak söner.

Size cömertçe davranır, hediyeler alırsa ona bundan hoşlandığınızı gösterin ama siz de bir şeyler yapın; onun sunduğu imkanları memnuniyetle kullanan çıkarcı, bedavacı bir kadın gibi görünmeyin. Sizi bir şeyler sunarak kolayca elde ederse saygısı olmaz, ilişkiniz de çok sürmez. Kazanmak için uğraşmak ister. Sıkıntılı, kendisine muhtaç kadınlardan hoşlanmaz.

Kesintisiz bir enerjisi ve meraklı, uyanık bir zihni olan Koç burcu erkeği aşk hayatında genellikle biraz huzursuz, gözleri etrafta dolaşan, tanışmadığı kadınlar ve denemediği cinsel pozisyonlar üzerinde düşünen biridir. Koç erkeğini tek eşli birine dönüştürebilmenin yollarından biri ilişkinin seks ayağını hep enerjik ve heyecan verici tutmaktır. Partnerinin bireyselliğine pek saygı duymaz, aradaki samimiyeti dengelemek karşısındaki kadına kalır.

Ona karşı sabırlı olmalı ve kontrolü tamamen ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Bütün kontrol sizde de olmamalı bu arada, bir denge olmalı.  Sizin hayatınızda önemli bir yeri olabileceğini hissettirmeli, fakat onun için hayatınızda ciddi değişiklikler yapmamalısınız.

Koç erkeğinin hayatındaki en önemli unsurlardan biri heyecandır. Onunla ilgilenen fakat bazen kendine özel zamanları olmasına da izin veren, onu heyecanlandırmak için yeni şeyler deneyen kadınları sever. Kıskançtır ama bunu göstermemeye çalışır. Rekabetçi bir yapısı olduğundan başka biriyle ilgilendiğinizi hissederse üstünüze daha çok düşebilir. Fakat onu kıskandırmak için başka bir erkekle fazlaca yakınlaşırsanız sizden soğur.

Bu adam bir kadından hoşlandığı zaman ona büyüleyici heyecanlarla dolu güçlü bir romantizm sunar. Kadını adeta sihirli bir dünyayla çevreler ama kadının onun listesinde bir çizik olmaktan öteye geçmek için dikkatli, güvenli ve sabırlı olması gerekir.

Yanında kendisi kadar güçlü bir kadın ister. Bu cesur ve küstah adamın bir kadına olan ilgisinin sürmesi kadının da onun kadar maceraperest olmasına bağlıdır biraz da. Kendisiyle mücadele edebilen, fikirlerini akıllıca savunabilen kadınları sever. Becerebilirseniz hem seksi, hem de masum olun; bundan çok etkilenir.

Partnerinin onun sevdiği sporlara eşlik etmesinden hoşlanır. Ona birlikte gidebileceğiniz yeni yollar, yeni yerler işaret edin; buna bayılır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, hayatın sıkıcılaşmasından nefret eder, hep yeni heyecanlar olsun ister.

Açık fikirli ve maceracı bir partner ister, aşk hayatını düzenli bir program çerçevesinde yaşamak isteyen birini değil. Koruma içgüdüsü güçlüdür, fazla zayıf ve muhtaç görünmeden yumuşak ve savunmasız yanlarınızı sergilemenizden hoşlanır. Güzel bir ortaklığın vereceği güven ve huzur duygusuna taliptir ama bazen serbest bırakılmayı ister.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.