xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği

0 2.381

Koç burcu kadını – Başak burcu erkeği ilişkisinde kadın bazı problemler yaşayabilir. Başak burcu mensupları genel olarak düzen hastasıdırlar. Evde en ufak bir eşyanın ya da objenin yeri değişse bunu hemen fark eder, bazen bu değişiklikler onu rahatsız eder ve eski yerine konması için ısrarcı olabilir. Özellikle kadının düzen kurduğu bir evde Başak erkeği var ise o evde bu problemler sık sık yaşanacak demektir.

Koç  kadını – Başak erkeği ilişkisinde bazen bir durağanlık ve sıradanlık baş gösterebilir. Koç kadını oldukça hareketli ve enerjik yapısı ile sürekli yenilik isteyecek ve değişime hazır olacaktır. Başak erkeği ise her zamanki alışkanlıklarına sadık yapısı ile dingin ve aynı tarzdaki hayatına devam etmek isteyecektir.

Koç burcu kadını doğallıktan yana olurken buna karşılık başak erkeği her şeyi enine boyuna düşünecek ve sürekli mantık çerçevesinde planlı hareket etmek isteyecektir. Koç’un önemsemeyeceği bir hataya Başak muhtemelen daha ciddi bir tepki verecektir.

İlk bakıldığında bu ilişkiden erkeklerin daha kazançlı olarak çıkacağı gözüküyor olabilir ama aslında ilişkinin kadın yönünden de avantajlı yönleri vardır. Mesela Başak burcu erkeği ile beraber iseniz bazı şeyleri çok fazla düşünmenize gerek yoktur, o zaten sizin yerinize de düşünür, hem de fazlasıyla. Ve verilmesi gereken en mantıklı ve doğru kararı verir. Başak erkekleri genellikle doğru ve sağlam adımlar atarlar ve tahminleri isabetlidir.

Bir Koç kadını olarak Başak erkeğinden hoşlanırsanız eğer sizi hemen seveceğini ve aşık olacağını sanmayın. Bir Başak erkeğini etkilemek için öncelikle ona kendinizi çok iyi tanıtmaya çalışmalısınız. Sizi tam olarak tanımadan ve aklında bir yere oturtmadan asla sevmeyecek ve ilgi duymayacaktır. Bu noktada Koç kadınları oldukça sabırlı olmalı ve gerekirse bir müddet kendi kişiliklerinden ödün vermelidirler.

Kendinizi tam olarak tanıtabilir ve üzerine birkaç da ortak ilgi alanı bulmayı başarabilirseniz bu ilişki gayet yolunda gidebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.