xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği

0 1.801

Biraz zaman gerektiren bir ilişkidir Koç burcu kadını – Boğa burcu erkeği ilişkisi.  Burcun erkekleri oldukça zor karar alan, bir konuyu kafalarında iyice ölçüp biçmeden karar veremeyen tiplerdir. Bu nedenle bir Boğa erkeğinin karşısındaki kadının onun için doğru kişi mi olduğunu anlaması ve bunu kabul etmesi oldukça zaman alır. Koç kadını ise  aceleci ve sonuç odaklı bir yapıya sahiptir, bu nedenle ilişkilerinin başlaması için oldukça sabırlı olması gerekir.

Onunla ilk karşılaşmanız biraz beklediğiniz büyüyü bozabilir, rüyalarınızdaki gibi olmadığını, gayet sıradan, normal bir insan olduğunu fark edersiniz. Boğa erkeği ayaklarını yere sağlam basar ve oldukça hareketli ve değişiklik meraklısı olan Koç kadınını şaşırtabilir. Koç kadını bu sağlam duruş karşısında bir kere erkeğini kendisinin doğru kişi olduğuna ikna eder ise güzel bir beraberlik sağlanabilir.

Koç  kadını – Boğa erkeği ilişkisinde kadın rahat eder, dilediği gibi evini ve çocuklarını emanet edip kendine vakit ayırabilir. Boğa erkeği oldukça evcimen bir yapıya sahiptir, ev hayatını çok sever, hatta tam bir ev kuşu olduğunu söyleyebiliriz. İdarecilik yönü güçlüdür; evinin geçimini ve idaresini gayet sağlam bir şekilde yapar. Boğa burcu erkeği ile beraber olan bir kadının finansal sorunlar yaşamaktan korkması gerekmez. Erkek sağlam bir gelecek için zaten planını yapmış ve bunu garantiye almıştır. Parasal konularda ayakları yere sağlam basar ve asla borçlanmanıza müsaade etmez.

Boğa erkekleri ilişkilerde mızmızlanan, şikayet eden tipler değildirler. Flört aşamasında asla vazgeçmezler, süreci dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Bakımlı olmaya önem verdikleri için hayat boyu zinde ve genç olarak kalırlar. Bu noktada partnerinize uyum sağlamak ve dengeli olmak için sizin de kendinize dikkat etmeniz gerekecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.