xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği

0 2.148

Koç burcu kadını – Kova burcu erkeği ilişkisinin ilk zamanları oldukça eğlenceli ve inanılmaz olacaktır. Kova erkeği Koç kadınına deli gibi aşık olmuşsa ve onu ne olursa olsun kazanmak istiyorsa yapabileceği şeylerin sınırı yoktur. Hatta öyle ki bazılarından kendinizi sakınmanızı bile tavsiye edebilirim. Normalde Kova erkekleri biraz içe kapanık olmalarına rağmen bu dönemde sizi etkilemek için ellerinden ne geliyorsa yapacaklar ve sizi oldukça şaşırtacaklardır.

Bu çiftlerin birbirleriyle mutlu bir evlilikleri olabilir ancak evin idaresi ve çocuklar ile ilgilenme gibi konularda kova erkeği biraz eksik kalabilir. Bu noktada iş biraz Koç kadınına düşmekte ve evi çekip çevirme işini üstlenen kişi kadın oluyor. Hem zaten yuvayı dişi kuş yaparmış. Kova erkeği genelde daha global düşünür ve problem çözme yeteneğini ev içi sorunlarda değil de dünya sorunlarında kullanmayı tercih eder. Dünyayı kurtarmak varken ev işleri ile ilgilenmek ona küçük bir iş gibi gelir.

Kova erkekleri aşık olmayı sever, onlar için bir şeyi sevmek ona sahip olmaktan daha önemlidir. Bu nedenle ilişkilerinde cinsellikten çok sevgiye ve sadakate önem verirler. Bu erkekler için kıskançlık oldukça gereksiz bir eylemdir. Karşısındaki kişiye güvenmiş ise ve sadakatinden eminse asla yersiz kıskançlıklar ile işi olmaz.

Güvenini kazandığınız bir Kova erkeği ile beraber iseniz kendi hayatınızı istediğiniz gibi özgürce yaşayabilirsiniz. İstediğinizde yalnız  kalıp tek vakit geçirebilirsiniz. Bazen o kadar uzun süre yalnız kalmanıza izin verebilir ve bunu normal karşılar ki siz rahatsız olursunuz ve neden bu kadar yalnız kalmama müsaade ediyor diye şikayet edebilirsiniz.

Çoğu kişi için farklı ve uyarıcı gelen etkenler Kova için oldukça basit ve tekdüze olabilir bu nedenle sık sık çalışma ortamlarını da değiştirmeleri mümkündür.

Kova erkeği sıra dışı olmaktan hoşlanır, Koç kadını da farklılıklardan haz duyduğu için bireysel kimliklerini kaybetmedikleri sürece uyum içinde kalıp mutlu bir beraberliğe imza atabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.