xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Burcu Kadınının Özellikleri

0 1.712

Kendine özgü bir çekiciliği olan Koç burcu kadını enerjik, kıskanç, çekici, ihtiraslı ve cesur bir profil çizer. Hayatına girdiği kişilere de neşe ve enerji veren bu kadın bulunduğu her ortamda dikkat çekmeyi başarır.

Koç burcu kadınının özellikleri arasında alışverişe, giyime ve modaya düşkünlüğü saymamak olmaz. Bu kadın öncü karakterlidir ve her şeyin en güzeline sahip olmak ister. Zapt edilmez enerjisi daha çocukluk çağlarında belli olur ve yetişkin olduğunda da ortaya ele avuca sığmaz, kontrol edilmesi zor bir kişilik çıkar.

Güçlü bir kişiliğe sahip olan Koç kızı oldukça korkusuzdur ve karşılaştığı zorluklara karşı kuvvetle direnir. Dürüsttür, hemen hiç yalan söylemez ve göründüğü gibidir. Dobra bir karakteri vardır.

Çok çabuk kırılır, ancak kırıldığında çaresiz ve ezik bir tavır sergilemez. Onu kırdığınız takdirde bir daha hiç görmemeniz söz konusu olabilir. Gerçekten olabildiğince net bir insandır, dürüst davranmamakla suçlanırsa buna şaşırır.

Sıklıkla öfkelenip ateşler saçmak da Koç burcu kadınının özellikleri arasındadır. Bu kadın her şeye çabucak sinirlenebilir ve genellikle yıkıcı bir öfkeyle tepki verir. Öyle ki, öfkesini kontrol etmezse sağlığı bozulabilecektir.

Onu haksız yere suçladığınızı düşünürse sizinle büyük bir savaşa girer. Fikirlerini yüksek sesle ifade etmekten asla çekinmez, sinirlendiği zaman gözünü kırpmadan hedefe yönelir. Sonradan buna pişman olduğu da olur fakat o anda kendisini tutamaz.

Arkadaşlarına karşı vefalı, cömert ve ilgili olan bu kadın çok merhametlidir ve zor durumda olan biri için elinden gelen her şeyi yapar. İhtiraslı karakteri iş hayatında da kendini gösterir; başarılı olmak, yükselmek ve alanında isim yapmak ister. Fakat asla işten başka bir şey düşünmeyen sıkıcı bir kişilik değildir, aksine gayet esprili ve eğlenceli bir insandır.

Koç kadını yoğun ve yakıcı bir aşkla sever ve durumunu ifade etmezse hasta bile olabilir. Aşkı da öfkesi ve sevinci kadar yoğundur.

Sizi çok kıskanabilir, üzerinizde baskı kurmak ve ne zaman nerede olduğunuzu bilmek isteyebilir. Fakat siz onu kıskanırsanız çok şiddetli bir tepki verir.

Bütün benliğiyle sever, aldatmaz ve aşkı için her şeyi yapabilir. Ancak hürriyetini elinden almaya kalkarsanız size olan aşkı azalabilir.

Koç kadınının aşk potansiyeli yüksektir. Fakat etrafında kimse olmadığı zaman da çaresizlik veya üzüntüye kapılmaz. Son derecede güçlü bir kişiliği vardır ve gerekirse hiç gocunmadan her işini kendi başına halleder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.