xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Burcunun Genel Özellikleri

0 1.609

Oldukça girişken ve cesur olan Koç burcu insanları çekinmenin ne olduğunu pek bilmezler. İnsan vücudunda baş bölgesini temsil eden bu burcun mensupları ‘başı çekmek’ ve dik başlılık’ deyimlerinin sözlükteki karşılığı gibidirler. Lider ruhlu olan bu kişiler aynı zamanda formalitelerden hoşlanmayan dosdoğru ve samimi bir kişiliğe sahiptirler. Zoru sevdiklerinden ötürü giriştikleri bir işte rekabet ortamı yoksa onu yaratmaya çalışırlar.

Koç burcunun genel özellikleri arasında en belirgin olanlarından biri aşırı derecede özgürlük düşkünlüğüdür. Şartlara ve kurallara bağımlı olmaktan, emir almaktan hoşlanmayan bu kişiler kendi tarzlarına uygun bir hayat şekli oluşturmaya çalışır.

Koç burcu insanı cinsel yönden istekli, duygulu ve güçlü bir profil çizer. Öncü ruhu yüzünden yeni şeylere atılmaktan hoşlanır fakat bunlar rutin halini aldığında ilgisini kaybeder.

Hırçındır, çabuk parlar fakat kendisini aynı çabuklukla toparlayabilme yeteneği de vardır.

Mücadeleci bir yapısı olan bu kişi düşünmekten ziyade çalışmaktan yanadır ve sıklıkla pek düşünmeden hareket eder. Sabırsızdır; hemen alevlenir ancak uzun süre kin gütme eğilimi yoktur.

Dolambaçlı davranışlardan ve arkadan iş çevirmekten hoşlanmaz, kartlarını açık oynamayı tercih eder. Yapmacıksızlığı ve insanların duymaktan hoşlanmayacağı şeyleri fazla sakınmadan söyleme huyu ona güçlü dostlar da, düşmanlar da kazandırabilir.

Burcun genel özellikleri arasında bencillik de vardır. Güneş Koç burcunda iken doğmuş olan insanlar önce kendilerini düşünür; fakat başkalarının hakkını gasp etmeye meyilli veya cimri kişiler değildirler.

Son derecede sıcak ve cana yakın bir yapıda olan bu kişiler çok çalışırlar ama paraya aşırı değer vermezler. Kontrolsüz harcama yapma ve kazandıklarından fazlasını harcama eğilimleri vardır.

Öncü ruhlu, içgüdüleriyle hareket eden, inatçı ve ihtiraslı Koç burcu insanlarının ilişkilerinde aşırı bağımsız ve geçinilmesi zor kişiler olmalarından kaynaklanan sorunlar yaşanabilir.

Koç burcunun özellikleri arasında yer alan bencillik bu burcun insanlarının kendi duygularına öncelik verip karşısındakinin duygularını algılamakta gecikmesine yol açabilir.

Erkeksi bir burç olan Koç, başkalarını takip etmeyi değil önde gitmeyi tercih eder, bu durum ateş elementinden gelen kontrol edici özelliğiyle birleşince ilişkilerde ve işbirliklerinde bazı sorunlar oluşur.

Koçlar eylemi düşüncenin önüne koyarlar. Aşkta oyuncu ve maceracı olan bu kişiler, hevesli doğaları yüzünden atılgan ve aceleci davranabilirler.

Burcun kişilerinin başlıca güçlü yönleri güvenli, kararlı, cesaretli, tutkulu, dürüst ve iyimser olmaları olarak sıralanabilir. Belli başlı güçsüz yönleri ise dürtüsel, sabırsız, huysuz ve agresif olmalarıdır.

Risk almaktan ve yargılanmaktan pek çekinmezler. Başka birçok burcun üyelerini korkutacak ve geriletebilecek durumlarda, çelik gibi sinirleriyle cesaretle riske girebilirler.

Onlar kazanmak için oynayan kişilerdir. Son derecede rekabetçidirler, kolay kolay geri adım atmazlar. Yeteneklerini kullanamayacakları işlerde çalışmaktan mutsuz olurlar. Kayıplar ve hatalar üzerinde uzun süre düşünmenin bir işe yaramayacağını düşünür ve bunu yapmazlar. Toplumsal yaşantıları her zaman hareketlidir.

Koç kişisi bazen inanılmaz derecede sabırsız olabilir. Kendisini aşağı çeken, yavaşlatan insanlar onu sinirlendirir. Huzursuz bir insandır ve her zaman aktif olma ihtiyacı içindedir. Kızgın olduğu zaman çoğunlukla bunu anlarsınız, çünkü öfkesini gizleyemez.

Genelde küstah ve çatışmacı görünür ama onu sadece bu yönleriyle değerlendirmek haksızlık olur. O, bağlılık sözü verdiği insanları hiçbir zaman açıkta bırakmayan biridir. Kendisine iyi davranan insanlara karşı saygılıdır.

Etrafında olursanız eğlenirsiniz, çünkü doğuştan enerjik ve heveslidir. Genel olarak farklı kişiliklere karşı toleranslıdır. Onun çevresinde değişik görüşlere sahip insanlardan oluşan geniş bir arkadaş grubu görebilirsiniz. Oldukça düz ve net bir insan olarak niyeti belirsiz, sahtekarlık eğilimli insanları sevmez.

(Güncellendi: 04.10.2017)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.