xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Erkeği – Başak Kadını Aşk Uyumu

0 3.294

Koç erkeği – Başak kadını ilişkisinde tarafların neredeyse hiç ortak yanları yoktur ama birbirlerini fark eder ve karşılıklı saygı duyarlar. Genellikle aralarında romantik bir yakınlık değil, bir arkadaşlık veya iş ilişkisi oluşur. Yine de, havada romantik kıvılcımlar uçuşursa bir aşk ilişkisine de başlayabilirler. Fakat farklı değerlere sahip olmaları ve dünyayı aynı şekilde görmemeleri uzun vadeli, mutlu bir bağlantı kurmalarını zorlaştırır.

Koç, cesaretleriyle tanınan savaşçı insanların burcudur. Burcun erkeği ilişkilerde inisiyatif almayı sever ve aynı zamanda bir şeylerden sorumlu olmayı ister. Dürtüsel davranır, detayların üstünde duracak sabra sahip değildir. Önceden hazırlanmadan, ihtiyatsız bir şekilde saldırıya geçmek gibi kötü bir alışkanlığı vardır. Gözü kara davranabilir, risk alabilir.

Başak burcu kadını zeki, ciddi ve mükemmeliyetçidir. Kimsenin farkında olmadığı ayrıntılarla ilgilenir. Basit bir konu için bile ayrıntılı planlar yapma eğilimindedir. Merkezde olmak yerine arka planda sessizce çalışmaya eğilimlidir. Mütevazıdır ve kusurlarının fazlasıyla farkındadır. Romantik bir ilişki için tanışma aşamasında oldukça utangaç davranabilir.

Koç için hayat bir meydan okuma alanı, bir maceradır. Koç erkeği için en önemli değer cesarettir. Başak için hayat, geçilmesi gereken sınavdır. Onun en önemli değeri hassasiyettir. Başak kadını ciddi, profesyonel bir iş adamından etkilenir. Koç erkeği hırslı, çok çalışan biri olabilse bile özünde bir iş adamı değil, bir savaşçıdır.

Koç Burcu Erkeği – Başak Burcu Kadını

Erkek ateşli ve tartışmacı, kadının sinirli biri olduğu halde Koç erkeği – Başak kadını ikilisi çok sık kavga etmezler. Her birinin diğeri üzerinde sakinleştirici bir etkisi vardır. Yine de, aralarında özellikle gerginlik yaratacak bazı konular vardır.

Bunlardan biri cinselliktir. Bu açıdan uyum sağlamaları kolay olmaz. Aralarındaki cinsel kimya pek güçlü değildir. Erkek tutkulu, aceleci ve heyecanlıdır. Kadın ise daha çekingendir ve yavaş ilerlemeyi tercih eder. Erkeğin ateşli doğası onu etkileyip hayran bırakmaktan çok savunmasını yükseltmesine, kendini geri çekmesine yol açabilir. Bu sorunun üstesinden gelmekte zorluk çekebilirler. Onlara yardımcı olabilecek olan şey, ikisinin de bu konuları akılcı bir şekilde tartışmaya açık olmasıdır.

Erkeğin kişiliğinin belirgin, güçlü bir parçası olan plansız, dürtüsel davranışları da sorunlara yol açabilir. Onun göze aldığı riskler Başak kızını endişelendirir. Koç erkeği ayrıca partnerine önceden haber vermeden ikisini de etkileyecek kararlar da alabilir. Bu yüzden kavga etmemeleri için kadının, erkeğin böyle biri olduğunu kabul etmesi gerekir. Onunla tartışmak değişmesini sağlamayacaktır.

Erkeğin düşüncesiz ve dikkatsiz davranışları kadının sinirlerini ne kadar bozuyorsa, kadının planlamaya ve ayrıntılara verdiği önem de erkeği o kadar rahatsız eder. Örneğin birlikte tatile gideceklerse Koç erkeği rotayı planlamak ve toparlanmak için lütfen zaman ayırır. İlişkide bu sebeple sorun yaşanmaması için onun da partnerini detayları ele almaya bırakmak ve o arada başka şeyler meşgul olmaktır.

İletişim de aralarında bir sorun olabilir. İkisi aynı dili konuşmazlar, ayrıca Koç kişisi aynı konuda uzun uzun konuşacak kadar sabırlı değildir. İlişkilerinde problemler olduğunda kadın erkeğe kusurlarını ve hatalarını göstermeye başlar. Koç erkeğinin buna kibarca karşılık vermesi pek mümkün değildir. Bunun yerine saldırıya geçmeyi tercih eder.

Koç burcu erkeği – Başak burcu kadını beraberliğinde taraflar arasında ciddi farklılıklar olsa bile ilişkinin güçlü yönleri de vardır. Bunlardan biri birbirlerine karşı doğal bir saygı duymalarıdır. Erkeğin Koç burcundan olduğu bir ilişkide bu özellikle önemlidir. Zira bu adam saygı duymadığı bir kadınla uzun süreli bir beraberlik yürütmekte zorlanır. Güce ve yetkinliğe saygı duyar. Başak kadını yüzeyde güçlü biri gibi görünmeyebilir, ama son derecede beceriklidir. Ayrıca, doğru olduğuna inandığı şeylerden geri adım atmaz.

Bu ikili arasında doğal bir eşitlik de vardır. İkisi de kontrolcü olabilirler. Koç, doğuştan liderdir ve sorumlu olmak ister. Başak kadını ille de liderlik etmek istemez ama bir şeyin nasıl yapılması gerektiği hakkında net bir fikre sahiptir. İşler ona göre doğru bir şekilde yürümüyorsa, yapabiliyorsa kontrolü ele alır.

İki kontrolcü kişiliğin bir arada olması bazı hallerde çatışmaya yol açabilir, ancak Başak kadını – Koç erkeği ikilisi genellikle zorluk çekmeden bunun üstesinden gelebilirler. Erkek, sorumlu olmayı istese de, işlerin nasıl yürütüleceğine dair küçük detaylarla uğraşmak istemez. Kadın da, bir şey onun düşündüğü şekilde yapıldığı sürece, liderlik gösterişine ihtiyaç duymaz. Bu, uyumlu bir ilişki kurmalarını kolaylaştırabilir.

Bazı açılardan birbirlerini tamamlayabilirler. Erkek inisiyatif sahibi ve enerjiktir. Karar vermekte güçlük çekmez. Öte yandan, başladığı işi bitirmekte zorlanabilir ve ayrıntılar onu sıkar. Kadın detaylarla ilgilenmekte efsanedir, ancak bunlara karar vermesini zorlaştıracak kadar takılabilir. Ayrıca yeni bir görev veya projeye nereden başlayacağını bilemeyebilir. Bu yüzden ikisi iyi bir ekip oluşturabilirler. Erkek kadına karar vermesi ve projelerine başlaması için yardım edebilir. Kadın da onun zamanı veya sabrı olmadığı için uğraşmak istemediği detaylar konusunda yardımcı olabilir.

Koç Erkeği – Başak Kadını İlişkisi İçin Tavsiyeler

Koç Burcu Erkeğine 

Partneriniz mükemmelliğin peşinde olan biridir. Size önemsiz detaylar gibi görünen şeyler, onun için, hedefine doğru giderken yolda savaşması gereken güçlü canavarlardır. Başak kadınını bu şekilde görmeyi öğrenirseniz onu ve önem verdiği şeyleri anlamaya başlayabilirsiniz. Bu, kendisine duyduğunuz saygıyı da derinleştirir. Bu kadın güzel bir kalbe sahiptir. İzin verirseniz sizin için sadık ve içten bir hayat yoldaşı olur.

Başak Burcu Kadınına

Koç burcundan olan partneriniz özünde savaşçı ruhlu bir adamdır. Onun savaş alanı ofis değil, yaşamın kendisidir. Sizin dikkatinizi dağıtan küçük ayrıntıları umursamaz, hatta görmez bile. Onu değiştirmeye çalışmayın. Olduğu kişi olmasına izin verin. Her şeyden önemlisi, onu eleştirme eğiliminizi durdurmaya çalışın. Son derecede iyi niyetli olsanız bile eleştirilerinizi takdir etmeyecektir. Bu yönünüz hem aranızda çatışmalar çıkmasına yol açar, hem de onun gözündeki cinsel cazibenizi azaltır.

İkisine De

Çok farklı yapılarda olsanız bile, güzel bir beraberlik inşa etme şansınız var. İlişkiniz yüzeyde göründüğü kadar uyumsuz değil. Her biriniz diğerinde olmayan becerilere sahipsiniz ve birbirinizi tamamlayabilirsiniz. Aranızdaki cinsel çekimi canlandırmanın yollarını bulun. Fantezilerinizi paylaşın ve birbirinize uyum sağlamaya çalışın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.