xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 3.810

Koç erkeği – Yay kadını ilişkisi birbirinden enerjik iki insanı bir araya getirir. İkisi de öyle canlı insanlardır ki duyguların havaya yükselmesini, etrafta kıvılcımların uçuşmasını beklersiniz. İkisi de risk almayı ve avlanmanın heyecanını yaşamayı seven insanlardır. Aralarında çok güçlü bir duygusal bağlantı, samimiyet ve cinsel yoğunluk olabilir. Birçok ortak değere sahiptirler ve iletişimleri de güçlü olur. Genellikle çok iyi anlaşırlar.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Biridir?

Macerayı sever. Enerji dolu bir adamdır, yaptığı her şeyi tutkuyla yapar. Kendinden son derecede emindir. Etkileyici bir tarzı vardır ve ihtiyaç duyduğu dikkati kolayca kazanmasını sağlayacak bir çekiciliğe sahiptir. Yaramaz, sıcak ve oldukça cazibeli bir erkek olduğundan, onun etrafında olmak eğlencelidir.

Hedeflerine doğru kararlı bir şekilde yürüyen bir liderin özelliklerini taşır. Seyahat etmekten büyük bir keyif alan gezgin ruhlu bir insandır. Başıboş dolaşmanın verdiği özgürlük hissini sever.

Sabırsız bir insandır. Başkalarının belirlediği kurallara uymaktan hiç hoşlanmaz. Kendi kurallarını koyar ve onlara göre yaşar.

İlişkiler söz konusu olduğunda, kendisine daha hassas ve romantik bir yaklaşım kazandıracak başka bir burcun etkisi altında değilse, doğrudan ve açık bir şekilde davranır. Kur yapmak, flört etmek için fazla zaman harcamaz. Bir kadından hoşlandığına karar verdiyse, onun kendisine kısa sürede olumlu veya olumsuz bir cevap vermesini ister. Büyük ihtimalle cevap almak için uzun süre beklemeyecektir. Hızla karşılık almazsa, ilgisi dağılabilir.

Bazen sinir bozacak derecede kibirli olmakla beraber, tipik bir Koç burcu kişisi ise karşısındaki kişiye sunacağı birçok olumlu özelliği de vardır: İkna etme yeteneği, inisiyatif sahibi olmak, kendinden emin olmak gibi. Söyleyecek çok şeyi vardır ve bunları güvenle söyler. Onun yanında sıkılmazsınız.

Cinsel olarak oldukça aktiftir ve bir taneden fazla seks partneri olabilir. Bekar hayatını sever. Hürriyetine düşkün bir insan olmakla beraber, aşık olduğu zaman özverili davranabilir.

Yay Burcu Kadını Nasıl Biridir?

İdealist, eğlenceli, cömert ve hürriyetine düşkün bir kadındır. Yeni yerler keşfetmekten mutluluk duyar. Öğrenmeyi çok sever. Açık fikirlidir. Oldukça tutkuludur ve genellikle hızla aşık olur.

Hemen her konuda fikirleri vardır ve bunları çoğu zaman tereddütsüz bir şekilde ifade eder. Geleneksel bir insan değildir. Enerji doludur. İnsanlar onun yakınında olmaktan hoşlanırlar, çünkü mizah duygusu oldukça gelişmiştir ve gülmeyi sever. Olaylara eğlenceli tarafından bakmakta iyidir.

Yay kızı, ihtiyaçları için başkasına bağımlı olduğu taktirde kendini kapana kısılmış gibi hisseder. O bağımsız bir insandır ve kendi yolunu çizmeyi sever. Çoğu zaman sabırsızdır ama gözünü bir hedefe diktiği zaman kendini bile şaşırtacak kadar sabırlı ve azimli davranabilir. Fakat bu sıklıkla ve her konuda yapabildiği bir şey değildir.

Doğru erkeği bulduğuna inanmadığı sürece ciddi, yerleşik bir ilişki kurma fikrine soğuk bakar. Kendisine çok yapışan, fazla ilgi isteyen erkeklerden uzak durur. Partnerine yerli yersiz müdahale etmez, onun özel alanlarına saygı gösterir. Onun da aynı şekilde davranmasını bekler.

Son derecede güvenilir bir insandır. İstediği veya gerekli olduğunu düşündüğü zamanlarda bile, yalan söylemekte zorlanır. Kendini oyalayabilen ve eğlendirebilen insanlardandır, bunun için her zaman bir başkasına ihtiyaç duymaz. Başkalarının kendisi hakkındaki düşüncelerine pek önem vermez. Ateşli yapısı yüzünden kolayca sinirlenir ama büyük öfke nöbetleri geçiren bir insan değildir. Bu nadiren olur.

Koç Erkeği – Yay Kadını

Koç burcu erkeği – Yay burcu kadını ilişkisini tanımlayan en iyi kelime “enerji”dir. Bu ikilinin pek çok ortak yönü vardır. İkisi de sosyal insanlardır. Erkek çapkın ve cesur, kadın çekici ve eğlencelidir. Dinamik, hızlı ve heyecan verici bir ilişkileri olur.

Yay kızı biriyle beraberken de arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi ister. Sosyalliğini ilişkisiyle sınırlamaktan hoşlanmaz. Bu açıdan sorun yaşamazlar. İkisi de özgürlüğüne düşkün insanlardır ve Koç’un tercihi de budur. Ancak, Koç erkeğinin bencil davranıp arkadaşlarına çok fazla zaman ayırması ve sevgilisiyle yeterince ilgilenmemesi sorun olabilir.

Her ikisi de diğerinin yaptığı şeyleri destekler, bu da bağlantılarını güçlendirir. Yay, bazen fikirlerini sert kelimelerle ifade edebilir. O, çoğu zaman olaylar hakkındaki gerçekleri olduğu gibi söyleyen biridir. Koç da keskin dillidir, ama bu özelliği çoğunlukla köşeye sıkıştığında ortaya çıkar.

Yay burcu kadını – Koç burcu erkeği ilişkisinde tarafların birbirlerinin neye ihtiyacı olduğunu anlamak için çok fazla konuşmaları gerekmez. Onlar gerçekten birçok açıdan uyumlu, birbirlerini anlayan ve motive eden bir ikili oluştururlar. Yay kadını, genellikle çabuk sıkılan Koç erkeği için ideal bir partnerdir, çünkü hiç sıkıcı biri değildir. Erkek onun biraz çocuksu, doğal ve iyimser havasına bayılır. Ayrıca, kişisel alanlarına saygı gösteren bir sevgilisi olmasından da hoşlanır.

Muhtemel sorunlarından biri Yay’ın sosyal ortamlardaki davranışlarıdır. Başkalarıyla rahatça konuşup gülüşmesi Koç’un kıskançlığını körükleyebilir. O rahatlıkla sosyal ilişkiler kurabilen bir insandır ve partnerinin kendisini fazla sahiplenmesine, fazla karışmasına gelemez.

Bu ilişkide sorun yaşanmaması için erkeğin kadına karşı saygılı davranması ve tartışırken çok sert sözler söylemekten kaçınması gerekir. Kadın da olaylara mizahi yönden bakma eğilimine hakim olmalıdır. Erkeğin ciddiye aldığı bir konuya esprili yaklaşması çatışmalarına yol açabilir.

Uzun süreli, güçlü bir beraberlik yaşamak için ilişkide baskın olmak ve liderlik etmek için mücadele etme ihtiyacı ile de mücadele etmeleri gerekir. İkisi de aynı zamanda otoriter davranır, sadece kendi yolunun doğru olduğu konusunda ısrar ederse bir çatışma çıkabilir. İlişkilerini canlı tutmak için gayret sarf etmeyi de hiçbir zaman bırakmamalıdırlar. Zira ikisi de çabucak sıkılma eğilimindedirler.

Astrolojiye göre, bu ikiliyi aşağıya çekebilecek iki şey vardır: Öfke ve sıkıntı.  Bunları yaşamlarından uzaklaştırmaya çalışırlarsa birlikte mutlu olmamaları için pek bir sebep kalmaz.

Aralarındaki kimyasal uyum muazzamdır, seks hayatları gayet renkli ve doyurucu olur. Genel olarak, çoğu çiftin erişemeyeceği bir uyumu yakalarlar. İlişkileri tamamen sorunsuz değildir – o kadarı kimse için mümkün değil. Ancak, üstesinden gelinmesi çok zor sorunlar yaşamaları beklenmez. Ve çoğu zaman, sorunlarını halletmekte güçlük çekmezler.

“Mutlu olmak için birbirinizi olduğu gibi kabul etmelisiniz” cümlesi her çift için geçerli olabilir ama Koç erkeği – Yay kadını ikilisi bunu daha çok dikkate almalıdırlar. Çünkü onlar gerçekten uyumlu bir çifttirler. Bu potansiyeli ufak tefek farklılıklar ve sorunlar için ziyan etmemeleri tavsiye edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.