Koç Kadını – Kova Erkeği Aşk Uyumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hava ve ateş bir araya geldiğinde bir patlama olabilir! Koç kadını – Kova erkeği ilişkisi de havayla ateşin beraberliğidir ve bu ilişki, yükselen burçlar gibi özel faktörlere bağlı olarak kendini geliştirebilir veya tahrip edebilir. Bu ikili, birbirlerine zaman ayırır ve farklılıklarını kabul ederlerse beraberliklerinin sonsuza kadar sürmesini sağlayabilirler.

Koç burcu kadını – Kova burcu erkeği eşleşmesi uzun vadeli olma potansiyeline sahiptir. Onların uyumu biraz karşıtların birliğine benzer. Birbirinin tam tersi özelliklere sahip değildirler ama zıt yönlerde hareket etme eğilimi gösterir ve farklı sosyal çevrelere takılırlar. Beraber olduklarında, ikisi de kendi kimliğini korur ve diğerininkine de saygı gösterir.

İlişkilerinin en güzel yanlarından biri, erkeğin, kadının ateşli mizacını idare edebilecek biri olmasıdır. Ayrıca yaşamıyla ilgili büyük kararlar alması gerektiği zaman ona yardım edebilecek kapasitededir.

Bu beraberlikte erkek kadında gerçek bir arkadaş, kadın erkekte kendisini destekleyecek bir partner, ihtiyaç duyduğu zamanlarda dayanabileceği güçlü bir omuz bulur. Onlarınki, küçük ayarlamalarla iyi gitmesi sağlanabilecek bir ilişkidir.

Son derecede bağımsız bir kişiliğe sahip olan kadın, yaratıcı bir insandır, bu yönüyle ilişkilerine her açıdan yenilik ve dinamizm katar. Kova erkeğinin bilgeliğine ve kendini kontrol etme yeteneğine saygı duyar, tüm eylemlerinde onun yanında olmaya hazırdır. Aynı zamanda dominant bir kadındır ve bazen ilişkinin hakimi olmaya çalışır. Kova bunu ağırbaşlı bir şekilde karşılar ve pek mesele yapmaz.

Bu adam, çoğu zaman dürtüsel davranan Koç kadını için anlayışlı bir hayat ortağıdır. Kadına sempati duyar, her zaman onu karışıklıklardan kurtarmaya hazırdır. Onun öfke patlamaları sırasında sevecen ve koruyucu yönünü göstererek ilişkilerini daha da güçlendirir. Burcunun çoğu özelliğini taşıyan tipik bir Kova ise, bu kadının öngörülemez karakterini takdir eder ve onu gittikçe daha çok sever. Kişiliğinde güçlü bir Koç etkisi varsa onu kontrol etmeye çalışır, ancak bu kaybedeceği bir mücadeledir.

Bir Koç kızı, kendisine iyi veya faydalı gelmeyen bir ilişkiyi koparmakta zorluk çekmez. Erkeğin ideallerine isyan ederek onu zorlar. Ama Kova erkeği bu mücadeleyi aynı zamanda heyecan verici de bulur. Gerçek bir Kova sıkılmaktan nefret eder ve Koç asla sıkıcı biri değildir.

Koç kadınının bir ilişki içinde fazla şımartılmasına gerek yoktur, ama saygı görmeyi mutlaka ister. Arka planda kalmayı kabul etmez, bunu deneyen bir erkekle savaşır. Herhangi bir ilişkide duygusal olarak kendini idare edebilecek güce sahiptir.

Bir konuda yetersiz olduğunu kolay kolay kabul etmez. Yine de içinde, Kova erkeğinin onun eksik ve kusurlu yönlerini tamamlayacak özellikleri olduğunun farkındadır. Akıllı bir kadındır, bunu bilir ama sözlü olarak takdir edecek biri değildir. Bu tutum birçok durumda geçerlidir, bu kadın duygularını sözlerinden çok eylemleriyle belli eder. Onunla beraber olan erkeğin hareketlerini okumayı öğrenmesi gerekir.

Koç kadını – Kova erkeği aşk ilişkisinin dengesi tarafların güçlü bireysel özellikleri sayesinde kurulur. Hava grubu mensubu olan erkek yaratıcı, ateş grubu üyesi olan kadın etkindir; böylece bir araya geldiklerinde ciddi bir güç oluşturabilirler. Erkek hayal gücüyle yeni ve heyecan verici serüvenlere olan ihtiyacı giderirken, kadın ortak planlarının uygulanmasına yardım eder.

Bu 2 güçlü aklın birleşmesinden mükemmel bir sonuç çıkabilir, bunun için gereken çabayı gösterirlerse tabii. Başlangıçta espri ve eğlence üzerine kurulan iletişimleri zamanla daha ciddi ve derin hale gelebilir. Kadın erkeğin kişiliğine hayranlıkla bakarken erkek de onun hırsını takdir eder.

İkisi de eşit derecece bağımsızdır. Bu açıdan birbirlerini anladıkları için her biri diğerine serbest alanlar bırakır. Farklılıkları, çelişkileri çok derin değildir. Bunun için gayret ederlerse mutlu bir ilişki kurabilirler.

Bu, kendine bir ayna arayan 2 güçlü insanın beraberliğidir. İkisi de cesur, iradeli ve bağımsızdırlar; buna niyet ederlerse güzel bir ilişki kurabilirler. Bu kadın bu erkeği kazanmak ister, fakat önce biraz oyun oynamayı arzu eder. İlişkileri romantizmden çok ortak amaçlara veya ortak bir dünya görüşüne dayanır. Dostluk yönünün güçlü olması da çok muhtemeldir.

İlişkilerinde endişelenilmesi gereken konulardan biri de kıskançlıktır. Koçlar kıskanç olur, Kovalar ise çoğu zaman her türden insanlar iletişim kurabilen ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi seven kişilerdir. Erkeğin zaman zaman huysuz davranması ve kadının agresif davranışları da sorun yaşamalarına sebep olabilir.

Bu ilişkide taraflar farklı ama birbirini tamamlayan niteliklere sahiptirler. Onların aşk uyumluluğunun parlak noktaları doğallık, tutkular ve hayatı ilginç ve eğlenceli hale getirebilen duygusal güçlerdir. Beraberliklerinde sıkıcı bir an yoktur. Onlarınki üretken bir ilişkidir, biraz da bunun için emek verirlerse, kolay kolay monoton hale gelmez.

Tanıştıkları ilk zamanlarda erkek kadının ateşine ve tutkusuna, kadın erkeğin yenilikçi aklına doğru çekilir. Aralarındaki kıvılcımı doğru bir şekilde besleyip geliştirebilirlerse, farklı özelliklerine rağmen iyi geçinmeleri ve iki tarafa da mutluluk veren bir ilişki yürütmeleri mümkündür.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Koç kadını – Yay erkeği 

Aslan erkeği – Koç kadını 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Koç Kadını – Kova Erkeği Aşk Uyumu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin