xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Koç Kadını – Yay Erkeği Aşk Uyumu

0 11.117

Koç ve Yay burcu kişileri arasında kendiliğinden, doğal bir şekilde gelişen bir arkadaşlık bağı söz konusudur. Dolayısıyla Koç kadını – Yay erkeği ikilisi de, burç tablolarında su grubuna dair bir vurgu olmaması şartıyla rahat ve kolay bir şekilde arkadaş olurlar. Birbirlerine aşık olduklarında ise ateşli, eğlenceli ve tutkulu bir ilişki yaşarlar.

İkisi de birbirine benzeyen çocuksu bir mizah anlayışına sahiptirler ve birbirlerini çok güldürürler. Heyecana ve maceraya düşkünlük de ortak noktaları arasındadır. Ayrıca kısıtlanmayı sevmez ve bir ilişkinin içindeyken de bağımsız alanları olmasını isterler.

Koç burcu kadını – Yay burcu erkeği ilişkisi Zodyak kuşağının en heyecan verici ve eğlenceli ilişkilerinden biri olabilir. Bu çift, çıkarları çakıştığı takdirde birbirleri için mükemmel yol arkadaşları olurlar. Dostlukları, aralarındaki tutku soğuduğu zaman bile ayakta kalacak kadar güçlüdür. Kadın erkeğin öncü ruhunu çok sever, erkekse onun yaşama karşı cesur ve dikkatsiz yaklaşımlarından hoşlanır.

Aralarında içgüdüsel bir bağ vardır ve birbirlerine çok şey öğretebilirler. Erkek kadından büyük ve dağınık enerjisini odaklamayı öğrenirken kadın da onun sayesinde endişelerine fazla takılmayan, biraz daha anı yaşayan biri haline gelebilir.

Aralarında genellikle güçlü bir uyum vardır. Fakat ikisi de pek pratik kişiler değildirler ve gerçek hayatın sorunlarıyla karşılaştıklarında sorunun üstesinden gelmek için en iyi yolu hangisinin bulacağı belli olmaz. Sıkıntılı zamanlarda ilişkiye çoğunlukla kadın liderlik yapar. Erkek, gösterdiği yolu mantıklı bulduğu takdirde partnerinin söylediği şekilde davranmaktan rahatsız olacak bir adam değildir.

Yay burcu erkeği iyi kalpli, heyecanlı, coşkulu ve dürüst bir insandır. Kendine güvenir, hayatın her alanında risk alma potansiyeline sahiptir. Kişisel özgürlüğe ve birbirine aşık 2 insan arasında güven olmasına büyük değer verir. Koç kadınına eğlenceyle, kahkahalarla dolu bir ilişki yaşatır. Çekici bir adamdır. Her türlü sohbete ayak uydurabilir.

Koç kızı kendini bağımsız ve kendine güvenen biri olarak sunmakla beraber aslında  duygusal açıdan savunmasızdır. Çoğunlukla coşkulu ve eğlenceli bir kadındır, fakat hislerinin incineceğinden korktuğu zamanlarda bu durum değişir. Yay erkeğiyle ilişkisinde erkeğin hayallerine ve heyecanlı maceralar yaşama isteğine mükemmel bir şekilde eşlik edebilecek, onun yaşam coşkusunu destekleyecek bir kadındır.

Koç kadını – Yay erkeği ikilisi birbirlerini anladıkları zaman son derecede cömert ve motive edici ortaklar olurlar. Bu erkekle kadının ideal bir ilişki yürütmesi mümkündür. Erkeğin zengin hayal gücü ve kadının pratikliği birbirlerine yol göstermelerini ve ilginç fikirler vermelerini sağlar. Sevimli ve dürtüsel bir doğası vardır, bu özellikleri kadını ona yaklaşması için teşvik eder.

İkisi de sınırsız bir enerjiyle dolu oldukları için ilişkileri kolay kolay sıkıcı veya yorucu bir hal almaz. Beraberlikleri dostluk, açıklık, güven, dürüstlük ve tutku içerir.  İlişkilerini sağlamlaştıran önemli unsurlardan biri birbirlerini devamlı olarak teşvik edip desteklemeleridir. İkisi de genelde başarılı insanlar olduklarından bu özellikle kariyerleri açısından çok önemlidir. Mali konularda dikkatli olmaları gerekir, zira ikisi de bolca harcama yapmaktan keyif alırlar ve bu konuda birbirlerini kontrol edemeyebilirler.

Yay erkeği genel olarak insanlara ve özellikle de kadınlara cazip gelir; bütün burçların erkekleri içinde en sosyal, iletişim kurulması en kolay olanlarından biridir. Ona güç veren ve şans getiren pozitif bir yaklaşıma sahiptir. Bu yönüyle Koç kadınını rahatça kendine çeker. Bu kadın da ilk izlenimde onu etkiler.

Öte yandan erkek, kapıları açmakla hiçbir sorunu olmayan biridir, fakat bütün evi keşfetmesi için epeyce zaman gerekir. İlişkilerinin gidişatı bu açıdan kadının tutumuna bağlıdır, bu durum adeta onu test eder. Erkeği elinde tutmak için sabırlı ve olgun davranması, büyük adımlar atmaya heveslenmeden önce ilişkinin oturmasını beklemesi gerekir.

Yay burcu erkeğinin sosyal, dışa açık tarafı onun insanları kalbine kolayca aldığını düşündürür ama gerçek öyle değildir. Bu adam arkadaş edinmekte hiç zorluk çekmez ve pek çok tanıdığı vardır ama gerçek arkadaşlarının, dostlarının sayısı azdır.

Cinsellik açısından da uyumlu bir çift oluştururlar. Yay erkeği atletik, sportif ve her zaman bir sonraki riskin peşinde koşan biridir. Koç kadını da adrenalini seven bir kadındır. Bu çiftin yatak hayatı coşku ve tutku dolu olur. İlişkileri genel olarak biraz şiddetli ve tüketicidir, başkalarına ayıracak zaman bulamadıkları için tarafların aile ve arkadaşlık ilişkileri zarar görebilir.

Bu beraberlikte tarafların zevkleri doğal olarak benzeştiği için  birbirlerini tanımak adına fazla çaba göstermeleri gerekmez. Koç kadını, çeşitlilik arayışı içinde olan Yay erkeğini bu yönden tatmin edebilecek bir kadındır. İkisi de macerayı severler ve hayata karşı açık bir tutum içindedirler.

İlişkide sorun yaratabilecek durumlardan biri kadının ilişkiye bir isim koymakta acele etmesidir. Erkek, kısa sürede ona karşı romantik bir yaklaşım gösterebilir ama beraberliğin resmi bir nitelik kazanması için acelesi yoktur. Kadın kendince beraberliğin üçüncü aşamasını yaşarken o daha ilk aşamasında olabilir; işi ciddiye bindirmeye hazır olmayabilir. İlişkinin olgunlaşması için zaman geçmesini ister. Kadının bu konuda ısrarcı olması onu rahatsız eder.

Yay erkeğinin zihinsel düzeyde aldatmaya meyilli olması da Koç kadınının kıskançlığını körükler. Bu erkek maceracıdır, sosyaldir ve aktif bir hayat yaşar fakat partnerine sadık kalma eğilimindedir. Ama sohbet düzeyinde flörtçü davranışlar sergileyebilir, bundan hoşlanır. Kadın, öfkesini uzun süre içinde tutabilen biri değildir. Erkek de yaralandığı zaman saldırganlaşır ve acı sözler sarf edebilir. İkisi de bağışlayıcı karakterler olduğundan bu büyük bir sorun olmayabilir ama yine de sıklıkla çatışmaya girmemeye dikkat etmeleri gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.