xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Komple Bir Doğal Bakım Ürünü: Argan Yağı

0 1.363

Dolabınızda yüzünüz, boynunuz, vücudunuz, tırnaklarınız, saçlarınız için kullanabileceğiniz tek bir doğal bakım ürünü bulunsun ister misiniz? Bir şişe kaliteli, orijinal argan yağının bu ihtiyacınızı karşılayabileceğini saygılarımla arz ederim. Şimdi; doğal yağlar konusuna ve dolayısıyla argan yağı konusuna da; birkaç açıdan bakmak gerekiyor: Önce; bunların da iyisi-kötüsü var, iyisini almanız lazım. Sonra, rastgele kullanmak doğru değil; bazılarının direkt kullanılması yanlış mesela, bunları başka yağlarla karıştırıp inceltmek gerekiyor. Bu konuda bir şeyler öğrenmek zor değil, internet bilgi kaynıyor. Daha da sonra; birçok yerde doğal bakım malzemelerinin ve yöntemlerinin eleştirildiğini göreceksiniz, ben çok gördüm; bence aklınıza takılan şeyleri inceleyin ama fazla etki altında kalmayın. Çünkü anladığım kadarıyla ortada bir rekabet var ve bu tür şeylerin fazlaca talep görmesi kozmetik firmalarının pek işine gelmiyor. Öte yandan; doğal ürünleri pazarlayanların da hepsi melek değil, bu alandaki yoğun talepten faydalanmak için size beş para etmez bir şeyler de kakalayabiliyorlar.

Argan yağı yemeklerde de kullanılabiliyor ve mutfaklık olan cinsi bakım için olanından daha ucuz, karıştırmamakta fayda var. Fas’ta yetişen bu yağ ‘sıvı altın’ olarak nitelendiriliyor. Cilt bakımı, vücut ve saç bakımı; argan yağını bunların hepsi için direkt olarak kullanabiliyorsunuz. Bu yağın cilt hücrelerini yenileme özelliği var; bu yüzden yaşlanmayı geciktirici ürün kategorisine de giriyor. Cildinizin kuruluğundan, cansız-donuk görünmesinden, pul pul olmasından şikayetçiyseniz argan yağını denemenizde fayda var. Ayrıca yüzdeki ve boyundaki hafif kırışıklıkların görünümünü de daha yumuşak, daha az belirgin hale getiriyor. ‘Kırışıklıkları yok ediyor’ falan demeyeceğim, ben buna inanmıyorum; o işler o kadar kolay değil. Ama şu bir gerçek ki cildiniz kuruysa kırışıklıklar, çizgiler daha belirgin ve daha sert bir görünüm arz eder. Tonla para dökerek aldığınız bol kimyasal madde ve koruyucu katkılı kozmetik ürünlerinin bile yapamadığı bir şeyi argan yağından veya başka bir yağdan beklemeyin bence. Ama kaliteli bir doğal nemlendirici istiyorsanız bu yağ o işi fevkalade bir şekilde görüyor.

Argan yağı ile saç bakımı:

Parlak, ipeksi, sağlıklı bir görünüme sahip saçlarınız olsun istiyorsanız argan yağı bu konuda size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra taramadan önce bir parça bu yağdan sürmeyi deneyin, sonuç yüzünüzü güldürecektir. Daha komple, daha derin bir bakım yapmak isterseniz kafa derinizi ıslatacak miktarda argan yağını masaj yaparak uygulayın ve saçlarınızı ılık bir havluyla örtün. Bu ılık havlu meselesi sanırım, çok yerde gördüm; anladığım kadarıyla sürdüğünüz şeyin derinize daha bir işlemesine faydası oluyor. Yarım saat böylece bekledikten sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Argan yağı mucize yaratıyor mu?

Bence yaratmıyor, bence hiçbir bakım ürünü reklamında vaat edildiği kadar müthiş sonuçlara yol açmıyor. Ama tıpkı kaliteli bir sucukla yaptığınız sucuklu yumurtanın lezzetinin bir başka olması, kaliteli kumaştan yapılmış ve iyi dikilmiş bir pantolonun üstünüzde daha bir güzel durması gibi; kaliteli bakım ürünleri de rastgele bir ürüne göre daha bir nemlendiriyor, daha çok faydalı oluyor. Bu kalite konusunu da ayrıca değerlendirmek lazım ama. Çok ünlü bir markanın herhangi bir ürününe eşek yüküyle para verildiği zaman bu para sadece o şeyin şahane kalitesine ödenmiyor sanırım. Büyük markanın ona göre reklam gideri var, ürünlerini çok popüler insanlar üzerinden pazarlaması var, şusu var, busu var. Yani; bir şeye ödenen para onun kalitesini belirler ama o kadar da birebir belirlemez, başka unsurlar da söz konusu. Benim tavsiyem; argan yağı ile olur, başka bir şey yağı ile olur, başka türlü bakım ürünleriyle olur; kendinize bakın ama bunu takıntı yapmayın ve hiçbir üründen acayip, muhteşem sonuçlar beklemeyin. Bu işin bir kısmı da kendine bakmanın keyfi; insan kendisi için güzel bir şeyler yapmaktan hoşlanır, bakım yapmak da kendiniz için yapabileceğiniz güzel şeylerden biri ve düzenli olarak yaptığınızda kesinlikle faydasını görürsünüz. Ama çok yapmayın, hırs yapmayın. Geçen yıllar mutlaka bir takım etkiler yapacak, işimize gelirse. Bu etkilerle mücadele etmek için bir şeyler yapmak bir yere kadar anlaşılabilir ama çılgınca savaşmanın anlamı yok bence. Görünüm önemlidir ve görünüme yatırım yapmakta hiçbir terslik yok. Ama sadece buna odaklı yaşamak da biraz tuhaf, hasta eder insanı, içinden hasta eder.

Argan yağının faydaları:

Argan yağı cildinizi besler ve fena halde nemlendirir, ayrıca saçlarınızı da. Parmak uçlarınızı eşit miktarlarda argan yağıyla limon suyundan oluşan karışımın içinde 15 dakika kadar bekletirseniz ve bunu 2 kere yapıp vazgeçmezseniz tırnaklarınız daha güçlü olur, kolayca kırılmaz ve parlak görünür. Argan yağını vücut yağı olarak da kullanabilirsiniz, cildinizi gayet güzel nemlendirir. Bu yağın iyisi, orijinali hakikaten güzel bir nemlendirici. Ekstra bir özelliği de şu ki vücudun herhangi bir noktası tarafından çok güzel emiliyor ve yağlılık hissi bırakmıyor. Argan yağının faydaları arasında saç güzelliğine olan katkılarının da olduğunu söyledimdi; bu yönünden daha da bir faydalanmak isterseniz argan yağını gece boyunca saçlarınızda bırakın ve sabah kalkınca saçlarınızı bir güzel yıkayın. ‘Argan yağıyla göğüs bakımı, argan yağıyla diz kapağı bakımı, argan yağıyla karaciğerin sol tarafı bakımı’ mevzularına ayrı ayrı girmek istemiyorum; vücut bakımı olayı bunların hepsini kapsıyor sonuçta. Fakat özellikle cilt ve saç yapınız kuruysa bu yağı bir deneyin derim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.