xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Burcu Erkeğini Anlamak

0 4.710

Çok sayıda arkadaş edinmeyi, bir arkadaşlık çemberinin içinde yaşamayı seven biridir Kova burcu erkeği, ancak çok yakın olduğu kişilerin sayısı fazla değildir. O çok sabırlı bir dinleyicidir ve başkalarıyla beraber olmaya her zaman hazırdır. Hiç utangaç değildir ve çevresindeki insanların kendilerini rahat hissetmelerini sağlayan bir tavrı vardır.

Keskin zekalı ve yaratıcı bir adamdır. Bağımsızlığı sever. Kalıplardan hoşlanmaz. İşleri standart bir şekilde yapmak ona sıkıcı gelir, kendi tarzında bir şeyler eklemek ister. Kova burcu erkeğini anlamak istiyorsanız bir konuda düşünmek, yeni fikirler üretmek gerektiği zaman dahice bir performans gösterebilen birini hayal edin.

Şaşırtıcı ve yaratıcı çözümler üretebilen bir adamdır o, orijinal biridir. Çoğu zaman duygularını açık etmez. Reaksiyonları karmaşıktır.

Kova burcu erkeği aşk hayatında sevgisini geleneksel bir şekilde veya uygun zamanda dile getiren biri değildir. Kurallara, standartlara uymaya pek eğilimli olmayan yapısı kendini geleneksel yollarla ifade etmesine izin vermez.

Çiçekler, çikolatalar, romantik bir akşam yemeği gibi normal randevu jestlerinden çok değişik bir yere sürpriz bir gezi planlamak gibi şeyler yapmaya eğilimlidir. Bir kadına alacağı hediye görkemli olmayabilir ama çoğu zaman üstünde düşünülmüş, orijinal bir şeydir.

Onu kısıtlayamazsınız, etrafını çitlerle çeviremezsiniz. Özgürlüğü her şeyden daha değerlidir. Değerli bağımsızlığının tehdit altında olduğunu düşünürse kaşla göz arasında ortadan kaybolabilir.

Kova erkeği aşık olduğu zaman bunu nasıl göstereceğini bilemez. Bir yandan ne kadar heyecan verici ve inanılmaz biri olduğunu göstermek ister, diğer yandan hislerini anlatmakta sorun yaşar.

Cinsel iştahı büyük olmasına rağmen aylarca seks yapmadan ve bundan şikayetçi olmadan yaşayabilir. Herhangi bir nedenle bir süre için yalnız kalmanın kendisi için iyi olacağına inanıyorsa onun için mükemmel olan bir kadından bile uzak durabilir. Söz konusu kadının, gerçekten onun için ideal bir insansa kendisini bekleyeceğine inanır.

Ancak, çoğu zaman sıklıkla seks yapmak ister ve ciddi bir ilişki içinde değilse partnerini değiştirmek, farklı kadınlarla beraber olmak ister. Temelde evlenme fikrini çok seven biri değildir ama aşık olduğu zaman partnerini çok güçlü bir şekilde sever. B

ir kadına onu sevdiğini söylediğinde duygularından emin ve samimidir. Ancak, ciddi bir taahhütte bulunması için zaman geçmesi gerekir. Onun kalbini kazanmak isteyen kadın zihnini de canlandırmalıdır. Çekici ve eğlenceli iri olmanın dışında, bu erkeğin işlek zekasıyla rekabet edebilecek kadar zeki olmalıdır. Kova erkeğiyle mükemmel bir uyum yakalamanın başlıca yollarından biri budur.

Kova burcu erkeğini anlamak kolay değildir, çünkü kendi içselliğini göstermek için kullandığı iletişim biçimleri farklıdır. Sosyal ve arkadaş edinmeyi seven biri olmasına karşın, derin ve gerçek bir yakınlığa kolayca izin vermeyen uzak bir duruşu da vardır. Birisinin yanında kendini tamamen rahat ve güvenli hissedene kadar gerçek duygularını göstermez. Fakat onun çekirdeğine ulaşabilirseniz bir havai fişek gösterisiyle karşılaşırsınız.

Partnerinin ihtiyaçlarını karşılamak, ona güzel bir hayat sağlamak için çok çalışır, ona her zaman iyi vakit geçirtir. Fakat sizinle çok zaman geçirecek, her saniye yanınızda olacak birini istiyorsanız bu erkeğe güvenmeyin, çoğu zaman ya çalışmakla, ya da birine yardım etmekle meşguldür.

Olduğu gibi kabul edilmeyi talep eder, onu yola getirmeye çalışırsanız size isyan edecektir. Yakınlık ve taahhütle ilgili sorunları olduğundan, ancak sabırlı ve güçlü bir kadın onunla uyum sağlayabilir.

Burcun erkeği mali konularda genellikle pratiktir, gereksiz harcamalardan kaçınır ve makul girişimler yapar. Finansal portföyü istikrarlıdır ama yenilikçi yönü onu arada bir hesaplanmış bir risk almaya yöneltebilir. Meraklıdır, her zaman yeni şeyler öğrenme arzusu içindedir. Bir su grubu mensubu olarak hareketli ve derin bir yapısı vardır.

Size itaat edecek, her şeyi sizinle beraber yapacak bir erkeğe ihtiyaç duyuyorsanız aradığınızı Kova erkeğinde bulabileceğinizi pek umut etmeyin. O bazen kendi başına kalmak, yanında siz olmadan arkadaşlarıyla zaman geçirmek, bazı şeyleri tek başına yapmak ister. Hürriyetine düşkündür ve bir kadının önünde kolay kolay eğilmez. Onun hürriyetine tecavüz etmediğiniz sürece kişiliğinizden ve tarzınızdan büyük ödünler vermenizi talep etmez.

Bazen çok inatçı olabilir. Etik olmayan, sahtekarca davranışları küçümser. İnsanları yaşam tarzı, ırk, cinsel tercihler üzerinden sertçe yargılayan biri değildir. Zaman zaman veya belli insanlara karşı sinirli olması, huzursuzluk, inançlara katı bir şekilde bağlılık ve esnemeyen, inatçı bir tutum olumsuz özellikleri arasında sayılabilir.

Kova burcu erkeğinin anlaştığı burçlar: En uyumlu ilişkileri Terazi, İkizler, Yay ve Koç burcu kadınlarıyla kurduklarıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.