xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri

0 1.253

Başlığında Kova burcu erkeğinin özellikleri yazan bütün yazıları inceleseniz de bu adamın romantik biri olduğuna dair bir şey bulamazsınız muhtemelen, çünkü değildir. Çok yönlü, zeki ve cazibeli birisi olan Kova erkeği önceliği aşka vermez ve zor bağlanır.

Arkadaşlığa ve dostluğa önem verir; kendisini sıkmayacak, zihinsel olarak uyum sağlayabileceği ve beraber iyi zaman geçirebileceği bir partneri olsun ister.

Derin duygularla bağlanmaya eğilimi değildir ve sevgilisiyle de arkadaşça vakit geçirmek istemesi mümkündür. Duygularını gizlemekte ustadır ve bu ustalığı zevkle sergiler. Başkalarının duygularıyla ilgidir ama iş kendi duygularını açık etmeye geldiğinde kapalı bir kutuya dönüşebilir.

Kova erkekleri sıradanlıktan hoşlanmazlar, yeni fikirler ve teknolojik gelişmeler karşısında heyecan duyarlar. Bazen çok inatçı olabilirler ve aldıkları kararlardan kolay kolay geri dönmezler. Bildikleri konularda iddialı olmakla beraber yanıldıklarını anladıklarında bunu kabullenir ve doğru bilgiyi edinmeye yönelirler.

Rutine gelemeyen ve çabuk sıkılan bu adamlar sorguya çekilmekten ve kendilerine sınır koyulmasından hiç hazzetmezler. Bağımsız hareket etmeyi severler.

Hürriyet düşkünlüğü Kova burcu erkeğinin özellikleri arasında en görünür olanlarından biridir. Bir ilişkisi olsa bile arada sırada yalnız kalmaya ihtiyaç duyar ve bundan hoşlanır. Kafasını dinlemek için böyle zamanlara ihtiyacı vardır.

Kova erkeğinin tepkileri ve niyetleri karmaşıktır. Hayatı fazla ciddiye almaz, sorumsuzluğu ve umursamazlığı insanın sinirlerini bozacak seviyede olabilir. Hemen her şeyle dalga geçebilir. İstediğini elde etmek konusunda hırslıdır, bu konuda elinden geleni ardına koymaz.

İstediğini almadan rahat edemeyen biridir ve yenilgiyi kabullenmekte güçlük çeker. Oldukça yardımseverdir. Bazen sırf ‘hayır’ diyemediği için yapamayacağı bir vaat edip yapamadığı için itibar kaybına uğrayabilir.

Kendisine bir şeyler veren, bir şeyler öğretebilen, araştırmaya değer bulduğu kadınları tercih eder. Sivri bir kişiliği vardır, sinirli olabilir. Etkili bir konuşmacıdır, konuşmalarını dinledikçe ona hayran olabilirsiniz.

Kova burcu erkeği ekip çalışmasına yatkın ve ekip lideri olabilecek bir insandır. Yersiz kuşkuları ve kıskançlıkları pek yoktur. Bilgi, kültür ve sanatı paranın ve gücün önünde tutar. Bazen pozitif, canlı ve neşeli; bazen de ciddi ve düşünceli olabilir.

Sosyallik Kova burcu erkeğinin özellikleri arasındadır ama dolu insanlarla sosyalleşmeyi sever. Keşfetmeye açıktır; okur, araştırır, öğrenir. Kendini farklı alanlarda bilgilerle donatır ve bunları güzel anlatır, onun yanındayken sıkılmazsınız.

Kova erkeğinin özellikleri listesine dengesiz yapısını da eklemek gerekir. Halim selim bir görüntü verse de göründüğünden daha sinirli olabilir, tepkileri kestirilemez ve sinirlendiğinde de kolay yatışmaz.

Sevgilisinin entrikacı ve yalancı olmasından hoşlanmaz, dürüst davranmasını ister. İlgiye düşkündür. Duygusal yönü vardır ama bunu belli etmez. Maymun iştahlı olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.