xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Burcu Kadınının Özellikleri

0 1.691

Hürriyetine düşkün, doğru bildiğinden geri dönmeyen dik kafalı bir kişiliği olan Kova burcu kadınını tanımak zordur. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bu kızın gizemli çekiciliği bulmaca çözmeyi sevenlerin hoşuna gidebilir.

Kova burcu kadınının özellikleri arasında başta gelenlerden biri kaç yaşında olursa olsun tükenmeyen enerjisidir. Bu havai tabiatlı kadının ne düşündüğünü anlamakta da zorlanır ve onun aykırı veya çılgın bir tip olduğunu düşünürsünüz. Ama o aslında bilinen kavramların ötesini de araştırmak isteyen zekası yüzünden böyledir.

 Kova kızı okumayı ve müziği sever. Özgürlük düşkünlüğü gerçekten üst seviyelerdedir; onu arkadaşlarından, çevresinden, ilgi alanlarından, katılmak istediği etkinliklerden uzaklaştırmaya çalışırsanız büyük ihtimalle size sırtını dönecek ve hürriyetini tercih edecektir. Bu tutum Kova burcu kadınının sevgisiz biri olduğunu göstermez, kendisi aslında sevgi dolu bir insandır. Fakat sevgisinin alanı oldukça büyüktür ve onu tek bir şeye veya kişiye yöneltmesi söz konusu değildir.

Çok yönlü bir tip olan Kova burcu kadını sosyal iletişim konusunda da başarılıdır. Çok arkadaşı olur ve arkadaşlarına önem verir; partneri veya eşinin onu bu açıdan kıskanmasına büyük tepki gösterebilir.

Duygusallık da Kova burcu kadınının özellikleri arasındadır ve bu huyu onun bir hayaller aleminde yaşamasına yol açabilir. Özgürlüğüne olan düşkünlüğü sebebiyle, evliliğe ikna edilmesi kolay değildir. Evliliğin hürriyetini kısıtlayacağını düşünür ve evleneceği erkekle bu konuda pazarlığa oturabilir.

Kova kadınları eş ve anne olarak çok geleneksel tipler değildir. Fazla evcimen olmamakla beraber isterlerse ev işlerinde başarılı olur ve gayet güzel sofralar hazırlayabilirler.

Çocuklarına düşkündürler ama anne olmaları onları kendi hobilerine ve arkadaşlarına zaman ayırmaktan alıkoymaz. Çocuklarının geleceğini planlayıp yönlendirmek konusunda gayet başarılıdırlar. Onların kendi sorunları için çözümler üretebilen ve kendi ayakları üzerinde durabilen kişiler olmasını isterler.

Gururlu, güvenilir ve dürüsttürler.  Doğum anında Uranüs etkisi söz konusuysa Kova kadını biraz daha aktif, havai ve sıra dışı olabilir. Bu kadın oldukça zekidir ve onunla oyun oynarsanız bunu fark etmesi çok uzun sürmeyebilir. Fark etmesiyle sizden soğuyup uzaklaşması da bir olur.

Akıllı, kültürlü, canlı, esprili ve entelektüel erkekleri sever. Küçük şeylerle mutlu olmaya meyildir.

Modayı takip etmek yerine kendi tarzını yaratmayı tercih eder ve bu konuda oldukça iyidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.