xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Burcunun Aşk Hayatı

0 1.843

Flört etmekten ve yeni dostluklar oluşturmaktan hoşlanan iyimser Kova burcu insanı entelektüel uyaranlara karşı açıktır; etkili ve iyi bir konuşma tarzıyla ona hitap edebilirsiniz. Bu kişiler dış görünüşten önce zekayı dikkate alır ve ondan etkilenirler. Kova burcunun aşk hayatı düşünce bazında flört etrafında şekillenir; duygularını ortaya koymakta güçlük çeken bu zeki insanlar düşüncelerin dans ettiği sohbetleri severler. Kova burcu insanının sahip olduğu güçlü manyetik çekim onun kalabalık ortamlarda bile fark edilmesini sağlar.

Soğuk ve mesafeli bir dış görünüşün ardında insanlara değer veren ve bazen de bağlanabilen bir yapı Kova burcunun özellikleri arasındadır.

Kova insanı esnek, toleranslı ve açık fikirlidir; başkalarının fikirlerine saygı duyar ve eleştirileri rahatça karşılayabilir. İlişkiyi geliştirmek ve partnerine güvenmek için zamana ihtiyaç duyar. Aşırı talepleriniz olursa, fazla kıskançlık yapar ve küçük hataları büyütürseniz onu kendinizden uzaklaştırırsınız. Esprisi, zekası ve farklılığıyla karşı cinse çekici gelen bu kişi hemen hiçbir zaman aşırı kıskanç veya aşırı duygusal davranmaz.

Hava grubu insanları gibi detaycıdır ve onlarla iyi anlaşır. Ateş grubu da Kovayı güzel bir şekilde tamamlar; bu 2 grup ihtirasları, heyecanları ve hareketlilikleriyle birbirine hitap edebilir. Fazla duygusal olan Su grubu ve pragmatist bir düşünce tarzı olan Toprak grubu Kova burcu için pek uygun değildir.

Kova burcu erkeği aşk hayatında aşırılığı sevmez, çok yoğun duygularla bağlanmaz ve zihinsel uyuma önem verir. İyi anlaşabileceği, farklı konularda sohbet edebileceği, yeniliklere ve gelişmelere açık kadınları sever. Fazla zorlanmaya, baskı görmeye ve sorguya çekilmeye tahammülü yoktur.

Duygulardan yoksun değildir ama önceliği mantıktır. Aşırı duygulanmalar ve büyük duygusal krizler ona göre değildir, her konuda ölçülü olunmasından hoşlanan bir insandır. Özel günlere büyük bir önem vermez fakat beklenmedik zamanlarda sürprizler yapıp hediyeler alarak karşısındaki kadına değer verdiğini hissettirir.

Farklı bir bakış açısı vardır, sıradanlığı sevmez. Partnerinin hayatına hareket ve canlılık katar. Kova erkeği evliliği meşakkatli bulur, evlendiğinde fazla baskı görmek istemez. Fazla üstüne varan ve onu yoran bir kadınla evliliği uzun soluklu olmayabilir. Evlenmeyen insanlar en çok bu burcun insanları arasından çıkar.

Hürriyetine düşkün, baskı görmekten ve hesap vermekten hoşlanmayan Kova burcu kadını aşk hayatında fazla kıskanılmaya ve sorguya çekilmeye karşı tahammülsüzdür. Onu etkilemek için açık sözlü ve yeniliklere açık olmalısınız.

Siyasi gündemi ve toplumsal değişimleri her zaman ilgi çekici bulan bu kadını toplumsal konulara dair konuşmalarınızla etkileyebilirsiniz.

Hediye almaktan çok hoşlanır; ancak rastgele bir seçim yapmamalı, sıra dışı bir şeyler bulmaya çalışmalısınız. Onu hoş, kaliteli ve değişik lezzetlerin olduğu bir mekanda yemeğe götürmenizden çok mutlu olur. Onu kıskansanız bile bunu fazla açık etmemeniz gerekir. Fazla otoriter ve baskıcı erkeklerle anlaşamaz ve onlardan kaçar.

Partnerinin kültürel seviyesini ve bilgi birikimini çok önemser, kendisini anlamayan bağnaz bir erkek ona göre değildir. Bunun yanında beraber olduğu erkeğin şık, bakımlı ve temiz görünmeye özenmesini ister.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.