xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Burcunun Genel Özellikleri

0 1.523

Kişisel özgürlük Kova burcu insanları için öncelikli bir öneme sahiptir. Bu burcun bireyleri özgürlükleri için özveride bulunabilir, hürriyetlerine müdahale edilmesi durumunda en yakın ilişkilerini gözden çıkarabilirler.

Hayatı geniş bir açıdan ele alır, akılcı bir yaklaşımla değerlendirirler. Kova insanının kendine has, orijinal bir zekası vardır ve eğitim seviyesi ne olursa olsun meselelere bilimsel açıdan yaklaşır.

Modern görünür fakat aslında sabit fikirlidir. Kendi fikrini başkalarının fikrinden daha değerli bulur ve farklı fikirlere muhalif olabilir; bu durum modern havasıyla çelişir ama böyledir.

Dışa dönüktür, sıra dışı davranışlar sergileyebilir, kimsenin aklına gelmeyecek uçuk fikirler üretebilir. Başkalarının düşündüklerini yansıtmaktan çok kendi özgür ve özgün düşüncelerini oluşturmayı tercih eder.

Birçok konuda becerikli bir insandır ama iyi bir yalancı değildir. Gerçeği söyleme şansı yoksa suskun kalmayı tercih eder. Çok yargılayıcı bir karakteri yoktur, yeni durumlara ve insanlara karşı açık görüşlü ve toleranslıdır.

Sınırsız bir hayal gücüne sahiptir Kova burcunun bireyleri, ve sezgileri oldukça yüksektir. Aykırı ve devrimci bir yapıları vardır, tavırları dobradır. Tutarsızlıkları bazen onların deli mi, yoksa dahi mi olduğu konusunda kararsızlığa kapılmanıza yol açacak kadar aşırı olabilir.

Kova insanları bazen sanki bu dünyanın dışında bir yerlerde yaşıyor gibidirler; şaşırtıcı hareketler sergileyebilir, kabul edilmesi zor aykırı ve enteresan fikirler üretebilirler. Geleneklere bağlı değildirler. Yenilikçi insanlardır ve geleneklere fazlaca muhalif olmaları her zaman hoş karşılanmaz.

Akıllı ve bilgili kişilerdir, kendilerini zor durumların içinden çıkarmak konusunda beceriklidirler. Toplumun geleceğiyle ilgilenir ve yararı için çalışmaktan hoşlanırlar. Birebir yardımcı olmaktan çok genel olarak insanlığa yardımcı olmaya eğilimlidirler.

Kova burcu kişileri insanlara ırk, cinsiyet, sosyal konum ve dini inanç üzerinden ayrımcılık yapılmasına karşıdırlar. Ön yargılı değildirler, her türlü insanla yakınlık kurabilirler. Bir yanları sosyal, bir yanları bireyseldir. Aynı amaç çerçevesinde bir araya gelen insanların oluşturduğu grup, dernek ve kulüplere katılırlar; grupla beraber hareket etmeyi severler ama bağımsızlıklarından kesinlikle ödün vermezler.

Felsefe, bilim ve teknolojiye yatkındırlar. Keskin zekaları ve orijinal, değişik fikirleriyle başkalarını yönlendirebilirler.

Kova burcunun olumlu özellikleri arasında burcun bireylerinin vefalı, hümanist, yeniliğe ve değişikliğe açık, kendi hürriyetlerine oldukları kadar başkalarının hürriyetine de duyarlı, objektif ve arkadaş canlısı insanlar olmalarını sayabiliriz.

Kova burcunun olumsuz özellikleri listelerine baktığınızda ise Kovaların çok fazla isyankar ve muhalif, gelenekleri insanı rahatsız edebilecek derecede zorlayan, dikkat çekmeye düşkün, gerçekleşmesi olanaksız hayaller peşinde koşan, huzursuz, sert ve fanatik insanlar olabileceğini görürsünüz.

Kovalar duygularını rahatça açık edebilen insanlar değildirler; bu yüzden bir beraberlik sırasında kayıtsız ve duygusuz oldukları izlenimini verebilirler. İlişkide hürriyetleri kısıtlanır ve düşünceleri saygı görmezse uzaklaşabilirler, öte yandan partnerlerinin hürriyetine de saygılıdırlar. Aşırı sahip çıkan, aşırı derecede kıskanan kişiler değildirler bu da bu tür şeylere ihtiyaç duyan insanlara itici gelebilir. İnatçılıkları da ilişkide sorun yaratabilir.

Kovaların arkadaşlık duygusu güçlüdür. Çevrelerindeki insanlara destek olmayı severler.

Kovalar beklenmedik davranışları yüzünden bilmeceye dönüşebilirler. Romantik bir yapıda olmayanları bile bu özellikleri yüzünden bir çekicilik arz eder.

Tensel tutkuları ön planda ve çok güçlü değildir, aşkta dostluğa da önem verirler. Entelektüel ilgilerini paylaşan insanlara bağlanır ve onlarla iyi geçinirler.

Kovalar genelde paylaşımcı, güvenilir ve dürüst insanlardır. Bilgi onlar için önemlidir, bazılarında mucitlik eğilimi vardır. Meraklı oldukları için birçok konuda bilgi sahibi olabilirler, öte yandan havai tabiatlı olduklarından ilgi alanlarının sayısı çoktur ve bunlar sıklıkla değişebilir.

Olaylar üzerinde kendilerini yıpratacak kadar fazla düşünebilirler. En yakın arkadaşlarının karakter sahibi, özelliği olan insanlar olmasını tercih ederler. Kendilerini gerçekten önemsemeyen kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olmak yerine böylesini isterler.

Zaman zaman ciddi bir duygusallığa kapılabilirler ama bunu anlayamazsınız. Bağımsızlık sadece arzuladıkları bir şey değil, neredeyse varlıklarının anlamıdır.

Burcun mensuplarıyla iyi geçinmek istiyorsanız onları kısıtlamaktan, fazla müdahaleci davranmaktan kaçınmanız gerekir.

(Güncellendi: 04.10.2017)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.