xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Erkeği – Akrep Kadını Aşk Uyumu

0 5.015

Bir Kova erkeği ile Akrep kadını arasındaki ilişki tutkulu da olabilir, gayet fırtınalı da. Derin ve güçlü duygulara sahip olan Akrep bütün burç işaretleri içinde en duygusal olanlardan biridir, Kova ise tam tersine, bu açıdan en zayıf işaretlerden biri olarak bilinir.

Kova kişisi duygusuz olarak tanımlanamaz. O, yaşadığı sürece mümkün olduğu kadar çok insana yardımcı olmak isteyen biridir ama normalde bu özelliği taşıyan insanlarda mevcut olan saf duygusallığa sahip değildir. Daha dengeli duyguları olan bir insan olarak, Akrebin duygusal gelgitleriyle nasıl baş edeceğini bilemez. Onun tavırları, aslında öyle olmasa bile, Akrebe soğuk ve zalimce gelebilir.

Akrep burcu kadını – Kova burcu erkeği beraberliği su ile havanın beraberliğidir; bu 2 unsurun birbirleriyle iyi geçindiği pek sık görülmez. Bu çiftin Zodyak üzerindeki konumu zorluklar ve anlaşmazlıklar yaşayacaklarını gösterir. İlişkileri ancak ikisi de bunun için samimi bir çaba gösterirlerse iyi gidebilir.

Akrep burcunu ifade eden anahtarlar yoğunluk ve uçlarda yaşamaktır. Burcun kadını gizemli bir doğaya ve insanlar üstünde bir çekim gücüne sahiptir. Davranışları da, duyguları da aşırıdır. Sevgisi çok derin, nefreti çok yoğundur. Kendisine yapılan kötülük veya haksızlığı unutmaz ve kolayca affetmez.

Diğer yandan, aldığı yardımları, gördüğü iyi muameleyi de unutmaz ve cömertçe karşılık vermeye çalışır. Çelişkilerle dolu bir insandır. Kendi tepkilerini de kendi de önceden kestiremez ama durum ne olursa olsun, onun duyguları yoğun ve şiddetli olur. Sevgi dolu, sıcak, kıskanç. hassas ve aşırı derecede koruyucu bir tabiatı vardır.

Kova erkeği çok bağımsız, biraz karamsar, cömert ve sevecen bir adamdır. İyi ve kaliteli mizah yapar. Verdiği sözlerin ve kararların arkasında durur. Yeni düşünceler ve fikirler üretmek konusunda bir deha sayılabilir. Her zaman dünyayı, en azından dünyanın küçük bir kısmını değiştirmeyi amaçlayan şaşırtıcı ve yaratıcı fikirleri vardır. Özgürlüğünü feda etmektense ölmeyi tercih eder.

Bu yönü Akrep kadınıyla ilişkisindeki önemli sorunlardan birini oluşturur. Tutkulu, öfkeli ve kıskanç Akrep onu çok düşkün olduğu özgürlüğünden mahrum etmeye çalışabilir. Bu, Kovanın duygularını incitir ve isyan etmesine yol açar. Akrep, herhangi bir kıskançlık ve öfke gösterisinden sonra duygularını geri çekip kendi içinde gizler. Hiçbir şey olmamış gibi davranır. Bu, aralarındaki yoğunluğu zedeler ve ilişkiyi olumsuz etkiler. Kova erkeği – Akrep kadını ikilisi, düzgün bir iletişim kuramazlarsa bu konudaki sorunlarıyla başa çıkamayabilirler.

Başlangıçta, Kova erkeği Akrep kadınının gizemli karakterini anında fark eder ve bu çekici kadını analiz etmek ister. Sohbetleri sırasında kadın da onun bilgisini ve görüşlerini çekici bulur. Erkek sıradışı bakış açıları olan, olaylara herkesin baktığından farklı bir şekilde bakan biridir, bu da kadında hayranlık uyandırır. Bu ikili gayet keyifli sohbetler yapabilirler.

Erkeğin canlılığı ve doluluğu entrikaya eğilimli bir zihni olan bu kadının karanlık sulardan çıkmasına, kendini daha hafif hissetmesine yardım eder. Ancak, aralarındaki aşk uyumu kararsızdır. Zamanla çelişkiler ortaya çıkmaya başlar. Kova kişisi aklı tarafından yönlendirilir, keskin ve mantıklı bir zihni vardır. Akrebi yöneten şey kalbi ve duygularıdır. Bu zıtlık onları birbirine doğru çeker, birinde olmayan bir şey diğerinde vardır çünkü, ama temkinli olmaları gerekir, zira bu çelişki zaman içinde sıkıntı vermeye başlayabilir.

Kova çok sosyaldir, çok sayıda ve çeşitli insanlarla iletişim kurar. Akrep biraz yalnızdır ve kontrol edebileceği, küçük bir sosyal çevresi olmasını tercih eder. Bu ilişkide, erkeğin ihtiyaç duyduğu ve kesinlikle talep ettiği dolaşım özgürlüğü kadında sevilmediği duygusunu uyandırır. Kadının duygu durumundaki iniş çıkışlar ve sürekli ilgi ve destek beklemesi de erkeğe sıkıntı verir. Akrebin duygusallığı Kovaya bazen gereksiz görünür. Akrep de onu derinliksiz ve soğuk bulabilir.

Kova burcu erkeği – Akrep burcu kadını ilişkisinde, bir tarafın zayıf yönleri diğerinin güçlü yönleridir, böylece birbirlerini tamamlayabilirler. Uyum sağlama çabaları ikisini de gerer, karmaşık ve zor bir ilişkileri olur.  İlişkilerinin iyi gitmesi için kadının daha az kıskanç ve daha az talepkar davranması gereklidir.

Erkek de onun hislerini anlamak için gayret göstermeli ve sosyal etkinliklere katılmayı azaltmalıdır. Ayrıca Akrebin duygularını kontrol etmeyi, Kovanın da bu ilişkideki bütün sorunların mantıkla çözülemeyeceğini öğrenmesi gerekir. Akrep kadınının kontrol eğilimi ve fazla sahiplenici olması beraberlikleri için ciddi bir sorundur.

Her ikisi de akıllı insanlardır. İlişkilerini sürdürmek istiyorlarsa, bunu yapabilirler. Uzlaşmayı tercih ederlerse ilişkileri kalıcı olur. Bunu yapmazlarsa duygusal düzeydeki farklılıklarının üstesinden gelemezler ve ilişkileri biter ya da mutsuz bir şekilde devam eder.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Kova Erkeği – Boğa Kadını

Kova Erkeği – Yengeç Kadını

Kova Erkeği – Aslan Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.