xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Erkeği – Aslan Kadını Aşk Uyumu

0 6.164

İyi bir ilişkiyi daha da iyi hale getiren unsurlardan biri tarafların ortak değerleri olmasıdır. Kova erkeği – Aslan kadını ilişkisinde bu açıdan sıkıntı yoktur. İki taraf da doğuştan ihtiyacı olanlara yardım etmeye eğilimlidir. Bu, Kova erkeğini tatmin eden şeyler listesinin en tepesinde yer alır.

Aslan kızı daha kendine odaklı bir kişiliğe sahiptir ama cömert ve nazik bir doğası olduğundan her zaman çevresindekilere yardımcı olmaya hazırdır. Öte yandan, Zodyak burçlar kuşağında birbirlerine zıt yönlerde yer alırlar. İlişkilerinin iyi gitmesi için karşıt yönleriyle birbirlerini tamamlamayı başarabilmeleri gerekir.

Aslan burcu kadını – Kova burcu erkeği ilişkisinin önemli sorunlarından biri kadının her zaman kendisine iltifat edilmesine ve sevgi gösterilmesine ihtiyaç duymasıdır. Erkek için bunu yapmak kolay değildir, ayrıca partnerine, ona ne kadar ihtiyaç duyduğunu söylemekte de zorlanır.

Bu ilişkinin uzun sürmesini istiyorsa en derin duygularını ifade etmesini engelleyen huzursuz hislerini aşması gerekir. O kendini ifade etmekte iyi olan biri değildir ama bunun için çaba göstermeli, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalıdır. Kadın da onun her dakika kendisine parlak iltifatlarda bulunacak biri olmadığını anlamalıdır. Bu açıdan uzlaşamazlarsa kadının tutkusu ve sadakati gevşemeye, azalmaya başlar; erkek de onun parlak gülüşüne ve sıcak tabiatına ilgi göstermeyi bırakır.

Aslan kadınını ifade eden anahtar kelimeler dürüst, tutkulu ve bağımsız olarak sıralanabilir. O akıllı, onurlu ve çekici bir insandır. Çok sayıda erkek arkadaşı olabilir ama onların kendine çok fazla yakınlaşmasına izin vermez. Partnerinin güçlü bir imajı olmasından hoşlanır ama perde arkasında onu yönetmek ister. Eleştiriye açık değildir. Sevdi mi tam seven insanlardandır.

Kova erkeği kendi yolundan gitmeyi seven, bağımsız karakterli ve tıpkı Aslan kadını gibi karizmatik bir insandır. Sakin bir yapısı vardır. Arkadaş canlısıdır. Herhangi bir kişiyi veya durumu kısa bir süre içinde analiz edebilecek bir beyne sahiptir. Bir hava işareti olarak duygularını hemen her zaman gizli tutar, ortaya çıkardığı zaman da bunu onları akla uygun hale getirerek yapar.

Bu ikili daha ilk karşılaşmalarında birbirlerini ilgi çekici bulurlar. Aralarındaki cinsel uyum genellikle şaşırtıcı derecede güçlü olur. Erkek, serinkanlı ve bağımsız karakterine rağmen, kadının ateşli ve tutkulu tabiatından etkilenir. Ancak, yatak odasının dışında, duygusal seviyeleri çok farklıdır.

Kova, Aslan için yeterince duygusal değildir. Ayrıca bir süre sonra Aslanın egosunu can sıkıcı bulmaya başlayabilir. Kova erkeğinin bencilliğe tahammülü yoktur, her zaman dünyadaki bir şeyleri yoluna koymanın peşindedir ve Aslan kadınının sürekli ilgi ve hayranlık talep etmesi onun için bir engel olabilir.

İlişkileri hiçbir zaman sıkıcı olmaz ama birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılamak konusunda genellikle yetersiz kalırlar. İkisi de gururlu ve egosu yüksek insanlardır. Kadın da, erkek de bir problem çıktığında geri adım atmakta zorlanan kişilerdir ve barışmak için ilk girişimi yapan taraf olmaya da pek istekli değildirler.  Çok huzurlu bir ilişki kurmaları zordur.

Kova erkeği – Aslan kadını ilişkisi mizaçları birbirinin neredeyse tam zıddı olan 2 kişinin ilişkisidir. Bu ikili çoğu zaman iyi arkadaş olur. Kısa vadede keyifli bir beraberlik de yaşayabilirler. Fakat ilişkilerini canlı tutmak istiyorlarsa iletişim kurmaya önem vermeleri gerekir. Aksi takdirde, yanlış anlaşılmalar aralarında giderek büyüyecek bir boşluk oluşmasına yol açar.

Kova erkeği – Akrep kadını için tıklayın

Kova erkeği – Terazi kadını için tıklayın

Kova erkeği – Yay kadını için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.