xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 2.379

Göklerin Tanrısı olarak bilinen Uranüs gezegeni tarafından yönetilen Kova kişisi yaratıcılığı, canlılığı ve hayal gücünü temsil eder. Aşk Tanrıçası Venüs’ün yönetiminde olan Boğa burcu kadını ise aşk ve para meseleleriyle ilgilidir. Aynı zamanda duyguları, romantizmi, şefkati ve yaşam tarzını temsil eder. Kova erkeği – Boğa kadını ilişkisinin iki tarafa da mutluluk vermesi için tarafların değişime açık olması gerekir. Ayrıca birbirlerini oldukları gibi kabul etmeye çalışmalıdırlar. Yıldızların büyük bir şans verdiği beraberliklerden biri değildir bu, ama imkansız da değildir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Biridir?

Boğa kızı yaradılıştan romantizme ve aşka eğilimlidir. Aşık olduğu zaman, ilişkiye ayak uydurabilmek ve daha iyi gitmesini sağlamak için elinden gelen her şeyi yapar. Tamamen sadık ve destekleyici bir hayat ortağı olur.

Kıskanç ve sahiplenici bir insandır, ancak, partneri kendisine sevgi ve ilgi göstermeye zaman ayırırsa bu özelliklerini kontrol edebilir. Tutkulu, sağlam, agresif, duygusal olarak güçlü ve mantıklıdır. Hırslıdır; istediği bir şeyi elde etmek için ne gerekiyorsa yapar.

Sabırlı ve güçlü bir kadındır; kolay kolay pes etmez. Ancak, pes ettiği zaman geri dönüşü yoktur. Genel olarak erkeklerin kadınlarda aradığı birçok özelliğe sahiptir, ancak bazen inatçı olabilir ve öfke krizleri geçirebilir.

Genelde yumuşak kalpli ve naziktir. İçindeki savaşçı, sevdiklerinin tehdit altında olması durumunda ortaya çıkar. Önemsediği insanları keskin bir şekilde savunur. Bazen utangaç olabilir ama ne istediğini bilir ve  her zaman direkt yollarla arar. Her ortamda mükemmel bir ev sahibidir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Biridir?

Kova burcu erkeği entelektüel, bağımsızlığına düşkün ve iletişim kurmak konusunda oldukça becerikli bir adamdır. İyi bir dinleyicidir. Aydınlık ve yaratıcı bir zihne sahiptir. Partnerinin bireyselliğine ve bağımsızlığına saygı gösterir.

Görüşleri, ondan daha pratik biri olan Boğa kızına bazen fazla abartılı ve eksantrik görünebilir. Kova erkeği – Boğa kadını uyumluluğunu bozabilecek sorunlardan biri budur. Ancak, biraz diplomasiyle üstesinden gelinebilir.

Kova erkeğinin özelliklerinden biri de tam bir sosyal kelebek olmasıdır. Karşılaştığı herkesle kolayca arkadaş olabilir. Bağımsızlığı sevdiği için başkalarının hürriyetine de saygılıdır; fazla soru sormaz, baskı yapmaz. Sosyal bir insandır ve arkadaş çevresi geniştir. Ancak, tanıdıklarının çoğunu bir kol boyu mesafede tutar. Gerçekten değer verdiği arkadaşlarının sayısı fazla değildir.

Bazen kopuk, mesafeli ve ilgisiz görünse de genellikle sevgisini sıcak bir şekilde gösterebilen biridir. İlişki içindeyken her zaman anlayışlı tavırlar ve neşeli sözlerle partnerini keyiflendirmeyi bilir.

Kova Erkeği – Boğa Kadını İlişkisi

Boğa burcu kadını – Kova burcu erkeği ilişkisini zora sokan etkenlerden biri tarafların aşka bakışlarının farklı olmasıdır. Kadın, doğal olarak romantizme ve aşka eğilimli bir insandır. İki karşı cinsin bir arada olması fikri ona beraberliği ve samimiyeti çağrıştırır. Küçük bir dokunuşu bile büyüleyici bulabilir.

Erkek için aynı şeyler geçerli değildir. O, “ikinin birliği” kavramına inanmaz ve çiftlerin iki farklı birey olması fikrini sever. Kendini bu şekilde güvende hisseder. Bu ikili genellikle düz bir yolda ilerlemezler; kıvrımlı, virajlı bir ilişkileri olur. Beraberliklerinde işler tamamen yolunda gidebilir veya bütünüyle berbat olabilir.

Boğa kadını, Kova erkeğine aşık olduğunda hissettiği şey sadece romantik bir heyecan değildir. Bağlılık ve istikrar onun için çok önemlidir ve çoğu zaman otomatik olarak bir ömür boyu birlikte olmayı düşünmeye başlar. Erkeğiyle ve eviyle mükemmel bir şekilde ilgilenen bir kadındır.

Bir azizin sabrına sahiptir ve sonunda hayatında dengeyi bulmayı hedefliyorsa, bunun gerçekleşmesini sağlamak için erkeğin önüne birçok alternatif getirir. Ancak Kova, sadece kendi davulunun ritmiyle yürüyen biridir. Boğa’nın mantıklı seçenekleri onun aradığı şeyler değilse ilişkinin başarı şansı azalır. O, tekrarlayan şeylerden, rutinden hoşlanmamakla kalmayan, aynı zamanda bunu tercih eden insanlardan da kaçan biridir. Tahmin edilebilir davranışları ve rutin eğilimleri olan Boğa kadını için bu, büyük bir uyumsuzluk sebebidir.

Kova erkeğine gelince, o, bir ilişki içinde olmayı seven bir adamdır ve Boğa kızına da hayran kalır. Ancak, kişiliğinin öngörülemeyen bir yönü vardır. Sürekli bir ilişkiye niyetlense de, bazen, belirli bir durumda nerede durduğunu tam olarak kendisi bile bilemez.

Ego sorunu olmadığından, Boğa burcundan olan partnerini, kendisinden daha başarılı olsa dahi, her zaman takdir eder. Ancak, aşkını ifade etmekte yetersiz kalarak onu incitebilir. Ayrıca, alaycı bir doğası vardır. Boğa bunu kabul edebilirse ilişkileri daha iyi gider.

İlişkilerde kararlılığı ve güvenilirliği önemseyen bir kadınla denenmiş ve doğru şeyleri yapmaya direnen bir erkek arasındaki bu ilişkinin mutlu ve uyumlu bir şekilde yürümesi kolay değildir. Çünkü aralarındaki ciddi ve çarpıcı farklılıklarla başa çıkmaya çalışmaları gerekir.

Evlenmeleri halinde bu farklılıklar daha fazla ortaya çıkar. Erkek yeni şeyler öğrenme, keşfetme isteğiyle doludur. Kadın ona eşlik etmek ister ve bir noktaya kadar eder de. Ancak aslında o kendini huzurlu hissettiği ortamdan çıkmaktan pek hoşlanmayan, tutarlılığı seven biridir. Yeni ve farklı şeylerden rahatsız olur.

Birbirlerinden öğrenebilecekleri şeyler vardır aslında. Kadın erkeğe daha duyarlı olmayı ve sevgisini daha etkili bir şekilde ifade etmeyi öğretirken erkek de onun hayal gücünün ve yaratıcı yönünün güçlenmesini sağlayabilir. Ancak bu, her koşulda, iyi gitmesi için ciddi bir çaba sarf edilmesi gereken bir ilişkidir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Kova erkeği – Koç kadını

Kova erkeği – Yay kadını

Kova erkeği – İkizler kadını

Kova erkeği – Akrep kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.