xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Erkeği – Kova Kadını Aşk Uyumu

0 2.227

Kova erkeği – Kova kadını ilişkisinde sorun yaşandığı nadiren görülür. Bu ikili oldukça uyumludurlar ve bir sorunları olduğu zaman onu nasıl çözeceklerini bilirler. Aynı burçtan olan bütün çiftler romantik bir uyum yakalama şansına sahiptirler. Birbirlerini kimsenin anlamayacağı şekilde anlarlar. Öte yandan dengeden yoksundular ve aralarındaki çekim kısa zamanda sönebilir. Kova burcu erkeği – Kova burcu kadını ikilisi için durum öyle değildir; gerçekten ideal bir çift olabilirler.

Bu ilişkide iki tarafın benzer yönlerinin çok fazla olması başlangıçta bağlantı kurmalarını zorlaştırabilir, hatta birbirlerinden hoşlanmayabilirler de. Ancak temas halinde kalırlarsa zaman içinde birbirlerine çok iyi ısınabilirler. Kova burcu sabit bir burçtur. Burcun kadını da, erkeği de çevrelerinde olmasına alıştıkları insanları kaybetmek istemezler. Bu durum uzun vadeli ilişkilerinin istikrarlı olmasını sağlar.

Kovalar nesneler hakkında benzersiz bir bakış açısına sahiptirler ve sürekli bilgi arayışı içindedirler. İki Kova kişisi konuşmaya başladığında tartışma bütün gece devam edebilir. Kova burcu erkeği ile kadını her şeyden önce arkadaştırlar ve birbirlerini entelektüel açıdan çok iyi tamamlarlar.

Kova Erkeği – Kova Kadını İlişkisi

İkisi de zeki, güçlü iradeli, bireysel, bağımsız, inatçı, dışa dönük ve ilginç insanlardır. Birbirlerini çok iyi anlar ve birbirlerinin arkadaşlığından zevk alırlar. Aralarındaki arkadaşlık eğlenceli, yapıcı ve heyecan vericidir. Kova erkeği – Kova kadını ilişkisi basit bir arkadaşlıkla başlayabilir. Bu ikili her zaman “Haydi artık çıkmaya başlayalım” gibi bir karar alma gereği duymayabilirler. Bunun yerine, bir süre sonra zaten çıkmakta olduklarını anlarlar.

Kova – Kova ilişkisinin akla getirdiği sorulardan biri şudur: Bu kadar güçlü iki kişilik bir arada barınabilir mi? Evet, bu mümkündür zira burcun üyeleri benzersiz kişiliklerini ve ihtiyaçlarını anlayabilecek birini bulmakta zorlanırlar. Bu, iki taraf için de bir nimettir. Birbirlerinin özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacına saygı duyar, zekaları ve sıra dışı fikirleriyle birbirlerini heyecanlandırır ve motive ederler. İkisi de ilerici zihinleri ve büyük hayalleri olan kişilerdir.

Bu ikili arasında çoğu zaman kıskançlık sorunları olmaz. Her ikisinin de ilişkileri dışında da bir hayatı olur. Bireysel arkadaşları da, ortak arkadaşları da vardır. Bu yüzden genellikle kavga edemeyecek kadar meşguldürler. Birlikte olduklarında ortak zamanlarını özel kılmak için çaba gösterirler.

Kova burcu erkeği – Kova burcu kadını ilişkisi evlilik olmadan yıllarca sürebilir. İşi resmiyete dökmeden de şaşırtıcı derecede istikrarlı bir beraberlik yürütebilirler.

Bu çiftin arasında sorun yaratabilecek olan en önemli konu gerçek dünyayla ilgili sorumluluklardır. İkisi de yaşamla ilgili sıkıcı ayrıntıları önemsemez ve bunlarla ilgilenmekten hoşlanmazlar. Ortak bir hayat kurarlarsa birinin liderliği ele alması ve yapılması gereken günlük işleri takip etmesi gerekir. Bunu ikisi de yapabilir, önemli olan hangisinin bu konuda istekli olduğudur. En iyi sonuçlar için bu tür işleri bölüşmeleri tavsiye edilir. Bir şeyler ters gitse bile büyük olasılıkla arkadaşlıkları devam eder. Çünkü aralarındaki bağlantı ikisi için de zor bulunan bir şeydir.

Kovalar duygularını sıklıkla sözlü olarak ifade etmeyebilirler. Soğuk ve duygusuz görünebilirler. Ancak burcun üyeleri partnerlerine karşı ilgili, düşünceli ve destekleyicidirler. Bir kişiye bağlı kalma kararını vermeleri çoğu zaman zordur ama evlenmeye karar verirlerse güvenilir, şefkatli ve sevecen  eşler olurlar. İki Kova evlenirlerse ilişkilerine büyük değer verir ve birbirlerini takdir ederler. Çocuklarına eleştirel düşünmenin değerini öğretir ve mümkün olduğu kadar çok sayıda eğitim deneyimi sağlarlar.

Kova – Kova evliliği çoğu zaman güçlü bir zihinsel uyuma dayanır.  Cinselliğe gelince; seks yapmaktan çok bu konuda konuşmaya, teoriler oluşturmaya meyilli olabilirler. İkisi de öncelikle entelektüel uyuma değer veren kişilerdir. Cinsel hayatları çok tutkulu olmayabilir ama keyiflidir. Kadın da, erkek de yatağa kendi oyunları ve fantezileriyle birlikte girerler. Başlarda aralarında harika bir cinsel kimya olsa bile bu zamanla azalabilir. Yine de, ikisi de diğerini nelerin mutlu ettiğini bildiği için bu açıdan genellikle uyumludurlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.