xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Erkeği – Terazi Kadını Aşk Uyumu

0 7.215

Kova burcu erkeği ile Terazi burcu kadını birbirlerine doğal bir ilgi duyarlar – bu bazen daha ilk görüşte gerçekleşir.  Aralarında ciddi uyumsuzluklar olması ihtimali çok düşüktür, bununla birlikte, onların ilişkisinin de her ilişki gibi bazı ayarlamalara ihtiyacı vardır.

Her ikisi de makul ve mantıklı insanlardır. Aralarındaki ortak noktalar oldukça fazladır İkisi de müziği, sanatı, felsefeyi, çocukları ve seyahat etmeyi severler.  Kova erkeği – Terazi kadını aşk ilişkisi  çoğu zaman küçük çabalarla yolunda gitmesi sağlanabilecek bir ilişkidir.

Birbirlerinin ruh eşleri olduklarını söylemek abartı olmaz. İki taraf da hava grubu mensubu olduğundan zihinsel açıdan çok uyumludurlar,  saatlerce sıkılmadan konuşup tartışabilirler.

Terazi kadınlarının dikkat çekici bir güzelliğe sahip olmayanları bile göz kamaştırıcı bir gülümsemeyle bir erkeğin kafasını kendilerine çevirmesini sağlayabilirler.

Burcun kadını ruhundan yayılan natürel bir güzelliğe sahiptir. Gördüğü hemen her şeye olumlu bir şekilde yaklaşır. Kova erkeğini mutlu etmek için çok çaba sarf eder. Bu kadın Zodyak’ın en romantik ruhlarından biridir. Kova burcu erkeği onun kadar romantik değildir, fakat kadının idealizmi onun içinde de bir parça romantizm uyandırır. Arada bir partnerine çiçek aldığını görebilirsiniz ama onun romantizmi yüzeyseldir.

Bu beraberlikte erkek de, kadın da sosyal insanlardır, partilere, toplantılara katılmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi severler. Genelde ikisi de esnektir, ilişkinin hakimi olmayı çalışmazlar. Hürriyetlerine düşkündürler ve kişiliklerini korumayı önemserler.

Aralarında bu açıdan bir sorun çıkacaksa kadın tarafından çıkar. Terazi kadınının patronluk eğilimi gösterdiği zamanlarda çatışabilirler. Bu zeki erkeğin karakteri kadınınkine göre sabittir, inatçı bir doğası vardır. Kadının tatlı davranışları ve cazibesi onu uzun süre kandıramaz, onun her şeyi yönetip yönlendirmesine izin vermez.

Bununla birlikte, Kova erkeği – Terazi kadını ilişkisinde taraflar çoğu zaman sorunlarını çözecek, dünyalarını aydınlatacak bir çıkış yolu bulabilirler.

Bu beraberlikte erkek kadının hayatını daha renkli hale getirir, onun kendini daha canlı hissetmesini sağlar. Ona saygı gösterir, hak ettiği yeri ve alanı verir. Terazi burcu kadını onun şaşırtıcı bir parlaklıktaki aklından ve hayal gücünden etkilenir. Aşkları genellikle bütün yanlış anlamaları eritecek kadar güçlüdür ve en kötü tartışmaları bile çok uzun sürmez.

Kova erkeği çok karmaşık bir kişiliğe sahip değildir ama bir parça kibirlidir. Bir konuda karar verdiği zaman başka biri kolay kolay onun fikrini değiştiremez.

Terazi kadınıyla ilişkisi dostluk açısından son derecede tatmin edicidir. Ama kendisinin uzak davranışları ve sevgisini belirgin bir şekilde göstermemesi yüzünden bazen sorun yaşanabilir. Kadın sevildiğini duymak ister ama bu adam bunu sık sık söyleyen biri değildir. Ama sonuçta, aralarındaki bazı pürüzlere rağmen, zaman testine dayanabilen güzel bir ilişkileri olması beklenir.

Terazi burcu kadını – Kova burcu erkeği ilişkisinde iki taraf da diğerini fazla boğmaz, ilişkilerinin uyumlu olmasının sebeplerinden biri de budur. İlişkileri ilerledikçe birbirlerinden öğrenecekleri çok şey olduğunu fark ederler. Beraberce geniş ve hareketli bir sosyal yaşamın tadını çıkarırlar. Birbirlerini nadiren incitirler.

Kadının zeki ve diplomatik kişiliği sayesinde, erkeğin sabit ve inatçı tarafının devreye girdiği zamanlarda büyük bir sorun yaşamazlar. İkisi de yaratıcı, becerikli ve ileriye dönük insanlardır. Zamanda yolculuk yapmak mümkün olsaydı büyük ihtimalle geri dönmeyi değil geleceğe gitmeyi isterlerdi.

Aralarındaki ilişki, aşk, arkadaşlık, iş veya evlilik, hangi türden olursa olsun, finansal yönden mükemmel olur. Sağlam ve güvenli bir geleceğe yatırım yapmanın gerekliliği konusunda aynı fikirdedirler. Parasal konularda dikkatlidirler. Ortak bir mali hedef belirlerlerse, buna ulaşma şansları oldukça yüksektir.

Uzun soluklu bir ilişki yürütebilmek için, ikisinin de sorunlarını üstünden fazla zaman geçmeden ve sakin bir ortamda ele almaları gerektiğini anlamaları gerekir. Erkek, kadının duyguların açık edilmesine ihtiyaç duyduğunu, kadın da onun özgürlük ihtiyacını ve elinden geleni yapsa da kendisi kadar duygusal ve romantik olamayacağını anlamalıdır.

İkisinin ömür boyu sürecek ve çoğu zaman mutlu bir şekilde yürüyen bir ilişki kurmaları mümkündür. Beraberce, paylaşmaktan keyif alacakları güzel fikir ve idealler yaratabilirler. İlişkileri tutku yönünden pek güçlü olmaz, daha çok dostça, huzurlu ve sevecen bir ilişkidir. Stile, zarafete, inceliğe eğilimli olan, evini süslemeyi seven Terazi kadını bu özellikleriyle Kova erkeğinin eve gelmekten keyif duymasını sağlar.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Kova erkeği – Yay kadını 

Balık kadını – Kova erkeği 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.