xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 9.914

Zodyak’ın 2 serbest ruhudur Kova burcu erkeği ile Yay burcu kadını; aralarında hemen ortaya çıkan belirgin bir çekim vardır. İkisi de özgürlüğüne düşkün ve kısıtlamalardan hoşlanmayan insanlar olduklarından, birbirlerine uzun vadeli bir söz vermeleri veya kısa süre içinde evlenmeye kalkmaları pek beklenmez. Beraberlikleri çoğu zaman çok sıkı bir dostlukla başlar, zamanla romantik bir ilişkiye  dönüşür. Uyumları bu dostluk temelinde gelişir.

Kova erkeği – Yay kadını ilişkisinde tarafların pek çok ortak noktası vardır.  Farklı kişilik özelliklerine de sahip olmakla beraber, genelde çok iyi bir sevgi uyumluluğunu paylaşırlar.  Birçok çift gibi birbirlerini baskılamak için çabalamazlar.

Hem birbirlerine derinden aşık olup hem de çok sevdikleri bağımsızlıklarından kopmamayı başarabilirler ki bu ilişkilerindeki en önemli unsurlardan biridir. Hem tutkulu, hem de romantik bir ilişki kurma şansları başka birçok çifte göre daha fazladır. Fakat şunu da belirtmek gerekir: Bu ikili beraberlik aşamasında çok keyifli zamanlar geçirebilirler ama iş ciddiye bindiğinde, acımasız bir dünyanın gerçekleri karşısında fazla güçlü değildirler.

Kova burcu erkeği arzuladığı bir sonuca veya hedefe ulaşmanın bir yolunu her zaman bulur ve istediği şeyleri başarır. Biraz huysuz olmakla beraber genelde cömert, sevecen, sakin ve kaliteli mizah yapabilen biridir. Onunla iyi arkadaş olursanız size hayatınız boyunca sadık kalacak bir arkadaş edinmiş olursunuz. Oldukça akıllıdır. Düşünce sürecinin işleyişi bazen karşısındakine rahatsız edici gelebilir ama aynı zamanda eğlendirir de. Her zaman yeni bir şeyler bulabilen, durduk yerde aklına birdenbire enteresan  fikirler gelebilen biridir.

Zeki ve vizyon sahibi bir adamdır; toplulukta fark yaratacak yeni fikirler ve çözümler üretebilir. Duygularını gizleme eğilimindedir. Belirli durumlara tepkileri çoğu zaman farklı düşünce süreçlerinden geçmiş ve hesaplanmıştır. Bir hedef belirler, sonra hedefe ve başarıya doğru tutkuyla yürür. Bazen size mantıksız biri gibi görünebilir ama sonuçta o başarıya inanan ve ona ulaşmak için aklını kullanan bir insandır.

Yay burcu kadını hep bir araştırma, sorgulama, merak etme hali içindedir. Kafasında her zaman, her konuyla ilgili sorular vardır ve bunların cevaplarını arar. Meraklı olduğu kadar, merak uyandıran, dikkat çeken biridir de. Güvenilir, açık ve güler yüzlüdür.

Maceracıdır. Gezmeyi, farklı yerler görmeyi, yeni deneyimler edinmeyi sever. Moda trendleri, siyaset, ekonomi, hayatın halleri, insanların halleri; her konuda konuşup tartışmaktan hoşlanır. Bu onu iyi bir sohbetçi yapar. Teşvik edici, eğlenceli, entelektüel konuşmaları başlatma ve devam ettirme yeteneğiyle birçok kişi tarafından sevilir. Başkalarını tanımaya isteklidir.

Hem kişisel hayatında, hem de kariyerinde esneklik olması için, bağımsızlığını muhafaza etmek için elinden geleni yapar. Özgürlüğüne çok düşkündür. Bir erkek arkadaşı varken veya evliyken de belli bir bağımsızlığı sürdürmeye çalışır. Pozitif düşünür, hevesle ileriye bakar. Neşeli tavırları ve gülümsemesiyle insanları da bunu yapmaya teşvik eder.

İnsanlarla kolaylıkla anlaşır ama güvenmesi ve samimi bir ilişki kurması o kadar kolay değildir. Mütevazı ve dürüst bir kadındır, birçok arkadaşı vardır. Fazla dürüst olduğunda kelimeleriyle zarar verebilir ama bunu yapmak istemez.

Kova burcu erkeği – Yay burcu kadını ilişkisinde erkek kadının hayatına bir tazelik, bir yenilik getirir. Yay kadını bu adamdan başkalarından öğrenebileceğinden daha çok şey öğrenir. Aralarındaki konuşmalar su gibi akar. İlişkileri geleneksel ilişkilere pek benzemez. Birbirlerine kısıtlamalar koymazlar. Sadakatsizlik durumunda ikisi de açık ve dürüst davranırlar.

Sorunlarından biri aralarındaki cinsel uyumluluğun biraz zayıf olmasıdır. Ateş grubundan olan Yay kadınının cinselliğinin daha güçlüyken Kova erkeği daha serinkanlı, duygusal açıdan uzak bir adamdır ve bu tutkuya karşılık vermeye çalışır. Fiziksel yakınlıkları zamanla ısınır ama genelde çok ateşli bir seks hayatları  entelektüel sohbetler birbirlerini daha iyi tanımalarını ve ilişkilerinin daha da güçlenmesini sağlar. Birbirlerinden kolay kolay sıkılmazlar.

Yay kadınının meraklı, öğrenmeye düşkün yönüyle Koç erkeğinin yaratıcılığı sayesinde konuşacak pek çok konu bulur ve beraberce yeni etkinlikler, yeni ilgi alanları keşfederler. Kadınının dürüstlüğü ve güvenilirliği erkekte büyük beğeni uyandırır. O da benzer değerlere sahip ve bunları takdir eden bir adamdır, fakat coşkusu daha kontrollüdür. Birbirlerinden beslenmeyi öğrenirlerse zihinsel ve fizikse enerjilerinin ortaklığı muhteşem olur.

Bu beraberlikte kadın da, erkek de idealist ve hayalperest kişilerdir. Yay kadınının bazen delice olabilen fikirleri Kova erkeğini şok etmez, çünkü kendisi de böyle fikirler üretmeye yatkındır. Birbirlerini çok güzel oyalar ve eğlendirirler, birbirlerinin ufkunu açarlar.

İlişkileri çoğu zaman mükemmele yakındır. Erkek kadının gücünden ve bağımsızlığından etkilenir. İkisi de gerçeği araştırmaya meraklıdır. Aşkı birbirlerine özgürce, beklentisiz ve istekli bir şekilde, bir hediye gibi sunarlar. 2 taraf da yeni şeyler keşfetmeyi sever, fakat nedenleri farklıdır. Yay kızı keşiflerinin kişisel zevklerine hizmet etmesini ister. Kova erkeğinin arayışı ise başkalarına yardımcı olmak veya toplulukta olumlu bir değişim yaratmak amacına yöneliktir.

Ruhen çok iyi anlaşsalar da Kova erkeği – Yay kadını ilişkisinde pürüzlü taraflar da vardır tabii ki. Kadının fazla cesur ve düşüncesiz davranışları bazen erkeği rahatsız edebilir. Erkeğin kimi zaman fazla müstakil ve uzak olması da kadının kendini yalnız hissetmesine yol açar.

Yay kadınının keskin, bazen fazla keskin bir dili vardır, bazen düşünmeden konuşarak erkeği üzebilir. Fakat özür dilemesini de bilir ve Kova burcu erkeği kin tutacak biri değildir. Aslında bu kadını büyük oranda açık ve dürüst kişiliği için sever. Evet, onun bazen lafını esirgemeye çalışması iyi olur ama öte yandan kolay kolay yalan söylemeyeceğini bilirsin. Bu rahatlatıcı bir histir.

Kurdukları ailenin düzensiz ve kaotik olma riski vardır. İkisi de günlük hayatın sıradan ayrıntılarıyla pek ilgili değildirler, bu yüzden faturaların ödenmemesi, borçların artması vb. sıkıntılar yaşayabilirler. Bu, ilişkilerini sınayacak bir sorundur. Eğlenceli bir ilişki yerini gerçek hayatın problemlerine bıraktığında çiftin uyumu zarar görebilir.

Çatışma durumlarında, erkek çatışmayı önlemek ve sağlıklı konuşmalar yapmak için uğraşırken kadın sert ve yüksek sesli tepkiler verebilir – bundan hiç çekinmez. İkisi de oldukça inatçı olabilen tiplerdir, bu anlaşmazlıklara yol açabilir. Yay kadınının bu ilişkide ve aslında her zaman, kelimelerini dikkatli seçmesi gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.