xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Kadını – Yay Erkeği Aşk Uyumu

0 8.648

Coşkular, keşifler ve eğlenceli tartışma konularıyla dolu bir ilişkidir Kova kadını – Yay erkeği ilişkisi, bu ikili Zodyak’ın en ilginç ve en iyi çiftleri arasında sayılırlar. Kadın da, erkek de de adaletli, toplum kurallarına uymayı pek sevmeyen, akıllı ve bağımsız insanlardır. Bir araya geldikleri zaman tipik duygusal kısıtlamaları içermeyen, eğlenceli ve sıra dışı bir ilişki kurarlar.

Genellikle tanıştıkları anda birbirlerine yakınlık duyarlar. İkisi bir aradayken, birbirlerinden sıkıldıkları tek bir an bile yok gibidir. Birbirlerine ayak uydurmakta zorlanmazlar. Her ikisi de yeni şeyler öğrenmeyi seven insanlardır ve her biri diğerinin bu yönünü körükler. Kova burcu kadını – Yay burcu erkeği beraberliğinde 2 taraf da eğlenceli ve maceracı bir kişiliğe sahiptir. Bu ikili, her zaman hayatlarını ve ilişkilerini geliştirmek için yeni ve yaratıcı yollar bulabilirler.

Bu çifti birbirine güçlü bir şekilde bağlayan şeylerin en önemlisi, paylaştıkları özgürlük sevgisidir. Yay erkeği burçlar kuşağının en bağımsız insanlarından biridir ve hayatı boyunca da bu durumu muhafaza etmek ister. Kova kadını da hürriyetine düşkündür ve kimse için bundan vazgeçmek istemez.

Yine de, bu kadınla erkek birbirleri için bağımsızlıklarından ödün verebilirler. Ayrı ama güçlü kişiliklere sahip olmaları uyumluluklarının gelişmesine çok yardımcı olur. İlişkileri, farklı noktalara ve bazı pürüzlere rağmen zaman testine dayanabilen oldukça dengeli bir hava / ateş ilişkisidir. Romantik anlar ve yakınlıklar dışında bireysel dostluklarını ve hobilerini de sürdürürlerse birbirlerini sevmeye uzun yıllar boyunca devam etmeleri beklenir.

Yay burcu erkeği – Kova burcu kadını ilişkisinde 2 taraf da sosyal ve huzursuz kişilerdir. Erkeğin gezmeye, sağda solda dolaşmaya düşkünlüğü birçok burcun kadını için endişe verici iken, Kova kadını onun tek başına geçirdiği zamanlardan pek rahatsızlık duymaz. Onun arkadaşlarıyla toplanması, buluşması bu kadına sıkıntı vermez.

Ama bundan erkeğin başka bir kadınla beraber olmasına tepki vermeyeceği sonucunu çıkarmamak gerekir. Rahat görünümünün ardında öfkeli bir yapıya sahiptir, fakat küçük şeyler için ve hızlı bir şekilde kıskançlık veya kızgınlık duyan biri değildir. Yay erkeği de, kendisi gibi davranmasına karşı çıkmayan böyle bir kadının sıklıkla karşısına çıkmayacağını bilir. Bu, onu daha da çok sevmesini sağlar.

Kova kadını akıllı, orijinal, düşünceli, yaratıcı ve çekici bir insandır. Sevdiği insanlara karşı fedakardır. Eşine karşı dürüst davranır. Dostça davranan, sosyal biri olmakla beraber romantik duygularını derin bir şekilde ifade etmekte pek iyi değildir.

Yay erkeğiyle ilişkisinde, erkeğin sevgiye yaklaşımı muhtemelen onunkinden daha duygusal ve dürtüsel olur. Duygularını kendine saklamayı tercih eden biridir ama ona yakınlaşabilen bir erkek partnerinin kendini özel hissetmesini sağlayabilen ve onun için birçok şey yapmaya hazır bir kadın bulur. Güvenini kıran veya kendisine bir şekilde zarar veren insanlara karşı pek bağışlayıcı değildir.

Yay burcu erkeği için çok iyi bir destekçi ve ilham kaynağıdır. Akıllıca yaklaşımlarıyla erkeğin öfkelenmeye yatkın yapısını dengeler, ona iyi gelir. Çok romantik bir kadın değildir. Bir erkekle önce arkadaşlık etmeyi tercih eder, onu gözlemler ve kendince bazı testler yapar. Ancak güvenebileceğine karar verdikten sonra gerçek bir yakınlık için adım atar.

Yay burcu erkeği ilişkilerinde dürtüsel davranan, duygusal, etkileyici ve dürüst biridir. Hemen her zaman neşelidir. Etrafındakilerin kendilerini heyecanlı ve mutlu hissetmelerini sağlar. Partnerine bütün sevgisini, koşulsuz bir şekilde sunar.  Kendisine ihtiyaç duyduğu bağımsızlık alanı sağlandığı takdirde sadık ve çok iyi bir arkadaştır.

Bazen küstahlığa kaçan dürüstlüğüyle Kova kadınını kızdırabilir ama ikisi de unutabilen ve bağışlayabilen kişiler olduklarından büyük çatışmalar, uzun süreli küslükler yaşamazlar. Kova kadınının gönlünü çalabilmesini sağlayan özelliklerinden biri de harika espri anlayışıdır. Oldukça romantik bir erkektir. Flört etmeye eğilimlidir, bağlanmaktan biraz kaçan bir yapıya sahiptir.

Kova kadını – Yay erkeği aşk ilişkisinde tarafların en çok dikkat etmesi gereken nokta kadının inatçı doğasıdır. Bu kadının yaklaşımları genelde rahat ve esnektir fakat bir konuda kendi haklılığına inanırsa kimseyi dinlemez. Bu çiftin hiçbir sorun yaşamayacağını söyleyemeyiz tabii. Fakat aralarındaki fiziksel ve zihinsel çekim çok güçlü olduğu için beraberlikleri de güçlü olur.

Aynı evi paylaşmaya başladıklarında maddi konuları çok iyi idare edemeyebilirler. Yay erkeğinin bu konudaki sorumluluğu partnerine vermesi iyi olur, fakat onu bu açıdan tamamen kontrolsüz de bırakmamalıdır. Çünkü Kova kadını başkalarına yardımcı olmayı çok sever ve bunun için gereksiz ve fazla bir şekilde para harcama eğiliminde olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.