xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kova Kadını – Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

0 10.705

Tarzları da, ihtiyaçları da birbiriyle çelişkili olan bir kadınla erkeğin ilişkisidir Kova kadını – Yengeç erkeği ilişkisi. Erkek, aklı güçlü, kalbi hassas olan bir insandır ve son derecede güvenilir bir kişiliğe sahiptir. Kadın diplomasiyi hiç sevmeyen şeffaf, samimi biridir ve hürriyetine düşkündür. Erkek her adımını dikkatle atarken, kadın daha maceracıdır ve yeni şeyler arar.

Yengeç burcu erkeği – Kova burcu kadını beraberliğinin iyi gitmesini sağlayacak şeylerden biri kadının erkeğin özel bir insan olduğu gerçeğine saygı duyması, erkeğin de onun hayallerindeki dünyaya müdahale etmekten ve özgürlüğünü fazla kısıtlamaktan kaçınmasıdır. Algıları ve vizyonları çok farklı olan bu ikilinin ortak bir platformda buluşmaları oldukça zordur.

Kova kadını dikkat çeken bir insandır; çekici, düşünceli, yaratıcı ve orijinal biridir. Bir aşk ilişkisinde klasik bir dostluk aramaya eğilimlidir, bu yüzden onun için en iyi sevgili, aynı zamanda en iyi arkadaşı da olabilen biridir. Sevdikleri için birçok fedakarlık yapabilir. Partnerine dürüst davranır. Onun kendini özel hissetmesini sağlar ve kendisi için bazı şeyleri feda edebileceğini hissettirir. Başkalarının sözünü dinleyen biri değildir, inatçıdır.

Yengeç erkeği çok büyük bir duygusal desteğe ihtiyaç duyar, her zaman sevgi ve ilgi ister. Kova kızı büyük ihtimalle ona istediği kadar destek ve yakınlık sunamayacak, kendisinin erkeğe verebileceği her şeyi verdiğini ama onun yeterince çaba göstermediğini düşünecektir.

Kova kadını – Yengeç erkeği ilişkisinin başlangıcında erkek kadının güçlü sezgilerinden, kadın da erkeğin mantıklı duruşundan ve ilgisinden etkilenebilir. Öte yandan, daha ilk buluşmada aralarındaki tutum farklılığını hissedebilirler. Hassas ve duygusal bir yapısı olan Yengeç ev hayatını, evde huzur içinde dinlenmeyi sever. Kova ise daha sosyaldir ve sıklıkla arkadaşlarıyla çevrili olmayı ister.

Kova’nın hayatının her aşamasında arkadaşlar edinen fakat derin bağlardan çok yüzeysel ilişkiler kuran, başkalarının kendisine fazla yaklaşmasına izin vermeyen biri olması da uyumlarını zedeler. Yengeç çok kişisel ve kararlı bir ilişki ister. Kova’nın özgürlüğü, bağımsız olmaya düşkünlüğü onun talep ettiği derinlik ve samimiyetle keskin bir şekilde çelişir. İkisi de hayattan farklı şeyler beklerler ve herhangi bir şeyden nadiren aynı sonucu çıkarırlar.

Kova burcu kadını – Yengeç burcu erkeği ikilisi birbirlerini anlamakta çok zorlanırlar. Erkek güzel sözler ve öpücükler, mum ışığında yanan akşam yemekleri, ay ışığında deniz kıyısına kurulmuş 2 kişilik bir masa gibi şeylere düşkündür ve evinin konforunu çok sever. Kadın ise bir kamp ateşinin çevresinde başkalarıyla beraber şarkılar söylemeyi tercih eder. Acı çeken insanlara ulaşıp yardım etmeyi, bilmediği yerlere giden yollara düşmeyi ister.

Bütünüyle ve sonsuza kadar erkeğine ait olmak, iyi bir ev kadını olup lezzetli yemekler pişirerek yaşamak ona göre değildir. Arkadaşlarıyla beraber dışarıda bir şeyler yapmayı sever. Dünü hatırlamak veya yarın hakkında düşünmektense bugünü yaşamayı tercih eder. Bu yönleriyle, eşini kendisine bir anne bakımı sunmasını bekleyen Yengeç erkeğine kayıtsız ve yüzeysel görünebilir.

Bu ilişkide Yengeç aşkı duygusal bir seviyede yaşar. O, dahil olduğu durumlara derinden dalan biridir. Kova ise duygularını daha çok zihinsel seviyede yaşayan bir insandır, manevi yönü Yengece göre zayıftır. Bu yüzden Yengeç onun fazla bağımsız ve uzak olduğunu düşünebilir. Öte yandan Kova, Yengecin beğenmediği niteliklerini değiştirmek ister. Bu, Yengecin rahatsız olup kabuğuna çekilmek istemesine yol açabilir.

Bu ikilinin uyum sağlaması gerçekten güçtür. Uzun vadeli bir ilişki için ikisinin de çok uzlaşmacı davranması gerekir.

Yengeç erkeği – İkizler kadını için tıklayın

Yengeç erkeği – Terazi kadını için tıklayın

Yengeç erkeği – Aslan kadını için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.