xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kozyatağı Lions Kulübü 2015-2016 Devir Teslim Töreni

0 1.425

Amaçları doğrultusunda karşılıksız hizmet vermeyi bir yaşam felsefesi ve davranış şekli olarak benimsemiş bireylerden oluşan uluslar arası bir hizmet kuruluşu olan Lions, dünyadaki 200’den fazla ülke ve coğrafi bölgede Lions Kulüpleri aracılığıyla faaliyet gösteriyor. Ülkemizde de bu kuruluş bünyesinde yüzlerce kulüp bulunuyor; bu kulüplerin Lion veya Leo olarak anılan üyeleri Lions’un felsefesine, amaçlarına ve bürokrasisine uygun toplantılar ve etkinlikler düzenliyorlar. Yılda 1 kere her bir kulübün başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bir devir teslim töreni ile yenileriyle yer değiştiriyor. Kozyatağı Lions Kulübü Başkanı olma onuru bu yıl kuzenlerimden birine verildi; Arzu Cantekin. Bu yazıyı bu vesileyle yazıyorum; Binkelam için siteyi zenginleştirecek bir konudur, Lions’lar için internet ortamından kendilerinden 1 kere daha söz edilmiş olması şeklinde bir avantajı olabilir, kuzenim ve benim için ise, bir yönüyle, bir hatıradır. Bu konuyu heyecanla konuştuk, Arzu’nun başkanlığı devralırken yapacağı konuşmayı gözden geçirdik, ne şekilde giyinmesinin doğru olacağını düşündük; falan filan. Yıllar sonra bir gün bu yazıya bakıp bunları bir daha anarız belki, kim bilir?

Bir Lions Kulübü Yönetim Kurulu kulüp başkanı, başkan yardımcısı, geçen dönem başkanı, sekreter, toplantı yönetmeni, üyelik direktörü ve sayman olmak üzere 7 kişiden oluşuyor. Bu YK üyeleri, her dönem, belli ritüelleri olan resmi bir toplantı ile değişiyorlar. 118-Y çoğul yönetim birimine bağlı olan Kozyatağı Lions Kulübü’nün  bazıları anne-kız, anne-kız-oğul gibi aynı ailenin bireylerinden oluşan üyeleriyle sıcak bir havası varmış. Varmış diyorum çünkü bu konuda Arzu’nun yalancısıyım, belki de kendi kulübünü kayırıyordur. Ama yani, yapmaz da bir yandan. Kendisi birtakım sosyal faaliyetlerin içinde yer almaktan hoşlanan, kendini geliştirmeyi ve sosyal çevresini genişletmeyi seven disiplinli, düzenli ve doğrucu bir insandır. Bu sefer de ben kuzenimi kayırıyormuşum gibi oldu, farkındayım. : )

Kalbimiz hizmet coşkusu ile atsın...

Kozyatağı Lions Club üyeleri Temmuz ayında 10 aileye Ramazan için erzak yardımı yapmış, ayrıca Adıyaman ilimizin Yazıbeydili Köyünde inşa edilmekte olan bir okul için malzeme ve maddi yardım sağlamışlar. Ne güzel, değil mi? Bana güzel, ben, başkaları için bir şeyler yapmanın insana iyi geldiğine inanırım. Gelelim yeni dönem başkanımız Arzu Cantekin’in (Yakınlarda ‘N’aber başkan?’ ‘Oo, başkanım gelmiş’ falan demeye de başlarım ben, hissediyorum.) başkanlık sürecindeki hayal ve hedeflerine: Kendisi kulüp olarak her şeyden önce çocuklara ve eğitime katkı yapacaklarını hayal ediyor. Mis gibi hayal, dilerim gerçekleşir. Eylül’de okullar açılmadan önce 10 tane çocuklu aileye kırtasiye yardımı yapılmasını amaçlıyor mesela. Ayrıca Ağustos sonuna kadar çocuklu ailelerden kullanılır durumda bir oyuncak ve bir de giyim eşyası toplayarak bunları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmak, burs veya çocuklara katkı amaçlı bir kermes düzenlemek, 10 ay boyunca her ay bir öğrenciye burs yardımı yapmak gibi hedefleri de var. Bitmedi; Kasım’da bir Anıtkabir ziyareti yapılacak ve daha önce oraya gitmemiş 1-2 genci de göndermeyi düşünüyor. Türk Böbrek Vakfı’nın çocuk bölümü için hasta çocukların pozitif enerjisini arttıracak bir eğlence düzenlemek, öğrencilere yarıyıl tatili hediyeleri dağıtmak da kendisinin yardım ve destek projeleri arasında yer alıyor. Prosedürü bilmiyorum ama bunların kolay işler olduğunu sanmıyorum, mutlaka sponsor bulmak falan gerekiyordur. Sitemizin bu yazıyı okuyan sayın ziyaretçileri; kazancınızdan bağış yapmayı, hayır yapmayı, ihtiyaç sahipleri için birtakım güzellikler yapmayı düşünüyorsanız aklınızda olsun; belki bu güzel projelerde payınız olsun istersiniz.

Kozyatağı Lions devir teslim 2015-2016

Lions 118-Y

Sevgili kuzenim Arzu Hanım (Normalde Arzu derim kendisine ama olur da başkanlığı döneminde bir Lions kermesine falan katılırım, orada isimle hitap etmek olmaz herhalde, alıştırma yapıyorum) dönem başkanı olarak 31 Haziran 2016’ya kadar bazı sorumluluk ve görevler üstlenmek durumunda tabii. Örneğin bundan sonra kulübün bütün Yönetim Kurulu toplantılarıyla aylık toplantılarına katılması gerekiyor, komitelerin çalışmalarını denetlemesi ve Lions Kulübü’nü mükemmel bir şekilde temsil etmesi gerekiyor. Bunlar yapması gereken şeylerin bir kısmı sadece. Ama ben güveniyorum, Arzu yapar. Başarılar dilerim kuzen. : )

Arzu Cantekin

Kozyatağı Lions Kulübü 2015-2016 yönetim

Kozyatağı Lions Club

2014-2015 döneminin genel yönetmeni Neşe Başak Güner tarafından yönetilen devir teslim töreninde bu dönemin genel yönetmeni olan İsmet Özer Balta Kozyatağı Lions Kulübü için yeni bir renk, logo ve slogan belirlemiş. (Bunlar her dönem değişiyor.) Kendisi logo olarak Hitit Güneşi figürünü münasip görmüş; bu topraklardaki uygarlığın binlerce yıllık geçmişine ithafen. Renk olarak ördek başı yeşili seçilmiş; yeşil doğayı ve baharı çağrıştıran, yaratıcılığı körükleyen ve güven uyandıran bir renk olduğu için. Kulübün bu dönem için sloganı ise şöyle: Kalbimiz hizmet coşkusu ile atsın, bu yıl gücümüz fark yaratsın.

İstanbul Kozyatağı Lions Club

Kozyatağı Lions Kulübü Temmuz 2015

Kozyatağı Lions Kulübü 2015-2016 Yönetim Kurulu kadrosunun listesini de vereyim: (Başkan seçimle geliyor, üyeler ise başkan tarafından seçiliyormuş bu arada.)

Başkan Yardımcısı:          Zeynep Aydın

Geçen Dönem Başkanı:   Nurdan Özbey

Sekreter:                          Gözde Coşkunsu

Toplantı Yönetmeni:        Pınar İşgören

Sayman:                           Lerzan Güven

Üyelik Direktörü:             Necla Aşan

Kozyatağı Lions devir teslim töreni   Kozyatağı Lions 2015-2016 devir teslim töreni

Kozyatağı Lions-Arzu Cantekin

Bir Lions üyesi olmayı istiyorsanız internette bunun için ne gibi özelliklere sahip olmak gerektiği konusunda bilgiler bulabilirsiniz. Ben şöyle bir bakındım; 18 yaşını doldurduysanız ve başvurduğunuz kulüp sizi kabul ederse Lion olabiliyorsunuz. Birtakım üyelik şartları da var tabii ama ben buna da dalarsam bu yazı bitmez, o yüzden hiç dalmayayım. Bu konudaki bilgilere Google’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Son söz: Fotoğraflardan birinin üstüne ‘Şu duruşa bak be, kimin kuzeni!’ tarzı bir şey yazmadıysam konunun ciddiyeti yüzündendir. Neyse, sonuçta bir şekilde yazdım mı, yazdım. : )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.