xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Küçük Siyah Elbise Modelleri

0 1.328

Kökeni 1920’lere dayanan little black dress veya küçük siyah elbise piyasaya çıktığından bu yana daima her kadının gardırobunda ille de ve mutlaka yer alması gereken bir parça olarak lanse edilmiştir. Bu tarz elbiseler şık olmanızı gerektiren durumlarda gerçek bir kurtarıcıdır, bulunacağınız ortama uygun ayakkabı-çanta ve aksesuarlarla kombinler ve amaca ulaşırsınız; çekici, zarif ve güzel görünürsünüz yani. Tabii elbise seçiminiz doğruysa.

 

Küçük siyah elbisenin hemen her ortamda giyebileceğiniz bir şey olması gerekiyor, bir de böyle bir şey var. Her siyah elbiseye bu unvanı kondurmuyoruz. Bu öyle bir elbise olmalı ki topuklu ayakkabı ve gösterişli aksesuarlarla da kombinlenebilmeli babet ayakkabılar ve hırkayla da. Bu tarz elbiselerin inci kolye ve küpelerle kombinlenmiş hali şıklığın simgesi sayılıyor.

siyah elbise modelleri

Moda dünyasına Coco Chanel tarafından kazandırılmış olan küçük siyah elbise çeşitli biçimlerde ve boylarda olabiliyor. Şimdi size bu tarz elbiselerin 50’li yıllarda moda olanlarından birini takdim ediciim. Kısa kollu, yuvarlak yakalı, kloş etekli bir elbise geliyor. Galeride başka vintage elbise modelleri de var, arz ederim.

50'li yıllarda moda

Küçük siyah elbisenizle türlü çeşitli kombinler yapabilirsiniz, yani yapabilmelisiniz, elbise bunu mümkün kılmalı; bu şeyin esas özelliği bu. Spor tarzda bir blazer ceket ve rahat ayakkabılarla da giyilebilmeli mesela payetli, şık bir ceket ve topuklu, kadınsı ayakkabılarla da.

küçük siyah elbise modelleri

LBD olarak da anılan bu tarz elbiselerin genelde sade bir kesimi oluyor ve isterseniz bu sadeliği aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz. Bu aksesuar takı da olabilir güzel bir fular da. Veya pek aksesuar kullanmaz ve elbisenizi ön plana çıkarmayı tercih edersiniz.

Ben sizi diğer resimlerle baş başa bırakayım artık. İyi seyirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.