xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kumsalda Evlenme Teklifi İçin Son Güzel Havalar

0 2.333

Yaz bitti sayın ziyaretçiler; kumsalda evlenme teklifi yapmayı düşünenler için son güzel havalar bunlar, faydalanmak lazım. Bu tür bir teklif için havalar ancak 1 ay daha müsait olur, o da her bölgede değil, her gün değil. Ondan sonra da yapılır hava yağışlı olmadıktan sonra ama soğukta bahar – yaz aylarında olduğu kadar rahat olmaz.

Bir evlenme teklifi organizasyon şirketi ile görüşüp işi profesyonellere mi bırakırsınız, yoksa kendi imkanlarınızla, belki arkadaşlarınıza dahil ederek kız arkadaşınıza romantik bir evlilik teklifi yapmayı mı tercih edersiniz bilemiyorum. Kendisi sizi seviyor ve bu teklifi bekliyorsa her türlüsünden memnun olacaktır herhalde.

Kumsalda evlilik teklifi plajda yürüyüş yaparken, bir kumsalda piknik ortamı hazırlanarak, ateş yakılmış ve etrafında müzik çalınırken (Gitar çalabilen birini ayarlayabilirsiniz mesela.), şişede mesaj ile evlilik teklifi tarzında; böyle türlü şekillerde yapılabilir.

Arkadaşlarınızdan yardım alarak, hayal gücünüzü kullanarak, belki bir mekanla anlaşarak kendi başınıza böyle şeyler hazırlayabilirsiniz. Piknik için internetteki fotoğraflardan ilham alabilirsiniz, çok hoş şeyler var.

Kumdan kale ile evlilik teklifi diye bir şey var mesela, yabancı sitelerde rastlıyorum buna; özene bezene üstünde evlenme teklifi sözleri olan güzel bir kale yapılıyor veya yaptırılıyor. Şişede mesajla evlenme teklifi için genelde içinde teklifi içeren bir notun olduğu bir şişe belli bir yere saklanıyor ve yürüyüş sırasında karşınıza çıkıyor.

Kumsalda foto kitap ile evlenme teklifi yapmak da mümkün. Anılarınızla, fotoğraflarınızla, duygularınızı ifade eden notlarla, şiirlerle böyle bir kitap hazırlarsınız ve kız arkadaşınız kitaba bakarken, planladığınız anda teklifinizi yaparsınız. Kitabın son sayfasına “Benimle evlenir misin?” yazabilirsiniz, o da güzel olur.

Bir plajın bir köşesinde güzel bir piknik ortamı veya başka türlü bir özel ortam oluşturabilir ve sevgilinizi buraya getirebilirsiniz. Siz yeter ki isteyin, biraz da kafanızı çalıştırın; yapılacak bir sürü şey bulunur.

Bir grup arkadaşınızla bir kumsal partisi hazırlayıp teklifinizi bu parti sırasında yapabilirsiniz örneğin. Üstünde teklifinizin yazılı olduğu bir afiş hazırlatın ve bir noktada bunu açsınlar; gayet hoş olur. Veya beraber deniz kıyısında bir yemek yiyin ve sonra onu yürüyüşe davet edin. Götürdüğünüz yer önceden hazırladığınız bir yer olsun.

Burada çeşitli şeyler olabilir; üstü çiçeklerle, mumlarla ve fotoğraflarınızla donatılmış bir masa mesela. Veya basit bir çardak kurup altında böyle bir ortam oluşturabilirsiniz. Ya da kumların üstüne kocaman, etrafı güllerle  bir “Seni seviyorum, evlen benimle” yazısı yazılabilir, hatta belki bu yazıyı etrafına kavanozların içinde mumlar falan koyarak biraz aydınlatabilirsiniz de. Bunlar için biraz desteğe ihtiyacınız olacak ama hiçbiri yapılması çok zor olan şeyler değil.

Güzel bir plajda evlilik teklifi projesi için çok paranız olmasına gerek yok. Bir plan yaptığınızı, bir şeyler düşündüğünüzü, ona güzel bir sürpriz yapmaya heveslendiğinizi görmek kız arkadaşınızın zaten hoşuna gidecektir; gösteriş zorunlu değil. Ama böylesini tercih edenler için de alternatifler var.

Aldığınız yüzüğü güzel bir kutunun, mesela bir istiridye kutunun içine koyup ikiniz yürürken bir şekilde karşınıza çıkmasını sağlamaya ne dersiniz? Yüzüğe siz yaklaşana kadar bekçilik eden birini ayarlamayı gerektirir bu belki, ama yapılabilir.

Öyle çok ihtişamlı bir sahilde evlenme teklifi organizasyonu hazırlamak zorunda değilsiniz. Belki buna ayıracak bütçeniz yok veya böyle şeyleri sevmiyorsunuz, hatta kız arkadaşınız da sevmiyor olabilir. Sürpriz evlilik teklifi almak kadınların çoğunun hoşuna gider ama herkesin tarzı aynı değildir. Beklenmedik, akılda kalacak bir şey yapmanız hoş olur ama, böylece güzel anılarınıza bir tane daha eklenmiş olur.

Hayat her zaman kolay değil, günleri güzelleştirmek lazım, insanları mutlu edecek şeyler yapmak lazım. Biraz özel, üstünde düşünülmüş, özenli bir teklifin sevgilinizi mutlu edeceğini düşünüyorsanız bunu neden yapmayasınız, de mi?

Kumsalda evlenme teklifi projenizi bir organizasyon firmasının hayata geçirmesini tercih ederseniz, ayrıntılarda sizin istekleriniz de dikkate alınarak, aşağı yukarı şöyle bir ortam hazırlanıyor: Deniz kıyısına tüllerle, kurdelelerle süslenmiş; etrafı mumlar ve fenerlerle donatılmış bir çardak kurulup çardağın altına 2 kişilik bir masa hazırlanıyor. Etrafında giydirilmiş sandalyeler olan bu masa servis takımının yanı sıra dekoratif objelerle de süsleniyor.

Bu organizasyon için oradaki bir mekanla anlaşılıyor ve seçmiş olduğunuz yiyecek ve içecekler bir Vip garson tarafından servis ediliyor. Masaya giden yola kırmızı halı seriliyor, dilerseniz siz bu yolda yürürken ve masada otururken canlı müzik yapan bir sanatçı da ortama uygun romantik parçalar çalıyor. Özellikle çalınmasını istediğiniz şarkılar varsa onları isteyebiliyorsunuz tabii.

Ayrıca amatör veya profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapılıyor. Teklif sırasında ve sonrasında başınızdan gül yaprakları dökülmesi, kız arkadaşınıza çiçekler veya balonlar takdim edilmesi, volkan patlatmak gibi aksiyonlar da var.

kumsalda-evlenme-teklifi-organizasyonlari

Evlenme Teklifi Fikirleri

Kumsalda evlilik teklifi 

Evlenme teklifi organizasyon şirketleri 

Sürpriz evlenme teklifleri 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.