xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kumsalda Evlenme Teklifi / The Heart Bandits

0 2.385

The Heart Bandits isimli bir sürpriz organizasyon firması keşfettim, bu yazıda size bu firmanın hazırladığı bir kumsalda evlenme teklifi organizasyonundan söz edicem. Firmanın adını çevirmeye çalıştım ama beceremedim sanki, ‘Kalp Haydutları’ veya ‘Kalp Eşkıyaları’ olarak çevriliyor. Bizdeki ‘Kalp Hırsızı’ ifadesi gibi algılamak gerekir herhalde.

Yazıda göreceğiniz fotoğraflar Maya Myers tarafından çekilmiş. Organizasyon Orange County ilçesinde yapılmış. Bir Kaliforniya ilçesi bu, sahilleri ve doğası çok güzelmiş ve Kaliforniya’da Türklerin en yoğun olduğu yerler arasındaymış. Aynı isimli bir dizi ve bir film de varmış bu arada. Takdim edeceğim organizasyon ‘Sand Castle Marriage Proposal’ olarak geçiyor İngilizce’de; yani ‘Kumdan Kale Evlenme Teklifi’ veya ‘Kumdan Kale ile Evlilik Teklifi

Kumsalda Evlilik Teklifi

Bu teklif Chris tarafından, Amy’e yapılıyor. Organizasyonun unsurları kumların üzerine kabartma harflerle yazılmış dev bir ‘Amy, seni seviyorum’ mesajı, kalp biçiminde bir kumdan kalenin üstüne yazılmış ‘Amy, benimle evlenir misin?’ yazısı, demet demet ayçiçekleri (Çünkü esas kızın en sevdiği çiçek buymuş) ve bir de helikopter.

romantik evlilik teklifi

Bir yönüyle helikopterle evlenme teklifi de denilebilir bu sürpriz evlilik teklifi organizasyonuna yani. Çift önce sahilde helikopterle bir tur atmışlar. Amy bu sırada kumların üstünde yazan ve etrafı en sevdiği çiçeklerle süslenmiş olan aşk sözlerini görmüş. Sonra Chris kumsala inip yazılara daha yakından bakmalarını, fotoğraf çekmelerini önermiş.

 

Helikopterden indikten sonra yarım saatlik bir yürüyüş yapmış ve plaja ulaşmışlar.

sand castle marriage proposal

kumsalda evlenme teklifi

Ve Chris, Amy gerçek sürprizi, yani üstünde evlenme teklifi sözleri yazan kumdan kaleyi görmesin diye onun gözlerini kapatmış. Amy, gözleri açılıp da bunu görünce çok mutlu olmuş ve teklifi kabul etmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.