xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kumsalda Evlilik Teklifi: Dekor Fikirleri

0 3.072

Kız arkadaşına deniz kenarında, romantik bir ortamda unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak isteyen beyler için dünyanın farklı sahillerinden dekor fikirleri toparladım. Belki kumsalda evlilik teklifi organizasyonları yapan bir firmayla görüşmeyi düşünüyorsunuz, belki de kendiniz bir şeyler yapmayı tasarlıyorsunuz. Her halükarda bu fotoğraflar size nasıl bir ortam hazırlayacağınıza dair fikir verecektir diye düşündüm.

Fotoğraflar arasında büyük otellerin, popüler balayı otellerinin, şahane bir tatil yapabileceğiniz adaların plajlarında çekilmiş olanlar var; ayrıca plajda romantik piknik fotoğrafları da var. Ben bunları daha ziyade masa süsleme fikirleri verebilir veya fotoğraflardaki bazı detaylar size hoş gelir de kullanmayı düşünürsünüz fikriyle toparladım.

Aşağıdakiler gibi bir ortam hazırlamanız çok da zor olmaz mesela. Kalabalık bir yerde olur, tenha bir yerde olur, akşam veya gece saatlerinde olur; bunlar size kalmış. Sevgilinize bir yürüyüş teklif edip böyle bir şeyle karşılaşmasını sağlayabilirsiniz. Olaya arkadaşlarınızı da dahil ederseniz, teklif sonrasında bir kutlama falan; belki daha da keyifli olur. Gitar vb. bir enstrüman çalan bir arkadaşınız canlı müzik yapabilir veya başka detaylar ekleyebilirsiniz.

Bu işlerin organizasyon firmaları tarafından yapılmasının bir sürü avantajı var tabii, bu durumda siz pek bir şeyle uğraşmıyorsunuz, sadece neler istediğinizi söylüyorsunuz. Akşam saatlerinde bir kumsalın bir kısmını kapatıyorlar, ortamı fenerler ve mumlarla aydınlatıyorlar, çardak kuruyorlar falan; gayet güzel oluyor. Bu planlı bir şey olduğu için süreç boyunca rahatsız edilmiyorsunuz ayrıca, o da güzel.

romantik evlilik teklifi ortamları

Kumsalda evlenme teklifi yapma planınızda baş başa romantik bir yemek yemek de varsa masanın da ona göre hazırlanması lazım tabii. Şamdan, mum, çiçek gibi şeyler olmazsa olmaz bu durumda. İkinizin birkaç fotoğrafı, bir sandığın içinde ikiniz için anlamı olan ufak tefek eşyalar; bu gibi eklemeler de yapabilirsiniz. Kız arkadaşınızı mutlu etmek için hayal gücünüzü çalıştırmanız gerekiyor; onu neler mutlu eder, ne gibi hayalleri var, nelere önem verir; böyle şeyleri dikkate almanız gerekiyor.

Böyle minderli dekorlar bana güzel görünüyor ama kız arkadaşınıza güzel görünür mü bilmem.

romantik evlilik teklifi

Özel günlerin hatırlanması, romantik sürprizler; böyle şeyler kadınlar için önemlidir. Sizin için öyle değildir belki ama sevgilinizi mutlu etmek, gönlünü yapmak, size şaşkınlık, mutluluk ve aşk içinde baktığını görmek istiyorsanız arada bir böyle şeyler yapmalısınız. İnternette bir sürü kız arkadaşa sürpriz fikirleri var, onlara göz atmak plan yapmanızı kolaylaştırır.

yaratıcı evlilik teklifleri

kumsalda evlilik teklifi-dekor fikirleri

 

Yapacağınız evlilik teklifi için böyle ayaklı tabelalar da kullanabilirsiniz. Fotoğraflardaki konseptte tabelalar ‘Seni sevmemin 101 sebebi’ diye başlıyor ve bu sebeplerin üçer beşer yazılı olduğu tabelalar art arda sıralanmış.

Siz başka bir şekilde düşünebilirsiniz tabii. Tabelaların bittiği yerde bir masa, ellerinde balonlarla falan bekleyen bir grup arkadaşınız, bir müzisyen; böyle şeyler olabilir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.