xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kumsalda Evlilik Teklifi Senaryoları

0 2.198

Siz teklifinizin kabul edileceğinden kuşku duymasanız bile, sevgilinizin de artık bunu beklediğinden emin olsanız bile  evlenme teklifi yapmak  heyecan verici bir durum. Bundan böyle yeni ve farklı sorumluluklar almanız gerekecek, daha bir ‘İki kişilik’ düşünmeniz, belki hayatınızdaki bazı şeyleri değiştirmeniz gerekecek. Hayatınızın bu yeni dönemini başlatacak olan soruyu sevgilinize deniz kenarında, romantik bir ortamda ve özel bir şekilde sormak isterseniz yazımız size fikir verebilir.

Günümüzde organizasyon şirketleri çok güzel sürpriz evlilik teklifi fikirleri üretiyorlar ve birçok kişi sevgilisine bu teklifi böyle bir şirketin hazırladığı senaryolar dahilinde yapmayı tercih ediyor. Bu yazıda size yaz aylarının en çok tercih edilen sürprizlerinden biri olan kumsalda evlilik teklifi nasıl bir şeydir, sürprize neler dahil olabilir, çift için nasıl bir ortam hazırlanır; bu konularda biraz bilgi vermeye çalışacağız.

Dört başı mamur bir romantik evlenme teklifi planlıyorsanız sürpriz organizasyonlar yapan firmalar size her detayı ince ince düşünülmüş programlar hazırlıyorlar. Bunlar çok da kolay işler değil; kumsalda evlenme teklifi  yapmak için bir kumsalın size tahsis edilmesi lazım mesela. Hadi onu ayarladınız; birlikte bir şeyler atıştırmak veya zengin bir akşam yemeği yemek istiyorsanız onu ayarlamak var, o masanın süsü püsü var, sonra; madem bir sürpriz yapacaksınız sizi o masaya götüren yolların da özel bir şekilde süslenmesini istersiniz herhalde, o var; müzik meselesi var falan filan. Profesyoneller tarafından organize edilecek bir sürprizi tercih ederseniz, buna ayıracak bütçeniz varsa bunların hiçbirini dert etmeniz gerekmiyor, herşey en güzel şekilde ayarlanıyor.

Kumsalda evlilik teklifi organizasyonlarının ana fikri aşağı yukarı aynı; çift için bir kumsal kapatılacak ve şık bir masa hazırlanacak. Ama daha birçok detay var aslında; örneğin kumsala ineceğiniz yol halıyla kaplanabilir; yol boyunca size fenerler, mumlar, meşaleler eşlik edebilir. Bunlardan masanızın çevresine de yerleştirilebilir. Masanın etrafında süslü bir çardak olabilir. Masanın etrafına ‘Benimle evlenir misin? dediğiniz anda patlayacak uzaktan kumandalı volkanlar yerleştirilebilir. İsimleriniz kumsala ışıklı ve gösterişli bir şekilde yazılabilir, banttan müzik yayını yapılabilir ya da bir gitarist veya bir kemancı sizin için romantik parçalar çalabilir. Teklif anında başınızdan aşağı yapraklar dökülebilir, yüzüğünüz masadaki bir şeyin içinden çıkabilir veya özel bir kostüm giymiş biri tarafından masanıza getirilebilir. Bir garson süreç boyunca size servis yapar, masanın yanında bir ateş yakılır, ateşin yanına oturmanız için minder veya şezlonglar yerleştirilir.

Bitmedi; sizin uygulanabilir özel bir projeniz, bir isteğiniz varsa bu da gerçekleştirilebilir. Bu işlere bakan firmaların birçok bağlantıları, yaratıcı evlilik teklifleri hakkında güzel fikirleri oluyor. Belki kumsalda yakın arkadaşlarınız da olsun ve mutluluğunuzu paylaşsınlar istersiniz, belki tekliften sonra hep beraber eğlenmek istersiniz; ne bileyim başka bir şey olabilir. Anlaştığınız organizasyon firmasının elemanları her şeyin istediğiniz gibi olması için ellerinden geleni yapacaklardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.